Jump to content

2013.06.04. *Klub FEST, Zemun* Riverside


azal

Recommended Posts

krug progera u srbiji jeste malecki i na svakom 'certu su ista lica, ali jedini način da se to nešto kao promeni jesu niže cene karata, da dođu neki ljudi čisto da vide, neki od njih se oduševe, pa sledeći put dovuče još prijatelja... i tako u krug. nešto što recimo vidim u organizaciji leproz koncerata kao ideju.

 

Ja se tome i nadam, iskreno. Sada smo prebacili koncert u Dom Omladine, jer Leprous stvarno nije za Gun.

Ko je bio u januaru zna koliko su dobri uzivo i mislim da bi trebalo sada biti vise ljudi + su izbacili sjajan album pre par dana.

Izvinjavam se za off topic. I ja se slazem da je 1600 puno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pokusavam da shvatim logiku organizatora a to je verovatno ova : ok imam dovoljno prodatih karata da bude podnosljivo u festu sa nekih 180 karata i isplatio mi se koncert, ako se nadje dovoljno ljudi da mi ulete sa 1600 do jaja, mozda bude bozidarac. logika cekanja da 4 dana pred koncert odluci da premesti u drugi prostor ako se proda vise karata je totalno nenormalna zato sto mozda ljudi neki ni ne saznaju da se premestio koncert i ispali se i dodje u fest sa svojom kartom za koncert. debilizam

Share this post


Link to post
Share on other sites

možda ga baš smara da prebacuje koncert u božidarac pa je dig'o cenu da ne bi skupio dovoljno ljudi... nakon 190 prodatih karata će dići na 2400 a nakon toga eksponencijalni rast, za svaku prodatu kartu cena će skakati 20%... npr...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

сад је јасно, ова цена је одређена да концерт не би био премештен :haha:

I da je dobro što nisi upisao matematiku. Kako ga ubi sa 60%.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da je dobro što nisi upisao matematiku. Kako ga ubi sa 60%.

 

не замарај

Баш ми је пало на памет да постоје промотивна, претпродајна и редовна цена, чиста будалаштина.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...