Jump to content

PlayStation


Demon Seed

Recommended Posts

Kazite ako se slazete, ja bih turio ovde jednu sticky temu o PlayStationu.

 

 

Zapravo sam hteo da trazim savet, dajte neku dobru co-op igru na ps2, nesto zabavno za sibanje i odmaranje mozga!

 

P.S. opet sam zasrao naslov teme, turite mi veliko S u playstation xD

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Playstation,Miroljub Petrovic,moram da priznam da si me odusevio sa otvaranjem ovih tema....

 

PSX posle Snes-a ima najbolje RPG naslove ubedljivo.PS2 je odlican i za RPG ali i za igre tipa METAL GEAR SOLID ili hack and slash kao sto je GOD OF WAR,jedna od najboljih konzola definitivno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala modovima za veliko S :D

 

Playstation,Miroljub Petrovic,moram da priznam da si me odusevio sa otvaranjem ovih tema....

 

PSX posle Snes-a ima najbolje RPG naslove ubedljivo.PS2 je odlican i za RPG ali i za igre tipa METAL GEAR SOLID ili hack and slash kao sto je GOD OF WAR,jedna od najboljih konzola definitivno.

 

<3 :D

 

Ja imam ovde neki ps2, i izuzetno sam isfrustriran sto nece da otvara ps1 igre :(

Hteo sam na njemu da igram CTR, i kurac, narezao ga u onom "Playstation" modu, isto kao sto ps2 igre rezem u "Playstation 2" modu u alcoholu, pokusao 5 razlicitih guidova i narezao ga 5 puta po njima, jok, nece da ga pokrene, verovatno ima neke veze sa tim sto je cipovan da moze da cita pirate, mozda ga je to sjebalo da ne moze ps1?

Cak sam uzeo u Engleskoj pre 6 godina original CTR, i nije radio na ortakovom ps2 tad...

 

Nego ljudi, je l' neko video da sam pitao za predlog, daj kazite neku dobru coop igru za ps2?

Ovde po netu upadnem na neku stranicu kao "best coop ps2 games", ima ponesto sto deluje ok, al' ima na spisku i Guitar heroja i ostalih nekih sranja, pa hocu nesto provereno ^^

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala modovima za veliko S :D

 

 

 

<3 :D

 

Ja imam ovde neki ps2, i izuzetno sam isfrustriran sto nece da otvara ps1 igre :(

Hteo sam na njemu da igram CTR, i kurac, narezao ga u onom "Playstation" modu, isto kao sto ps2 igre rezem u "Playstation 2" modu u alcoholu, pokusao 5 razlicitih guidova i narezao ga 5 puta po njima, jok, nece da ga pokrene, verovatno ima neke veze sa tim sto je cipovan da moze da cita pirate, mozda ga je to sjebalo da ne moze ps1?

Cak sam uzeo u Engleskoj pre 6 godina original CTR, i nije radio na ortakovom ps2 tad...

 

Nego ljudi, je l' neko video da sam pitao za predlog, daj kazite neku dobru coop igru za ps2?

Ovde po netu upadnem na neku stranicu kao "best coop ps2 games", ima ponesto sto deluje ok, al' ima na spisku i Guitar heroja i ostalih nekih sranja, pa hocu nesto provereno ^^

Mode bi trebao da ti bude na PSX memorijskoj kartici,jesi pokusao tako?Ja mislim da zbog toga nece da ti cita PSX....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako menjam modove na memory cardu? oO

 

Ja sam probao bez kartice sve to...

Moras da imas modovanu memorijsku karticu za PSX,e sad to je meni brat sve odradio nisam gledao kako se radi al sam siguran da PS2 ne cita PSX ako nemas PSX original memorijsku.Pokusaj da nadjes na netu ako ne nadjes videcu da ga pitam kako se to radi....

 

@Underkuruz

Miroljub Petrovic spaja ljude.

 

Btw ovde sam okacio tools koji se ubacuje na USB za startovanje nekih programcica koji su korisni za PS2,recimo za igranje bez diska ili gledanje filmova preko media player-a i tako to....skontacete kad startujete.Ubaci se taj ELF file i onda pored tog Elf foldera ono sto hocete,video file moze samo AVI a igra stadardno ide i onda se pokrece preko programa koji je na samom usb-u,imate meni pa otvorite i startujte sa usb-a.Tu je tools i za prebacivanje sadrzaja sa memorijske kartice na usb i kontra,tako da save-ove mozete cuvati na racunaru.

 

http://www.sendspace.com/file/n2ob2h

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace za sve ljude koji vole RPG i poseduju PS3 ogromna preporuka da probaju Ni no Kuni. Predobra igra, predobar RPG, sa veoma solidnom pricom, dobrim dijalozima, mnogo zanimljivim karakterima, i zanimljivim OSTom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Je l' igrao neko Jak X: Combat Racing?

 

Nije ovo lose, pomalko slicno Rollcage-u

 

Ja u poslednje vreme malo pikam ps1.Legend neprejebiva igra.

 

Nisam to igrao oO

 

Ja najvise pizdim sto PS2 nece da potera Crash Team Racing... A sad vec nemam ni vremena da se jebavam sa modovanim PSX memory cardovima i cime god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al' sa njom ne bih igrao CTR...

 

Kad me posecuju sojke onda obrcem taj isti krevet da bismo gledali film... Druge stvari koje se ticu zena i obrtanja kreveta, fotelje i lazy bag-a necu da prepricavam, to je rezervisano za Hefesta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...