Jump to content

POSLEDNJI ARTIFICIJELNI ONLAJN IDENTITET KOJEG STE UPOZNALI U STVARNOM ŽIVOTU


Demon Seed

Recommended Posts

Opet, ne verujem ni ovo što kaže Lami.. da bi se Hefest povukao tek tako.

Grešim li Hefeste?

 

Tog dana kada se se Tefke bude povukao iz tuce neka mi ovde brisu profil slobodno i neka bude vecni sram. Ja sam stara garda i borac bez mane. Gde ja prodjem tu trava ne nice. Ako si Vuce cuo nesto o Tefketu, tj. o Hefestu onda znas i to da ja nisam bezao od tuca vec ih resavao u rekordnom vremenu. Nikada slabije nisam ugnjetavao jer stvarno jesam dobra dusa. Bar se trudim dok ne naidju neki Lalovici da mi psuju zenu i svastiku. Onda ih saljem na nouz dzab.

Edited by HEFEST
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam milostiv covek i volim da pruzim sansu ljudima. Drugo je to sto oni nikada ne prihvate istu nego to tumace kao znak slabosti. Naprotiv ne volim da gledam taj masakr koji sam prinudjen da napravim tako da dajem ljudima sansu da izbegnu sopstvenu propast.

Edited by HEFEST
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA sam jednom to predlozio ali nema vajde. Svi jaki na recima. Sada ne bih ni imao vremena. Mnogo radim u zadnje vreme. 16 sati dnevno ko ovi iz Krsticevog tima. Samo nisam lud da idem posle i na trcanje. Mekekeke!!!

Edited by HEFEST
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

4.pravilo yum kluba: anonimusi koji se proseravaju sa engleskim momentalno lete iz kluba.

 

Ja sam milostiv covek i volim da pruzim sansu ljudima. Drugo je to sto oni nikada ne prihvate istu nego to tumace kao znak slabosti. Naprotiv ne volim da gledam taj masakr koji sam prinudjen da napravim tako da dajem ljudima sansu da izbegnu sopstvenu propast.

 

To ne razumem.Ako te Lalovic toliko nervira,sto bi mu dao sansu da izbegne propast umesto da ga dobro iznabadas i tako pruzis samom sebi satisfakciju?

  • Upvote 8
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je odgovor na Šajnigejmijevu konstataciju da koji stepen ne pravi problem Hefestu. Iz cele te priče ne uzima se u obzir da je pravi heroj tog poduhvata ta sirotica, mala, smrznuta mačkica, koja i duboko zamrznuta treba da održi adekvatnu vlažnost i elastičnost. Dok se ledenica stvrdne pa se stvrdne...

 

A ovo je za Lemija

Penguintears.gif

Edited by B@K@
  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

4.pravilo yum kluba: anonimusi koji se proseravaju sa engleskim momentalno lete iz kluba.

 

 

 

To ne razumem.Ako te Lalovic toliko nervira,sto bi mu dao sansu da izbegne propast umesto da ga dobro iznabadas i tako pruzis samom sebi satisfakciju?

 

Pa rekoh da sam milostiv. Nikada ne bih udario coveka koji kaze da nece da se bije ili koji me zamoli da ga ne bijem pod uslovom da ne bude bezobrazan nego normalan. Cak i ako me uvredio to opet ne znaci da mi je nacinio ne znam kakvo zlo. Samo je pokazao svoju glupost. E da je napravio neki fizicki kontakt cesao bi se do kraja zivota kao i svako ko se samnom zakacio. Ja inace trosim granje da bih smirio svoju usijanu glavu i da bih iskulirao likove kao sto je gospon Lalovic. Ranije sam dlanisao takve svakodnevno, ali sam shvatio da je to Sizifov posao. Jednog opametis iskoce dvojica jos gorih i tako opet i opet...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga Hefi,po ovome se moze zakljuciti da si se usrao.Ne vidim drugi razlog.Ne kapiram zasto ne bi iznabadao Boksera ako te vec toliko nervira.

 

bako, pomozi mi, sada nešto motam film pa mi se čini da se i lemi na nekoj temi hvalio da ga je bacao po snegu... i sad sam u dilemi, da li bi ispod slike trebalo da piše "ono kada vidiš hefesta na -17c" ili "ono kada vidiš lemija kako ga baca po snegu"?

 

Da,ali Lemi baca telefon u sneg.Hefest baca ljude i jebe zene.Daleko sam ja od toga nivoa.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...