Jump to content

Recommended Posts

https://www.facebook.com/868376873218218/photos/a.868382746550964.1073741828.868376873218218/960284004027504/?type=3&__mref=message_bubble

 

12592299_960284004027504_2030992945668705755_n.jpg?oh=ca9b9a823be4b2e54f75a5ac28483c0a&oe=572B2DF4

 

 

Nikola Stanisic Boske Miroljub je veliki intelektualac i veoma religiozan covek, mada ne u potpunosti pravoslavan. Ima nekih protestanskih misli, ali je covek od koga sam mnogo naucio, i ne postoji taj ateista koji moze njega dobiti u debati.

 

 

Nikola Stanisic Boske Jeste ekstreman, to niko ne spori. Ali kad izvuces iz njegovih predavanja ono sto je dobro, shvatis da je to znanje dragoceno, jer to znanje ne mozes steci u skoli.

 

 

Nikola Stanisic Boske Sve to znam Lazare, i slazem se sa tobom, ako neko poznaje frenomene religija i religioznosti, to sam ja, jer se profesionalno bavim time. Ali ne mozes reci da covek nema pojma. smile emoticon Drugo je to sto je covek otisao u neke jeresi.

 

 

 

:blek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 7 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Ne znam odakle da krenem..

Lik je poceo karijeru tako sto je pisao o svojoj underground rock sceni u Rijeci, pa je presao da prica o vrstama dupeta i usmina i onda je nekako zavrsio na teorijama zavera..

E sad tu krece prava prica. Na stranu to sto se bukvalno u svakom mogucem aspektu zivota krije neka zavera, najvece price su m bile kako ce pre 2012 biti smak sveta tako sto ce nam doci Nibiru iz svemira. Naravno tu je bilo nekoliko datuma, dosta snimaka analiziranih nasinih slika i sl. Msm da je jedna zena prodala vikendicu valjda i obezbedila sebi skloniste zbog njegovih prica..

Onda 2012. je isto bila neka prica msm kad se vec ispalio za ranije, pa posle jos njih nekoliko..

Lik zivi od sakupljanja smeca (??) i popravljanja kompova, onda ima svoje knjige koje nece da proda, ima gomilu sledbenika na sada zatvorenom chatu, a od kako je krenuo da snima klipove na engleskom ima ih jos vise..

Iskreno ja obozavam da ga citam, sve to sto pise moze da se uklopi u jedan sjajan sci-fi scenario nekakvog paralelenog univerzuma gde je zemlja suplja, gde nam dolaze dzinovske planete svakih pola godine, gde su svemirci, dzinovi, reptili, harpovi normalna stvar samo se kriju i jos mnogo mnogo toga..

 

Evo teksta koji me je 'navukao' tad, ne mogu da nadjem na sajtu njegovom pa cu da pejstujem:

 

Koji zajeb, sam sebi se čudim, kako to odmah nisam povezao, no nos mi nije dao mira po pitanju Jupitera i znao sam da je Jupiter jedan od ključnih igrača, samo jedino nisam znao, koju ulogu u svemu tome ima Jupiter.

Neki dan sam saznao da će Jupiter 28 ili 29.10.2011 biti točno na mjestu gdje je trebao biti NIBIRU. Tako će se zemlja naći u aligmentu – ili poravnanju između Sunca i Jupitera. Zemlja će se naći u kliještima između dva diva Sunčevog sistema, Sunca i najveće planete – Jupitera.

Kakve bi to posljedice moglo izazvati na Zemlji neću ni pomisliti, jer sa mnogo manjim planetima kad bi se zemlja našla u poravnanju, došlo je do katastrofalnih potresa .

25 puta do sada Zemlja je bila u poravnanjima sa raznim planetima SS uključujući Elenin(ma što god to ime predstavljalo ili sakrivalo iza toga imena ili pseudonima). Kako sakriti pravu istinu od ljudi kad nešto radiš potajno? U stvari vrlo jednostavno.Evo kako se to radi:

