Jump to content

Raise Hell


lemmy sixx

Recommended Posts

Meni je novi Slayer takodje skroz OK, ali ako Karlo, koji je najveci Slayer manijak koga znam, kaze da nije nista posebno, verujem mu.

 

Nego, Frubi mi je pre izvesnog vremena pominjao mogucnost da Raise Hell sviraju kod nas, ali datum koji je pomenuo se priblizio opasno, a nema pomena o tome uopste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja to isto cenim, narocito ko nas gde je ljudi koji su njih slusali tek sacica. Mislim da od toga nece biti nista, jer je koncert trebao da bude valjda malo pre Tankarda. Ali, necu da sirim dezinformacije. To je ono sto ja znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je novi Slayer takodje skroz OK, ali ako Karlo, koji je najveci Slayer manijak koga znam, kaze da nije nista posebno, verujem mu.

 

Nego, Frubi mi je pre izvesnog vremena pominjao mogucnost da Raise Hell sviraju kod nas, ali datum koji je pomenuo se priblizio opasno, a nema pomena o tome uopste.

E bilo bi mi extra zao da propustim Rh kod nas..ali sto kaze grave..suma koncerata jebote..

 

Kad bi dosli zajedno sa TAnkardom..il Exodusom..to bi bilo jedno exxxtra thrash veche icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam, prelistavajuci jedan stari broj Snakepit-a, naleteo na recenziju tadasnjeg Biomechnical dema i uopste nije bila pozitivna, tako da od tog benda nista ne ocekujem. Uostalom, ne verujem da ce iko doci na taj koncert njih da gleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

ево нешто да кажем. пошто видим да се води полемика да ли је Black или Thrash да кажем овако: Raise Hell је у почетку свирао Black у стилу Dissectiona. касније су постали чист Thrash, а бенд је најавио да ће следећи албуми бити у чистом Thrash/Speed фазону.

 

иначе, феноменалан бенд, који нема толико глупе текстове као што се прича. мени је Wicked is my Game један од врхунаца шведског Thrash-a. Holy Target је исто феноменалан албум под Dissection утицајем. иначе, увек су имали истог певача.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro sam se zanimao Raise Hellom, nako baš dugog perioda apstiniranja, i preslušao jedina dva albuma koja imam od njih, "Not Dead Yet" i "Wicked Is My Game", i oba albuma su pakleno dobra. "Not Dead Yet" mi dođe za nijansu bolji, iako je produkcija na istom prljavija u odnosu na "Wicked Is My Game", što mi dođe ok. Skinuću ovih dana preostale albume. Za sada bih kao favorite mogao da izdvojim "Dance with the Devil", "Devilyn", "Not Dead Yet", "Soulcollector", "Hellborn" i "Wicked Is My Game".

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 years later...

Prošli jako dobar, uneli malo noviteta, ali omiljeni ostaje "Wicked Is My Game" :rockdevil:

 

Kako sam se smorio pre nekih mesečak-dva kad sam hteo ovde da oživim temu sa nekom pesmom odatle, međutim ništa na youtubetu nisam mogao da nađem :haha:

 

Jako mi drago da ovi teraju, iako već previše postoje da bih ih nazivao mlađim bendom, uvek bili jedan od mlađih za koje sam navijao :rockdevil:

 

Slayer je ochajan.

 

ccc

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Na prvo slušanje, nakon skoro decenijskog čekinja, a bit disappointed.

 

Ovom glas kanda propao, tek trunka zanimljivosti mu ostala u glasa, odnosno samo se nazire da je isti vokal kao sa Citya. Muzika donekle isto, žrtvovano je čini mi se dosta melodije zarad run-of-the-mill slayerastih riffova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A bit? Meni ovo smor, as simple as that. To sto si rekao sto se tice muzike sasvim stoji a i svi elementi sami po sebi, melodije i krlja, su dosadniji mnogo nego ranije. Ovolika pauza i vukljanje benda valjda nije mogla bolje ni dati jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...