Jump to content

2013.01.15. *Gun Club, Beograd* Leprous, Dreyelands, Through Art


Talvi

Recommended Posts

A da, neočekivana količina ženskog sveta na koncertu. Očekivao sam straight forward sausage fest. Ali pokazalo se da samo žene mogu da spasu metal u Srbiji. Bendovi to moraju da imaju na umu.

 

zato sto su dobri frajeri, narocito za prog metal koji je poznat po debelim/ruznim muzicarima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам се изненадио што није била ниједна наказа. Мислим јесте био прог, али у принципу увек се нађе нека готичарка/блекерка која је хит вечери.

Додуше био је Куруз, он је морални патуљак, то је адекватна замена.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам се изненадио што није била ниједна наказа. Мислим јесте био прог, али у принципу увек се нађе нека готичарка/блекерка која је хит вечери.

Додуше био је Куруз, он је морални патуљак, то је адекватна замена.

 

Bilo je jedno mobilno goticarsko bure sa plavom kosom

Edited by Captain Spaulding

Share this post


Link to post
Share on other sites

Whineovanje za radni dan. Ja od kad znam za sebe idem na svirke tokom radnih dana. Nekad sam uzimao i slobodne dane zbog koncerata.

 

Ja sam na Exodus isao u jebeni utorak, posle skole na bus u 3 i 15, stignem u Beograd u 7 i 15, odem na koncert, i u 15 do 1 nazad na autobus, stignem u Prokuplje u 5, pa u skolu u 7.

Sta jedete govna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je jedno mobilno goticarsko bure sa plavom kosom

 

bila je neka korpulentna zena od 35-40 dina.

 

dreyelands super zvuci, ali su im pesme nekako dvaput duze nego sto treba da budu. oni realno sviraju neki AOR, ali valjda zele da to bude proggy pa produze pesme sa nekim solazama.

 

super to zvuci, ali mi je bilo dosta nakon 20 minuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам ишао 5 и по километара пешке у оближње село код родбине кад је Галија свирала у мом селу у Босни. Вратио сам се после 2-3 дана, кад сам био сигуран да је опасност прошла.

Edited by El Karnisero
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga, lako nekome da priča kako nema veze što je radni dan kada nije dežuran 0-24 kao ja :D

 

Išao sam i ja ranije, odsviram svirku vratim se ujutru i odmah na posao, al' niti imam sada mogućnost da zakasnim slučajno na posao (odma' ode od plate), itd. Ovo već nije za ovu temu već za "poslodavci u Srbiji", al' nema veze.

 

Pogotovo što u Srbiji nema teorije da koncert počne na vreme, to mi užasno ide na kurac. Da koncert počne u 21h i završi se do ponoći ne bi bio problem ni što je radni dan.

 

mislim gde vam je duh

 

Nestao krvavim radom.

Edited by trenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...