Jump to content

POSLEDNJI ARTIFICIJELNI ONLAJN IDENTITET KOJEG STE UPOZNALI U STVARNOM ŽIVOTU


Demon Seed

Recommended Posts

  • 3 months later...

Meni se cini da sam video Mitu midzita na Orphaned Land-u neki dan. Nisam ga upoznao jer imamo nepomirljive razlike u nacinu razmisljanja i razgovor bi bio veoma mucan. :mhihi:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lua (mada sam tek na kraju shvatila da je to on jer ga nisam čula kad se predstavio)

Pa, predstavljam se imenom, a ne nickom sa neta, zna se red. ;) Druga je priča što nisi čula kada su i Dejv i Simon više puta rekli ko sam. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisam bio siguran da si ti, a onda si otisao u masu i ludnicu. Kada si prosao bio si malo unezveren pa nisam hteo da te cimam. Sledeci put cemo da hedbengujemo zajedno. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam sreo Demon Seed-a pre neku noć u BG-u, čisto da se i to pribeleži :D

 

U povratku sa Dječaka, da se pribeleži i to :D

 

Ma nije mu ništa, sere :haha:

Ja sam poluinvalid i kičma mi se raspada, pa sam izdržala do kraja i još trčala za autobusom posle :haha:

 

Čuj, ja serem, a ona viče poluinvalid, a trenira američki fudbal i na koncertu u transu luduje kao japi of metal.

 

Nije mi dobro bre, znaš kako sam prehladio, nikad grđi nijesam bio, ubila me promaja, kašljem ka' ludak.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se cini da sam video Mitu midzita na Orphaned Land-u neki dan. Nisam ga upoznao jer imamo nepomirljive razlike u nacinu razmisljanja i razgovor bi bio veoma mucan. :mhihi:

 

Shto se ne javi, bilo nas u solidnom broju, a i onaj neskupi "Hajneken", sve bi se razlike oterale pivom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shto se ne javi, bilo nas u solidnom broju, a i onaj neskupi "Hajneken", sve bi se razlike oterale pivom...

 

Jbg. bio sam mrtav umoran da se pomerim jer nisam dve noci skoro uopste spavao.. Zabo sam kod sanka dok nije nestalo tog Hajnekena, a onda presao na neko drugo.

A Hefeste, ako si video Mitu, video si sigurno i mene i jos hrpu yumovaca :)

 

Cini mi se da sam i tebe video u majci Orphaned Landa. Sledeci put cemo da pijemo zajedno. U zadnje vreme imam problem sa spavanjem pa sam nekada kao podgrejan les.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vid' što se uvredio Simon :D

Nije ni meni dobro bre, mislim da sam već zaboravila kako izgleda lopta, izbačena sam iz prve postave, ne može gore :(

Pa kako da ne ludujem kad je bilo 'nako dobro, još da mogu da hedbengujem gde bi mi kraj bio

 

Izuzetno sam uvredjen :P

Ti si taa sto ludujeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...