Jump to content

PlayStation


Demon Seed

Recommended Posts

mozda glupo pitanje ali jel postoji nesto sto mogu da radim sa savrseno ocuvanim bukvalno nekoristenim ps1, necipovanim?

jel bi hteo to neko da kupi iz sentimentalne vrednosti ili ne znam sta

 

makar za sicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

za ps1,ima gomila dobrih igara,ja bih to ostavio jer necs dobti nikakve pare,a moze da zatreba da se obrne koji legendarni naslov.znam da sad i android telefoni guraju ps1 igre (sad skoro sam opet obrnuo parazit iv na fonu) ali nije to taj ugodjaj.a sigurno ce ga neko izeti za koju hiljadu,ja sam moj ps2 prodao lagano prosle godine za 50e,doduse imao sam i modovanu karticu,i brdo narezanih igara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dje si bio kad sam ja valjao moj,picko?

 

spaulding:

 

nikako da naleti neka korektna trojka za razumne novce sa rogerom,to je odje vise na cijeni nego nemam ni ja pojma sta,a trojka mi treba za tacno tri igre i onda je saljem dalje

Share this post


Link to post
Share on other sites

150e su polovni sa zadnjim rogerom i sa 500gb hardom,to je neka okvirna cifra

 

sve ovo ostalo ide ispod,skuplje je samo novo sa garancijom i kod ovih likova sto jos nisu culi da je izasla cetvorka i pokusavaju da prodaju za 350-400e

 

ja bih dao tu do stotinjak evra kad i ako naleti neki okej ocuvan,samo mi je bitno da je zadnji rogero,za ostalo me boli patka,da predjem last of us,heavy rain i mgs i da ga za manje vise iste novce proslijedim dalje

 

ps2 za 50 e kao pljeve,ako imas neki eksterni hard sa svojim napajanjem (jer su debili stavili samo usb 1.1 portove na sve verzije ps2) moze i jeftinije jer ti onda ne treba laser,samo sto bi se telio sa ucitavanjem sa eksternog.ono da moze sa usb-a lazu,mozda mogu neke gluposti ali ozbiljnije igre ne sigurno,a ni pola ne moze ni na eksternom hdd-u.a da uvaljujem hdd u debeli nisam pokusavao,kad je i nalijetao taj ekstenzn bej na oglasima bio je papren i onda kocka hocu li naci odgovarajuci hdd itd,takodje da se jebem sa povezivanjem ps-a na mrezu i za to me je bolio kurac.

 

za 50tak e moze da se nadje neki sa ok laserom,ubaci se modovana kartica i sve radi kako treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

rogero ti je modovan firmver koji te pusta da igras skinute igre sa neta.procedura da se on dobudzi je zajebana,i najcesce ne mozes da je izvedes kuci,sem ako nemas neku prastaru verziju firmvera.u prevodu ako je u poslednje cirka dvije godine konektovan ps na net treba da se nosi kod ovih nadrimajstora da flesuju direkt na plocu stari firmver ma onda tek rogero,sto oni jelte naplate.

 

a evo ti jedan realniji oglas:

 

http://www.kupujemprodajem.com/Cipovan-Sony-Playstation-3-SLIM-Gar--12935223-oglas.htm?filter_id=463

 

da se razumijemo ja sam u startu rekao da ponekad prelistam oglase kad treba da se primi plata,i da ni u ludilu ne bih dao preko stotinjak e na nesto sto cu da koristim za tri igre.kad sam vala cekao ovolike godine sacekacu jos jednu dvije da se i ljudi odje urazume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ova ti je nova,sa garancijom,ne pricam o shopovima kod nas jer kao sto sam ti rekao jos nisu culi da je izasla cetvorka i pokusavaju da izvuku 400+ e

 

mislim,meni je zao ako je taj tvoj drugar pukao 400+e na ps3 prije godinu dvije,ali to je njegov problem,ne potencijalnog sledeceg kupca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odradio sam kod lika u Zemunu modovanje kartice za 1500 dinara, palim igre sada sa portabl harda, jebo laser. Kukaju ljudi na netu tu i tamo kako je USB 1.1 previse spor za to, vreme ce da pokaze da li cu morati da menjam laser.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel' ima napajanje hard?i kako ti pici?ja sam pokusao preko usb-a,nije bilo trika.1500 mi djeluje mnogo sem ako je neka prejaka kartica,ja sam tad kupio za 700din cini mi se vec modovanu od 8mb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fazon je sto kartica mora da bude modovana za svaku konzolu na toj konzoli, sad da l' moze i isti model da bude, a on me malo farba da mora na konzoli pojedinacno, jebes li ga.

 

Hard mi je bez napajanja Transcend od 300gb, pravo da ti kazem, ne znam kako pici, probali smo tamo kod njega PES2013 i radio je, videcu veceras, nisam jos imao vremena da igram.

 

Sigurno taj posao nije nista posebno pa da kosta 1500 kinti, ali ja sam mrckao po netu i skontao da ne mogu sam da je modujem bez funkcionalnog citaca, a posto je on lipsao, odneo sam tamo, dao mu pare, i nek sredi samo da radi... On mi formatirao hard i bacio na njega potrebne fajlove, formatirao memory card, ubacio svoju karticu pretpostavljam modovanu na istom modelu i moju karticu zajedno u ps2, prebacio sa kartice sta treba, i startovao lagano igru sa harda...

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako pes radi 99 osto ce onda i ostalo,ja nikako dok sam imao da nabavim neki,a usb nikako nije htio,sta god mu radio.modovanje kartice je lagano,i farba te,svaka radi na svakom ps-u sem na zadnjoj americkoj tanackoj reviziji (a normalno da sam ja baksuz imao tu koju sam srecom 1/1 mijenjao za debeli PAL na kojem je sve moglo).posle sam ja kupio memorijsku vecu i sam je modovao,a ovu posle prodao isto mislim za 700 kinte,sve sto ti treba je ili cipovani ps ili vec modovana memorijska.

 

sto znaci da te je odrao lik,narocito ako je samo uslugu naplatio 1500din,al' ti je barem sredio hard i sve spremno samo da prebacas i da picis.javi obavezno dal' mogu zajebanije igre poput colossusa i mgs3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jebi ga sad,koliko se sjecam rezu se fajlovi na disk,pa se prebacuju na karticu pa pokrece instalacija.znam da se disk nesto posebno mucka da bi ti otvorio fajl menadzer onaj sa modovane kartice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...