Jump to content

Светско првенство 2014.


Јарослав

Recommended Posts

Sve i da se do kraja i desi neko cudo nevidjeno (pogotovo za mene, koji ne mogu vise da gledam i iskljucio sam TV) i pobedimo sa 6-1, kao Vels, ovo je i dalje takva sramota i blam da ja nemam reci.. dostigli smo nove nivoe jadnosti. Najgore od svega je sto mi zapravo i ne mozemo bolje.. te iste velike zvezde tipa Ivanovica, Tosica i Kolarova izgaraju samo kada to neko dobrano plati, a ovi ostali su, jednostavno cabar, inace. Ali covece, da mi je neko rekao da cemo mi od mozda top 3 odbrana u svetu po imenima (Vida, Subotic, Ivanovic i Kolarov) spasti na ovu jadnost.. pa ne znam, verovatno bih ustedeo puno zivaca. Mogao sam da se pomirim sa tim da nemamo napadace ali da nemamo apsolutno nista.. ne vredi, raspustanje repke, nema druge.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Захвалити се Михајловићу и отерати га у пичку материну. Посерем му се и на Томовиће и на Тошиће и на Марковиће и на Фејсе и на Мијаиловиће и на Бишевце и на пичке материне.

 

 

Spekuliše se da mu je Mihajlović rekao da promeni broj dresa jer nije napadač već defanzivac

 

a šuška se i da je proradila sujeta kod selektora Srbije, koji je u prošlosti upravo taj broj 11 imao na leđima.

 

Јеб'о луд збуњеног.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prolazimo, ali u paralelnom univerzumu mozda. Dokle god Miha bude turio ove mlade igrace u tim nece ova repka nista uraditi. Jos samo fali da Kolarov i Ivanovic odjebu, tek ce onda biti jadnost od ekipe. I po stoti put, bez normalnog napadaca bolje da ne igraju uopste.

 

Svaka cast Svedjanima, ako ima negde highlights bacite link.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, jednostavno smo postali luzeri...kao i u klupskom fudbalu - i ono malo sansi sto stvorimo, ne mozemo da materijalizujemo golovima...vratila mi se vera u reprezentaciju posle pobede nad Velsom, ali ispasce da je to bio samo momenat genijalnosti na nivou statisticke greske...nek se kale, ionako nam je ovo najbolje sto imamo, tako je kako je...masovni treninzi, milioni i milioni skelkova i bice nesto za EP 2016

Share this post


Link to post
Share on other sites

sliniša, pils lajt najbolje!

 

Prolazimo, ali u paralelnom univerzumu mozda. Dokle god Miha bude turio ove mlade igrace u tim nece ova repka nista uraditi. Jos samo fali da Kolarov i Ivanovic odjebu, tek ce onda biti jadnost od ekipe. I po stoti put, bez normalnog napadaca bolje da ne igraju uopste.

 

ma jeb'o ga falji ramadani u dupe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije bio user,vec je vels toliki krs da individualno su mogli da im napakuju 6 komada.ovi ostali svi igraju neki fudbal,a ja jos nisam vidio kod vas ni s od strategije,tojest,toga nema otkad ste ocerali antaru.polukrsten selektor bi od ove repke napravio tim konkurentan ostalim iz grupe,koji realno takodje nisu neki timovi,ova belgija umjesto da svakog prati po 5-6 komada se zajebava,za stimca i skota da ne pricam.janevski mu dodje i ponajozbiljniji u svoj prici.najtuznije je sto se prvi miha tripuje da je imao neku igru na pocetku protiv belgije.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ako se pripremaju igrači koji će narednih deset godina nastupati za reprezentaciju to je ok, ali mogli su to da počnu nakon utakmica sa Hrvatskom. Ovako će biti ponižavanje.

 

nadam se bar povratku Krasića i Kuzmanovića, Subotića i Ivanovića na štopere a Bastu desno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Момци залутали у шиптарски крај.

 

Химни се звиждало због заставе Грчке коју је неко од наших раширио. Барем тако кажу Македонци.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...