Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Volim ovakvo Lemija haha.

Pronasao sam sebe u vise kategorija.

 

A ne,ne...ti si pre svega pripadao prvoj grupi. I to godinama. U poslednje vreme si zabrazdio, pa izmislio novu podgrupu druge grupe. Ne znam sta se desilo, ali izvlaci se iz gliba dok ti je vreme. Iznogud hoce postati kalif umesto kalifa, a ti navijacki maloumnik umesto navijackog maloumnika, sa doduse malim licnim pecatom. Sta ce ti to zlo u zivotu.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao ga uzivo, visina Lemi siks u18.

U odnosu na svoju generaciju je stena. On je cak i zadnjeg veznog igrao i bio odlican. Raca fazon.

 

Dobar je i Balaz, isto stoper.

Radmanovac bek, takodje.

 

Po kril Stanojlovic, ubica.

Voleo bih i Nikola Stulic da dobije sansu, napadac. Brdo golova u kadetima.

Novic, takodje napadac, sad u Teleoptiku. Jak u duelu, mrcina.

 

A ovo ubacivanje Pavlovica znaci prodaja Svetozara Markovica. S obzirom da nikog drugog ne mogu, a da dinara nemaju u klubu, on ide jos na zimu. Cak bi dobro bilo da ga neko kupi, pa ustupi nam do juna.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:angry:

 

Najnovija elaboracija Željka Pantića na TV Partizan „o povećanju PDV i rudnoj renti kako bi se još više pojačala siromašna Crvena zvezda” izazvala je reakciju i u samoj Humskoj:

- Ne podržavamo i ograđujemo se od takvih stvari: da se derbi stavlja u kontekst politike. Obavio sam razgovor sa Željkom Pantićem i stavio mu do znanja da to više ne radi – otkriva Miloš Vazura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:angry:

 

Najnovija elaboracija Željka Pantića na TV Partizan „o povećanju PDV i rudnoj renti kako bi se još više pojačala siromašna Crvena zvezda” izazvala je reakciju i u samoj Humskoj:

- Ne podržavamo i ograđujemo se od takvih stvari: da se derbi stavlja u kontekst politike. Obavio sam razgovor sa Željkom Pantićem i stavio mu do znanja da to više ne radi – otkriva Miloš Vazura.

 

Sto kaze dr Ante Pavlovic: "Zivim za dan da ih sve pobijem."

 

Pantic se mesecima busa kako je nezavistan, kako sme sta pozeli pod svojim imenom i prezimenom da govori i onda dodje ovaj kopilan i zacepi mu labrnju.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

photo.jpg

 

Danas Conference Center

Nećete biti bez mene u bilo kom scenariju, uopšte to nije tema, prosto nije isto biti van i biti unutra, Vazura i Vučelić imaju obavezu da vode klub, ja tu obavezu nemam, pričali smo pre snimanja ovog Vesnika u ponedeljak, bio je tu Vučelić, Iliev, Vazura, Vuletić, prosto zamolili su me da ne pravimo neke nepotrebne digresije koje nemaju veze sa fudbalom. Plus što je stvarno ispalo malo bez veze, ali prosto bio je haos nakon utakmice i nije moglo drugačije, da u tom snimku idu njih dvojica, onda oni ljudi odlaze kući, to se vidi na snimku, pa onda ja krećem sa komentarom, tako da sam negde u tom jednom snimku ja i njih povukao u svoj komentar, što mi nije bio cilj, niti oni to žele. A to oko PDV i penzija, prosto bila je čista ironija i aluzija na to da nakon 23 miliona evra uloženih u plate i obeštećenja za igrače, Zvezdu i dalje od Partizana moraju da spasavaju sudije, nikakve tu moje namere da se nekom politikom bavim nije bilo, prosto jedan mali medijski šamar Mrkeli i Terziću na temu kako su potrošili tolike pare nakon kojih Zvezda igra za klasu gore u odnosu na prošlu sezonu, a ni tada nije nešto briljirala. Ilievu se nabija na nos jedan promašeni Suma, oni sedam promašenih Suma imaju u ovom prelaznom roku. Niko normalan ne spori da se Zvezda sramotno gura, ali da paradoks bude veći, uporedo sa tim, te znatno manje pare koje mi dobijamo, opet su iznad svega što smo od države dobijali, u bilo kom vremenu kada su vajni Partizanovci bili na vlasti. Na kraju, da ne dužim, ima tu jedna rečenica u tom razgovoru koja je bila tuše i nakon koje nije bilo odgovora, a to je "Hoćeš da čekamo da Dačić i Rasim Ljajić pomognu Partizanu?", i na to ja stvarno nisam imao odgovor, umalo nisam pao sa stolice od smeha, pošto ćemo mi pre videti vanzemaljce, nego da dočekamo da neki političar ozbiljno pomogne Partizanu kada je u nevolji. Ja mogu šta hoću, meni niko ništa da naredi ne može, videli ste kakav je bio taj poslednji Vesnik, letelo je perje na sve strane, biće ovaj u sredu još gori, ali negde ja ljudski mogu da razumem njihovu tešku i nemoguću poziciju i daću sve od sebe da im je ničim ne otežavam. Na kraju, moja pozicija je jako lagodna, ja preko noći mogu da promenim špicu, da ovo što gledate kao Partizanov vesnik, postane 201. epizoda serijala Dođite na stadion i da onda ovo bude još luđe i gledanije nego što je sada, sa temama koje ničim neće biti ograničene, ali Vazura i Vučelić, ne mogu da promene klub koji vode i to je ta moja moralna obaveza prema njima i prema Partizanu, ni prema kome drugom. Ali videli ste Vesnik u ponedeljak, prosto ništa se tu neće smanjiti na intenzitetu ovog medijskog rata protiv Zvezdinog kriminala, sudija, FSS, to će ići dalje kao i do sada.

 

 

Andjus, Tegi, Milovan, Ziva i dva Pantica...da moram da izbacim dvojicu to bi svakako bili Bard i Milojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...