Svi ste već čuli za podzemna skloništa u koje će se povući ili sakriti elita u slučaju nekog sranja koje bi moglo zadesiti svijet u kojem živimo. Ti podzemni bunkeri su još uvijek tajna kao i leteći tanjuri- svi znaju za njih svi ih vide ili snimaju- ali službene vlasti niti jedne zemlje nikada nisu službeno potvrdila njihovo postojanje. Potpuno ista stvar dešava se i sa podzemnim skloništima za tkz elitu.Svi o tome zuje, ali nitko ih nije priznao.A znate li zašto – zato jer upravo takva situacija paše onima koji su to upravo tako i zamislili.Mi na bunkere ko muha na ***** .Letimo oko njih zujimo i razmišljamo koliki su , gdje su, tko ih korist i slično- a za to vrijeme tkz.ELITA na potpunom miru radi nešto sasvim ozbiljno u stvarnoj najvećoj tajnosti.To je toliko nevjerojatno da i sama pomisao da to netko poput mene napiše ne bi nikada nitko povjerovao, jer oni su se potrudili da nas učine teško zatucanim ovcama koje tako nešto nikada ne mogu u svojoj glavi prihvatiti. Jednom prilikom razgovarao sam sa jednim čovjekom koji se kao kuži u astronomiju i rekao sam mu , znaš li ti da na Veneri i još nekim planetima postoji život i civilizacije koje tamo žive, na što je on meni rekao da je to nemoguće jer je tamo temperatura preko 400 stupnjeva.Pitao sam ga tko ti je to rekao jesi li bio tamo i to išao provjeriti? Rekao je da nije ali da je Nasa tamo poslala letjelicu koja se je istopila. E sad jebi ga, kako ćeš sa tim čovjekom dalje razgovarati, kad mu je NASA referentni oslonac znanja i pretpostavki. Znanost je od ljudi napravila zatucane idiote koji ne razmišljaju svojom glavom.Znanost je strogo kontrolirana grana kojoj se stavljaju dozvole i zabrane i uvodi se je kao jedinu ispravnu i istinitu granu- svi drugi su smiješni i pajaci, pa tako i ja i moj blog naravno.

Kad sam počeo pisati o Nibiru i o takvoj mogućnosti, zapravo sad tek vidim koliko sam bio naivan pišući o posljedicama koje bi zatekle ljude pojavom tog diva, jer sam shvatio kasnije (a zbog čega ovo sada i pišem) da je situacija mnogo gora nego što uopće možemo zamisliti u našim glavama.

Literarni smak svijeta koji se namjenski najavljuje već najmanje 10 godina nije uopće slučajan, i ne samo da je namjeran nego ima i svoju svrhu.

naravno primijetili ste da smo još uvijek živi, ništa se od niti jednog datuma nije desilo za koje su prema alongacijama planeta NASA-ini stručnjaci ali i drugi analitičari prognozirali da bi se moglo desiti. Ima idiota koji misle da sam ja te datume izmislio i objavio na svoju ruku na blogu- ali nisam ja sam ih prepisao sa NASA-inog simulatora koji je odredio datume položaja ELENINA i inih planeta i Sunca sa Zemljom i koji su zbog djelovanja magnetnog polja tih planeta kao i blizine prolaska(22.11.2011) trebale prouzročiti već 17.10.2011 ozbiljne posljedice po zemlju, ali prije nego se je to desilo NASA je napravila storno ELENINA i ELENIN se je raspao – ali kao što sam već pisao simulator nije ugašen, radi i dalje – e pa radi i moj brojčanik, zašto bi jedan NASA imala ukopčan simulator nečega čega nema – a ja ne mogu imati ukopčan brojčanik koji odbrojava do 22.11.2011

No što se zapravo događa, događa se nešto vrlo važno, toliko važno da elita neće u bunkere kao što smo svi mislili, jer i malom Ivici je jasno da nikakav bunker ne može izdržati potres od 12 ili 15 Richtera, a kamo li udar velikog asteroida.dakle nikakvo brdo od 2000 m nikakvi bunkeri ni podzemne baze ne dolaze u obzir,…a zašto?

Zato što ELITA zna što će se desiti i da je jedini spas zbrisati sa Zemlje u svemir.

Znao sam da će ići na mjesec povikao je netko tko je bio maštovit, ali nažalost ni mjesec neće biti siguran (nice try).Pojava diva većeg 4 puta od Jupitera, imati će samo jednu posljedicu koja je odlično prikazana u filmu MELANCHOLIA – smak svijeta ili vrlo velika mogućnost da to tako zavrći …80% u korist pravog smaka svijeta u kojem Zemaljska kugla više ne bi egzistirala.

Zato elita već 50 godina radi pripreme za siguran bijeg daleko od tih posljedica koje će zahvatiti zemlju. I tako su otkrili da Jupiterov mjesec EUROPA ima sve uvjete i sličnosti naše Zemlje ima samo jedan zapravo ne baš veliki ili možda srednji problem, EUROPI nedostaje Sunce da bi postala nova Zemlja.

