Jump to content

POSLEDNJI ARTIFICIJELNI ONLAJN IDENTITET KOJEG STE UPOZNALI U STVARNOM ŽIVOTU


Demon Seed

Recommended Posts

Dok sam isao u gimnaziu, poznavao sam devoiku koae nosila dredove, ten nezavidan, oblacila neke siroke 'aljine i 'pidzame' drecavih boia...delovala je klosarski, orah iz ruke da joj ne uzmes...slucaino sam naleteo na njenu novu sliku sliku, 6-7 godina posle...kosa sredjena, sminka dozirana i ukusna, ten kao u latina, sifoni odlicni (sto se od onolikih haljina i cuda nie ni dalo primetiti), obucena po poslednjoi modi...ja izneverovao, vilica do poda...takvu (grand) transformaciu ni Miki Panjkovic ne bi mogao da izvede...

 

Tako da, sve se to da srediti, procice i tai pubertet jednom ...i ova klinkica ce sa godinama nauciti, daem levi bubreg...svakako da nie prepicka, ali garantuem da nie za baciti (naravno da za zenidbu i ozbiljnu vezi nie, na to ne aludiram)

 

Inace su mi sve zenke mile - hipsterke, alternativne, sto da ne i goticarke, fensi, koa god grupacia...samo treba zagrebati ispod povrsine :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tu vidim potencial (ne za lige petice, ali za neki tamo Portugal recimo, fm-ovski receno), a vi kako 'ocete :) Razmazili ste se sa onim slikama sa teme nailepsih zena, a brat Skal ce vam reci da zivot nie uvek marmelada :D

 

Dje da se javim? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tu vidim potencial (ne za lige petice, ali za neki tamo Portugal recimo, fm-ovski receno), a vi kako 'ocete :) Razmazili ste se sa onim slikama sa teme nailepsih zena, a brat Skal ce vam reci da zivot nie uvek marmelada :D

 

:haha:

 

ovo za razmazenost si u pravu u potpunosti. crne jebene gole zene s interneta propasti moje.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ово црвено му је цура

:haha:

 

 

Ето, Јарета упознах јуче.

И Симон Дида још ономад на Канди Коџи и Небојши.

Нисам нешто загледала у људе около, па су ми неки људи одавде промакли. Ал' добро је, бар сам зато избегла ова чуда у униформама и са натапираним косама. :haha:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

упознах синоћ Пистолера, Казима и Ивет. сјајни људи.

 

Лаловићу, си пијан отиш'о на испит? :haha:

 

 

Мање више. :haha:

И ја упознах Казима.

Трудио сам се да у шуткама будем што нежнији са Кокицом. :wub:

 

kao da je ispala iz serije "pleme", jbt. :haha:

 

Исто сам ја помислио чим сам је видео испред. :haha: :haha: :haha:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Niko je ovde ne bi pamprcio vidim. Sve neki opasni jebaci. Ako nije lepa ko Usrulja Anders necete ni da pogledate. Vidite da se riba obukla da je primetite pa da pridjete i kazete dobra ti uniforma kada ces da me napadnes ili slicno. Pffff...danasnja omladina na sve gadljiva.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...