Jump to content

2013.06.04. *Klub FEST, Zemun* Riverside


azal

Recommended Posts

не замарај

Баш ми је пало на памет да постоје промотивна, претпродајна и редовна цена, чиста будалаштина.

 

to je ok, samo sto bi redovna cena trebala da bude 1200 din u vrh glave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam za to da kupimo jos 100 karata i da im jebemo mater nek idu u minus pizda im materina

 

Ja se slazem.

 

Svi clanovi foruma po 200 dinara da se kupe karte, i onda organizujemo izvlacenje kojih 100 clanova ide na koncert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

izleracemo ih da sviraju stare stvari, nece otici odande dok ne odsviraju neki epik, ne znam sta im je u glavama da preskoce svaku pesmu sa prvog albuma koji je monumentalan... ok je to promovisanje novog albuma al da sviraju skoro sve pesme sa njega to je vec debilno. to se svira 3 nove pesme i ostala setlista koja pravi presek cele karijere a ne ovako...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo koliko mi zabavno, citam yum :D dobar zvuk, pun klub ali ono, porcupine tree za siromasne :D

 

pevac dikcija nula reko bih da izmislja reci ali sta znam necu ispadnem namcor super zvuce :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

svirka je bila jebanje bez kurca, jebanje u smislu zvuk do jaja i svirka stvarno kvalitetna, bez kurca u smislu nema starih dobrih hitova i kultova na listi

 

nove stvari zvuce super uzivo, prve dve pesme na koncertu su bile bas dobre, pogotovo druga In depth of self delusion - bas bas dobra pesma

 

meni je riverside bolji bend od porcupine tree, nikad nisam nesto previse gotivio PT, imaju par pesama dobrih al to je to

 

sve u svemu, zao mi je sto je bila ovakva setlista i ne znam zasto u encore stavljaju pesmu sa novog albuma iako ima super riff i hiticna, ali tu idu proverene stvari dobre stvari jbg, ali da su zvucali sjajno, jesu, cak i za klub fest iako su realno bend za dom omladine

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...