Jump to content

PlayStation


Demon Seed

Recommended Posts

pa jebi ga,bez cipovanog ne moze nista u pocetku za prvu karticu.posle moze sa kartice na karticu.sto nisi pitao odje,ne vidio se,znao si da sam ja imao ps2,a i nemoguce da nema vise likova sto valjaju modovane kartice na oglasima,nego je ostao taj jedan derac.

 

edit:serem ti se u 3g internet.

Edited by BLAGOJE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pricali smo o modovanim karticama prosle godine na prvoj strani, reko sta da pitam opet, rekao mi je otprilike BruceBruce sta je to, i tolko. :P

 

Ovde sam pitao za majstora, isto nista posebno ne rekoste :P

 

Jebiga, hteo sam da odradim na brzinu, da sam imao vise vremena da istrazujem, verovatno bih samo kupio modovanu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta nema, napravio sam ga da radi, trebalo mi za veceras, svestan sam bio da ce da mi uzme malo vise nego sto zasluzuje, al' nije mi uzeo 150 evra, boli me kurac :D

 

Sad cu da se igram pa cu da ti napisem kako radi.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Да нисам хтео да питам нешто , не бих ни видео твој пост :D

Саћу погледам на тјубу, мада генерално слабо готивим те туче. Само Текен тројка. Навикао сам на ту једну платформу и форе и после тога ми ништа није толико интересантно.

 

 

Иначе, дошао да питам јел имао неко проблем на игрици Атерикс Мега Лудило ( шизење :haha: ) . Мислим, ја сад питам ко да неко заправо у овој години игра сони кец па још и ту игрицу :haha: :haha: . Ал ме јебе, скинуо сам , нарезао, ради , али можда два мода, остало крене да учита мисију и закочи и имам утисак да оставим 5 сати да учитава да би остало тако. Скидао сам са два различита сајта, исто срање, сад не знам дал је то проблем у мо Сонију или је проблем у самој игрици па сам скинуо исто срање са два различита извора.

 

Има неко идеју за решење ?

 

Иначе моја омиљена сони игрица свих времена :da:

 

 

51844-Asterix_Mega_Madness_(E)-1.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neam ideju sta je resenje, ali cu da poslusam tvoj predlog (a i nasao sam na internetu da je najjaci aspekt igre to sto je "very fun"), pa cu da je probam kad mi stigne cd drajv za ps2 :D

 

Destrega je drugacija od ostalih tuca, to je fora... A i ima simpatican story mode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

r4m3drduh1lym9ml9pbi.jpg

 

If you've frequented many gaming message boards, you've probably seen the term "GayStation" tossed around as a cheap slur. Seems it's about time LGBT activists tried to reclaim it.

This custom rainbow PS4, dubbed the 'Gaystation' by its creators, is being auctioned during Sweden's pride week to benefit the Swedish LGBT rights group RFSL. Current bidding is at 17,200 Swedish krona, or around $2,500 USD. Not bad!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Na US PSN networku su do juce imali odlicnu ponudu, Rockstar igre (Max Payne 3, Bully, Manhunt, Midnight Run, La Noire itd) sa popustom cak i do 80 posto. Cak se i zli EA Games otvorio i tu sam za smesnu cifru nabavio Mass Effect trilogiju, Alice Madness Returns, Mirrors Edge i Crysis 1, 2. Jedino me ponekada smori ta neizvesnost i prazan novcanik, da se uzme neka od dobrih igara po znatno manjoj ceni nego fizicke kopije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

^ Imam ja PS2 nečipovani ako te interesuje još uvek - skuplja prašinu već dosta vremena. :haha:

 

Je l' radio neko odavde čipovanje PS3 konzole u skorije vreme? Interesuje me okvirna cena. Jurim ljude na konzola.rs za info, još čekam odgovor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 years later...
  • 3 months later...

Switch najbolje prošao, osim novog Maria i Rabbids miksa, izlazi i nova Galaxy igra, novi Metroid (ljudi poludeli samo naa prikazivanje logoa!) i nekolicina JRPG naslova. Fakat je da se Sony podbacio ove godine, jako slab izbor igara, nema nove konzole, sa te strane ih Microsoft zajebao, imali su bolje igre i nova konzola je kompatibilna sa prethodnom i njenim igrama, tako da...

 

Ne cvetaju ni Sony-iju ruže, oni za sada žive samo od video igara i tehnike, filmska divizija im je u kurcu godinama jer nemaju krštenog hita i samo ispaljuju ćorke, pa da ne bude posle RIP sony teburo, neka te nose laki talasi. :(

 

Mada ako ćemo iskreno, najveći pobednik E3 ove godine bili su Devolver Digital, ono nije bilo normalno koliko se podsmevaju tim trivijalnostima, a usput izađu mnogo dobre forice, a i igre. Indie all the way. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

e3 je bio bulja, ali uvek je tako, jedan dobar, pa jedan loš. prošle godine je sony konferencija bila face melting.

 

sve u svemu, ps4 i dalje dominira na tržištu, xbox je pojeo govno jer nema igara, plus sve može na pc, možda X malo promeni situaciju, ali mislim da je prejaka cena za neki veći impact. switch je poluproizvod, preslab hardver, premalo igara.

 

voivod je u pravu da sony ima problema, u suštini jedino ps4 leši, sve ostalo pluta bukvalno...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...