Jump to content

Brkovi i brade


Schneider

Treba li muškarac da se brije?  

98 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Прије неког времена једна веома нелоша мачка, моја суграџанка а сада Београџанка, окачи на фејзбук:

 

dDbF6Rr.jpg

 

Одмах пошаљем младом А.А. Аникићу са упутом да пушта браду и да јебе (ја отпадам већ на првом јер сам омален :( ).

Након пар дана, млади А.А. Аникић јавља да се иста појавила код њега у теретани... Морали смо брзо реаговати:

 

m4ebcmU.jpg

 

Иначе се дивим људима који имају снагу воље за редовно бријање. Мене спречава недостатак те снаге воље у комбинацији са чињеницом да имам главу као Картман.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako sam ja jedne godine na nba napravio igrača 7ft visokog.. Problem je što je igrao trojku

 

Ja trenutno imam igrača od sedam stopa i pet inča. Podrazumeva se da je plejmejker, natrpan znojnicima, ali bez tetovaža.

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo 4'20'' :maca:

Толика је Кристина... кад је села.

:wub:

 

Ја сам ономад погрешно сконтао да је стопа 30 цм, па ми је 6 стопа било 180 цм...

Послије некад сам нашао како је тачније договорено (0,3048 m), тад сам меморисао своју висину за страно тржиште (5'10").

Што се тиче људске висине, није фрка рачун на 0,3... ал' за фунте редовно морам користити Бенч Прес Макс Чарт.

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...