Jump to content

2013.01.15. *Gun Club, Beograd* Leprous, Dreyelands, Through Art


Talvi

Recommended Posts

Nego, sto se tice tog stila, meni se licno ne svidja, njegova stvar sta radi sa svojim usima ali kad bude imao 40-50 godina pa i vise....a svi znamo da jedino usi i nos rastu posle tih godina, sve ostalo se smanjuje :) Nasta ce to da lici ....

 

Mojne da ste ignoranti, osim ovoga sto je Laza vec rekao, visece resice posle velikih tunela se rutinski usivaju ako nekom bas smeta u daljem zivotu... A mislim da do 5mm precnika moze i samo da zaraste, samo jako polako :da:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to zvuci...

Primamljivo.

 

Mojne da ste ignoranti, osim ovoga sto je Laza vec rekao, visece resice posle velikih tunela se rutinski usivaju ako nekom bas smeta u daljem zivotu... A mislim da do 5mm precnika moze i samo da zaraste, samo jako polako :da:

Krenuh to da otkucam. Ne znaju ljudi, bitno je da se proseru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krenuh to da otkucam. Ne znaju ljudi, bitno je da se proseru.

 

Vidim ti si sav body-modificiran. :D

 

Sto se mene tice, ja nisam pricao o usivanju i kako to izgleda u starosti, meni se ne svidja ni u mladosti kako izgleda.

 

Protiv coveka Dorkina neam nista, daleko od toga, sjajan vokal, steta sto ga ne koristi za neki ozbiljan metal :P

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vagao sam se izmedju majice i cda ali posto sam u dubokoj finansijskog krizi morao sam da propustim....bas mi je zao sto makar nisam uzeo Billateral.... :(

 

Nekako sam ocekivao lepse majice.....njih kupujem iskljucivo ako nazad ima datum i mesto koncerta na kojem sam bio ....oh well....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...