I vidi vraga,… tu nastupa naš prijatelj sa početka priče JUPITER, kojemu,.. ma zamislite malo nećete mi vjerovati (ali se raspitajte) nedostaje samo malo, malo malo da postane sunce, i od EUROPE svoga prirodnog mjeseca napravi novu Zemlju, novu planetu na kojoj će biti moguć život i opstanak civilizacije.

I tako tkz. elita nije gubila vrijeme 50 godina nego se je dala na posao i pripremila teren kako bi jakim hidrogenskim bombama ili nekim drugim prirodnijim načinom i tehnikom jakim eksplozijama napravili da Jupiter eksplodira odnosno obratno od toga implodira i postane sunce.

I dok smo mi to gledali kao SF film poznatog nastavka još poznatijeg filma ODISEJA 2010 U SVEMIRU (obratite pažnju na godinu u filmu koji je nastavak poznatog Kubrickovog filma ODISEJA 2001 u svemiru) u kojoj je radnja upravo to stvaranje sunca od Jupitera. No ima još jedan važan detalj, kažu da će Jupiter biti 28.10.2011 godine najbliže zemlji, a on se zemlji približava već 50 godina i tako skraćuje eliti put za sve kilometre koje prođe približavajući se Zemlji a to su enormne cifre.Situacija podsjeća na onaj moment u nekom filmu kad se mimoilaze dva vlaka pa glavni glumac skače U DATOM MOMENTU sa krova vlaka koji juri, na drugi krov vlaka koji prolazi pored vlaka na kojem on stoji…i čeka pravi moment da skoči sa jednog vlaka na drugi.

Tako je i sa Jupiterom. Ekipa je spremna i vjerojatno sa one stanice u svemiru gdje je sve spremno u najvećoj tajnosti ekipa će se ukrcati na Jupiter odnosno ići će na misiju jer se ovakva prilika ne propušta i čeka se godinama.Ne prolazi Jupiter svake godine ovako blizu zemlje.

Zvuči li vam to nevjerojatno, mislite da izmišljam, ali nažalost – ne. Upravo se to dešava.Vi i dalje vjerujte da je Mjesec najveći domet NASA-e.

Koliko oni za to imaju vremena i kad će se to desiti to ne znam. Znam samo da je mogućnost događaja iz filma MELANCHOLIA 80%-tna i oni to znaju i znaju da je to jedina solucija koja ih može poštedjeti. Vjerujem da Zemljani odnosno dio odmetnutih naučnika i vojske ima ogromne zemaljske matične brodove koji mogu prenijeti barem 500 milijuna ljudi u svemir – onoliko koliko piše u Georgia guide stones.Naš ograničeni i plitki mozak oduvijek je mislio da je sve vezano za događaje na Zemlji – ali nije, nitko od većine ljudi nije pomislio na tu soluciju pa čak ni ja, dok mi danas ma mail nije stigao jedan e.mail u kojem me je jedan čitalac bloga pitao ako sam poslušao interview sa onim NASA-inim djelatnikom koji je radio na HUBBLE teleskopu, i pri tome je komentirao kako baš nemamo neke šanse za preživjeti tu kataklizmu – što je potpuno istina, no onda sam shvatio da je najgori scenario zapravo blaga verzija prave i realne situacije, onda sam shvatio kako su nas muljali sa kvazi bunkerima pod zemljom na koje godinama fokusiramo našu pažnju i koji su tema teorija zavjera na internetu, dakle ono što nas je prikovalo da ne gledamo

dalje od našeg nosa i dvorišta u kojemu se igramo. Slijepo vjerujući baš svemu što nam kažu zaboravljajući da je upravo naša ljudska MAŠTA polazište svih dostignuća kako tehnoloških tako i duhovnih. Znanost ograničava maštu. Znanost je limit koji čovjeka drži u škripcu.

Mašta nas čini slobodnima i sa njom možemo kamo god želimo – pa tako i na Jupiter ili bilo gdje.Na zemlji će ostati jadnici u glavi koji nemaju maštu – koji se boje maštati kako ih neka budala na nekom forumu ne bi ismijala, ostati će vječito zarobljeni u svojoj gluposti , a na toj gluposti bazira se čitavo ropstvo ljudi sa kojima upravljaju oni koji imaju maštu i koji ne robuju napisanom i zadanom.

Sve ima svoj kraj – pa i svijet u kojem živimo, ali on ima i svoj nastavak i možda je upravo Zemlja tako naseljena i prije toga je stvarno bila PLANETA MAJMUNA – baš kao na istoimenom filmu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...