Jump to content

POSLEDNJI ARTIFICIJELNI ONLAJN IDENTITET KOJEG STE UPOZNALI U STVARNOM ŽIVOTU


Demon Seed

Recommended Posts

Te visine i tezine me nikada nisu tangirale. Bio sam i dvometrase. to sto nisam visok i krupan je prednost jer misle lako ce. Sledeci kadar je kada broje zvezde. Jedan udarac sve resi pa mozemo da pijemo pivo. Ne znam samo zasto je tako iritantan lik. Od kada sam ovde stalno nesto sere na moje postove. Ako mu se ne svidja stavi ignore i gotovo.

 

Nisam ga video to je sigurno. Ne bih ga ipak ni prekidao u sred koncerta jer sam kulturan covek. Ali volim kurcevite grmalje. Vise se cuje kada tupne glava o pod.

 

Da li je kurcevit grmalj ili nije,ne znam.Ja ga znam sa foruma i preko fejsa i tamo je ok.Ja ti kazem sta su mi pricali likovi koji ga znaju,njegovi smederevci,i tako su mi rekli.Da je polovini kojekakvih dzibera tamo polomio kosti.Cak mi je i jedan od njih rekao da ga tamo svi tamo zovu Bokser.Ali su isto pricali da je fer lik,nije dileja.Znaci,nece nikada da te iznabada ako si sa ribom,ili ako je on u drustvu a ti sam.To cenim.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je kome slomo prst. Znam da su tom Lalovicu skrsili nos neki dizelasi tako da prica o nekom zajebanom igracu otpada. Ja sam sam bio sedmoricu takvih svojevremeno. Sada bih mogao trojicu ladno.

 

Ma kakvi dizelasi,zna Efenberg ko mu je slomio nos (zaista zna,ne ove zajebancije sa Muslijem,nego zna lika tj.par likova koji su ga zajebali u sacekusi),ali nece da kaze javno jebiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislio da su ga neki sreli i bili sto je cupavac. Mene su tako napali na autokomandi dvojica. Tako sam ih bio da je jedna zena vikala - policija ubi ih!!! Ja pokupim stvari pa stura dok ne dodje murija.

 

E i ja sam smesan. Pretim nekm detetu da cu da ga bijem. Pa on student jos jbt. Neka ga neka odraste mozda mu dodje iz bubrega do mozga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E i ja sam smesan. Pretim nekm detetu da cu da ga bijem. Pa on student jos jbt. Neka ga neka odraste mozda mu dodje iz bubrega do mozga.

 

E jebiga sada Hefi,cim si cuo prave price da je zaista zajeban lik,kao povlacis se jer je student.Ajde nemoj jebote,covek moze pomisliti da si se usrao.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Курузу нисам платио пиће јер сам журио на аутобус. Сам је питао за блог. Уосталом, издао је Звезду.

На спекулације не реагујем, и не упуштам се у којекакве површне расправе. Само аналитика.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...