Jump to content

Recommended Posts

"necemo tvoje dete da vodimo u janjicarski kamp, mi cemo da ga vodimo u OBDANISTE..." :haha:

 

"pre 40 godina nijedno dete nije umiralo (sic) u africi... tek su poceli da umiru kad su im dosle STRANE INVESTICIJE"

 

"ko se pridrzava zakona u srbiji? pridrzava se drzava ako ne platite porez odmah ZAKONODAVSTVO deluje istog sekunda"

 

i tako sve u roku od dve minute otprilike

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Čarli ti je bio vredan pa ti je objasnio koliko čovek lupeta, a razlog je totalna neobrazovanost, i velikosrpski umišljaj da su svi rođeni selektori, ekonomisti i filozofi, i da su svi Hefest

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

http://www.creation6...&rowstart=22000

 

Ћаскање Девојке и Мирољуба.

 

Uskoro završavam svoj pravi fakultet i NAMJERAVAM se zaposliti

 

Bravo! Poslaću vam plast sena da pasete, kao poklon za dostizanje goveđeg cilja.

 

:rockdevil:

Edited by Мајор Гашпар

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Na stranu zajebancija i to što je čovek pijan ko letva, retko sa kim ovoliko mogu da se složim.

Da. Nemci nas mrze, za njih su svi sloveni niža rasa. I danas imaš (naše (i tuđe)) doktore po Nemačkoj (baš upravo doktor jedan mi pričao). Rispektovani su, plaćeni su, ali uvek stoji u vazduhu taj "viša rasa-niža rasa" odnos. Neće ni da ti se obrati, ako ne parlaš švabski ko maternji.

Ok. Ne vole nas. Ne volim ni ja njih. Kad nas napadnu.. ratujemo.. i to je to.

 

Britanci sa druge strane, smešak na licu, ruka koja tapše na ramenu, i najpokvarenija zamisao u srcu. Najgora nacija od kako je sveta i veka (oprostite mi šiptari). Incestoidno imeprijalistički nastrojeni, ne Britanci, nego konkrertno Englezi (braću Škote i Irce koji su imali mnogovekovnu tragediju sa njima, ne bih nikako smeo da ubrojim u njih), koji su 1000 godina maltretirali ceo svet.

Mnogi omiljeni bendovi su mi iz Engleske, mnogi pisci... ali ni ti mučeni ljudi (ako su uopšte poreklom Englezi), ne mogu da nadomeste sva zla koja je imperija nanela celom čovečanstvu.

 

Čak su i Ameri za njih pojam poštene politike.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na stranu zajebancija i to što je čovek pijan ko letva, retko sa kim ovoliko mogu da se složim.

Da. Nemci nas mrze, za njih su svi sloveni niža rasa.

 

У старту грешка да нас мрзе, јер ми нисмо словени, ми смо Срби ! :obrv:

 

 

 

 

 

Britanci sa druge strane, smešak na licu, ruka koja tapše na ramenu, i najpokvarenija zamisao u srcu. Najgora nacija od kako je sveta i veka (oprostite mi šiptari). Incestoidno imeprijalistički nastrojeni, ne Britanci, nego konkrertno Englezi (braću Škote i Irce koji su imali mnogovekovnu tragediju sa njima, ne bih nikako smeo da ubrojim u njih), koji su 1000 godina maltretirali ceo svet.

 

Овакве ствари све више слушам у последње време, чак је и мој професор Енглеског синоћ причао о томе какви су она лицимурна колонизаторска смећад.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Najgora nacija od kako je sveta i veka (oprostite mi šiptari). Incestoidno imeprijalistički nastrojeni, ne Britanci, nego konkrertno Englezi (braću Škote i Irce koji su imali mnogovekovnu tragediju sa njima, ne bih nikako smeo da ubrojim u njih), koji su 1000 godina maltretirali ceo svet.

Mnogi omiljeni bendovi su mi iz Engleske, mnogi pisci... ali ni ti mučeni ljudi (ako su uopšte poreklom Englezi), ne mogu da nadomeste sva zla koja je imperija nanela celom čovečanstvu.

Englezi su tate. njima samo rispekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...