Jump to content

Brkovi i brade


Schneider

Treba li muškarac da se brije?  

98 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

zene bi izvrsile kolektivno samoubistvo

 

kreneš da se briješ nasred podijuma kad ti dodele prvo mesto

 

kakav bi haos nastao

 

odeš tamo, pobediš, uzmeš mikrofon da se zahvališ, kažeš "vi ste debili", *mic drop* i napustiš sahranu.

 

Mic-1436636346.gif

taj rad

Share this post


Link to post
Share on other sites

smorile su bradurine svuda, posebno u kombu sa frizuricama koju svi furaju

to mi je jednako kao duga ravna smedja kosa kod zena ( izvinjavam se ako ima takvih ovde ;) ) dosadno je to kad su svi isti

pa ti se onda redovno brij i nemas problem
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

smorile su bradurine svuda, posebno u kombu sa frizuricama koju svi furaju

to mi je jednako kao duga ravna smedja kosa kod zena ( izvinjavam se ako ima takvih ovde ;) ) dosadno je to kad su svi isti

 

Ne kapiram taj kuruzitis da moram ici kontra mase. Ni uz ni kontra, valjda znas sta ti se svidja

 

Gotivim brade. I ravnu smedju kosu.

I neka je takav trend, bas fino :) prijatno je za oci...

 

Uvek ce ti ljudi biti mahom uniformisani... lepo je kad su autenticni pa ako je po trendu i neka je. Al ko se jos udubljuje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam maco, to su prosto ukusi ;) ja sam jedva cekala da se ofarbam samo da ne budem smedja, ali ja sam lavica- samo da se vidim na kilometar :haha:

konkretno, vidim da je ridja kosa sad trend,ja sam narandzasta, tako da eto moze se reci da sam i ja sad "u masi" jer mi se to svidja, nisam ja totalni kontras trenda, ne ne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gotivim brade. I ravnu smedju kosu.

I neka je takav trend, bas fino :) prijatno je za oci...

:pivopije:

Ja farbala smeđu kosu, al smara i sjebava kosu, a i najbolje je nečural (još je i pitanje dokle ću biti smeđa, sa godinama sam sve više crna)

Da ne žalim pare za keratin i izravnala bih je :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

:pivopije:

Ja farbala smeđu kosu, al smara i sjebava kosu, a i najbolje je nečural (još je i pitanje dokle ću biti smeđa, sa godinama sam sve više crna)

Da ne žalim pare za keratin i izravnala bih je :bigblue:

 

E meni je stigao keratin. Nadam se da cu ovog vikenda naci vremena da ga uradim. Pa javljam ako stignem kakvi su utisci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...