Jump to content

Premier League


Јарослав

Recommended Posts

Jamie Carragher: Arsenal have got the best midfield in the league, Liverpool have got 2 of the best strikers in the league, Chelsea have got too many big names in their team which can be a problem at times.

Anchor: What about United?

Jamie: Well City is above them, that says it all.....

Gary Neville: But City lost to Villa and Cardiff as well!

Jamie: I meant Hull City.

 

:haha: :haha: :haha:

  • Upvote 7
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

u pravu je za Runija, ali vala puno i kenja

 

niko nije Mojesu kriv sto je cekao da kupi Felainija u minut do 12, niti sto je ganjao nemoguce mete celo leto(npr Fabregas)

Mojesa niko ne tera da forsira propalog Ferdinanda ili onog padavicara Eslija Janga

 

ipak, mislim da mu je najveca greska sto je oterao vrhunske trenere iz Junajteda koji su tu godinama, poznaju igrace i sistem, da bi doveo svoje mediokritete iz Evertona, razumem da hoce da nastavi da radi sa svojom ekipom ali prelazak bi mu bio laski sa ljudima koji su dugo u klubu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispade dae u Evertonu imao drim tim, a sad preuzeo tim iz Lige 1...pfff...treba vremena da se skroz prilagodi i ili ce isplivati ili dobiti sut kartu...a razlog za lose rezultate svaljivati na los roster je smesno...nisu bog zna kakav tim, ali daleko od toga da ne mogu da dobiu WBA koi se do pre neku nedelju raspadao i koi su uvek dobiali na Old Trafordu sa 3-4 razlike i bez primljenog gola

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

A suplji su na mnogo mesta.Oni imaju tri vrhunska igraca.Runi,Van persi i Vidic (a Vidic je u kurcu,gotov je) plus 2-3 kvalitetna.Sve ostalo je kurcina zesca.To je samo Ferguson znao koristiti,a ovaj to ne ume!Dakle,nista tu Mojes nije kriv,kriva je uprava koja nece zavuci ruku i dzep i rekonstruisati ekipu.Mojes je jako dobar trener,ali daleko je on od Fergusona.Sto znaci da mu treba odlicna ekipa da bi proizvodio rezultate,Sa ovim se nista vise ne moze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...