Jump to content

PlayStation


Demon Seed

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Prvi Sony Playstation 4 Pro Gameplay na mom kanalu od nadam se mnogo njih u buducnosti. Za pocetak smo odabrali besplatnu igru pod nazivom Warframe. U pitanju je RPG igra.

 

Po prvi put na kanalu radim i giveaway. Ostanite sa mnom do kraja videa da saznate o cemu se radi.

Prijavite se tako sto cete kliknuti na subscribe, like i tako sto cete ostaviti komentar (da se prijavljujete za giveaway). Dobitnik ce biti izvucen sledece nedelje (posle 2. Jula). U giveaway-u mogu da ucestvuju apsolutno svi koji zele. Dakle, Subscribe, like i komentar su potrebni da bi ucestvovali. SRECNO !!!

 

Edited by Control Freak

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...

 

Walking hell simulator za PS4 VR. moje telo je spremno.

 

 

Nisam ni znao da je ekipa iza Until Dawn-a, izdala novu igru koja je ovog puta više u triler noir fazonu, nadam se da su barem poradili više na priči i likovima i gejming mehanici, jer iako je Until Dawn bio simpatičan omaž b hororima, nervirao me taj šetam se sa baterijskom lampom simulator kroz mračne hodnike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da kao ima više opcija i krajeva, ali je ponovo previše linearna igra. Voleo bih kada se dizajneri hvale ogromnim izborom i velikim uticajima u izboru da zaista imaju velike konsekvence.

 

Hm, ne znam, otišao sam da šmekam šta izlazi novo za PS4 jer se spremam uskoro da ga uzmem u toku ove godine. Pa da se opiči Bloodborne, Horizon Zero Dawn, Senuas Sacrifice i ostale dobrote. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...