Jump to content

Светско првенство 2014.


Јарослав

Recommended Posts

Ne branim Mihajlovića jer sam oduvijek smatrao da je fudbalska neznalica i licemjer (nameće neku etiku i discplinu, a on je bio sve kontra toga) ali i Bane sere malo. Šta, on je zvijezda iz Londona i ne smije biti na klupi? Morao je da naglasi da je on došao IZ LONDONA, kao fazon ne možeš ti mene držati na klupi. Jeste pogrešno što ga je Mihajlović ostavio na klupi, ali to je odluka trenera i treba da ćuti i da je prihvati. Ovako postavlja sebe iznad drugih što je veoma štetno za reprezentaciju.

 

Да ли си ти свестан да се у фудбалски образованим земљама улога капитена репрезентације готово изједначава са селекторском позицијом?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da ne shvata.Njemu je jedino bitno da zivi u zemlji u kojoj ga nece pojesti.

:haha:

ali,

BOSNA SE RASPADA, RASPADAAAAAAAAAA, u velikoj srbiji ako preživi jedan božić biće dobro.

 

ništa nije toliko crno,

miha i neki njegovi puleni lete, vraća se par iskusnijih igrača, dobijamo ustaše, gubimo od škota u bgu - nećemo se brukati na sveckom i život je lep.

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj isti Santračev tim bez njega je izgubio 6:1 od Holandije koju bi dobio 1998. da Mijatović nije promašio penal

 

pa nema boljeg poređenja

 

1998. sa Holandijom zamalo preokrenuli

2000. bez Santrača popušili kurčinu

 

i za taj debakl je, sa igračke perspektive, kriv sLiniša.

šetale su nam se lale kroz odbranu, klajvert ga radio kao vola, ovaj klovn preskakao sredinu svojim parabolama, ili je to možda bio bojkot uperen protiv kolega iz veznog reda? pa bio je, u usta ga čoljava, on će meni da nasrće na piksija u svlačionici, čoveka koji je dao 101% sebe na tom šampionatu i posle svakog susreta bio u predinfarktnom stanju.

trebao je to stari vujadin boškov na vreme da odstrani iz reprezentacije, a ne da zbog uspavane ubojite levice i ko zna kakvih dilova ispašta cela selekcija. najnedisciplinovaniji igrač generacije, koja je obećavala, danas je kormilar titanika. da su imali kliker, pa da su ga ćebovali u hotelu za vreme nizozemskih noći... kad već starac vujadin nije bio u stanju da podigne krhku očinsku ruku.

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.mozzartsport.com/vesti/ostala-je-samo-velika-zabluda

 

Лепо речено. И поражавајуће што су, по ефикасности, испред нас такве велесиле попут Малте, Фарских Острва, Луксембурга и Лихтенштајна.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.vijesti.m...ni-clanak-96585

 

Pomoćni trener me je pitao koliko imamo stanovnika, milion ili dva? Kada sam mu odgovorio da imamo 650 hiljada, nasmijao se i prokomentarisao: “Pa kako onda mislite da nas pobijedite"

 

BUAHAHAHA

 

KURCOM ETO CIME

 

CUBANSKU VAM MATER JEBEM

Edited by BLAGOJE
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

TI si Zvezdin cetnik Jasareeeeeeeeeeeeeeee!

 

Dokle god Crmnicani seru kako su se Vasojevici povlacili, nece biti mirne Backe!!! PAradjin je mozda u lovi, ali blago je turska glava suva, kroz nju gorski vetar duva!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...