Jump to content

Brkovi i brade


Schneider

Treba li muškarac da se brije?  

98 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ukratko, kako gledate na brade i brke, volite ih ili ne volite.

 

Moje viđenje je da je danas na ceni taj sterilni, bezdlaki, aseksualni tip muškarca pa su "dlake na licu" sve manje zastupljene, ali kažite i vaše mišljenje- treba li muškarac da se brije ili ne?

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo beskucnik stail, brianje na svakih 20 do mesec dana

 

Ја му га дајем на 15 дана.

Кад је Вучић добио изборе нисам се фикарио 40 дана, да ожалим Србију.

 

Јебеш човека који се брије сваког дана.

Волио бих да сам налик на оне брате и силне момке.

Edited by Мајор Гашпар
  • Upvote 8
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukratko, kako gledate na brade i brke, volite ih ili ne volite.

 

Moje viđenje je da je danas na ceni taj sterilni, bezdlaki, aseksualni tip muškarca pa su "dlake na licu" sve manje zastupljene, ali kažite i vaše mišljenje- treba li muškarac da se brije ili ne?

Ja bas mislim da je sada neka moda i trend "zapustena" brada i da je to vise metroseksualno nego redovno brijanje.Pogotovo kad je brada zapustena a sa krajeva skroz doterana :D.

Ja vise cenim i praktikujem military varijantu,muskarac bi trebalo da bude obrijan i sredjen.U danasnje vreme vise akcenat baca na brijanje grudi nego brade sto je meni nerazumljivo.

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

najzad tema :wub:

 

stalno se zajebavam sa ovim čudima, retko kad mogu da sastavim nekoliko nedelja a da ne zarastem (jako mi brzo raste brada, srećom :D), a i kad se obrijem uvek neki goatee ostavljam, no najčešće se fura ta neka puna brada od 2-3 nedelje

 

evo upravo malopre malo isfazonirah ovo i dovedoh je u red posle dobre 4 nedelje zapuštanja :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Furam brkove + "anchor bradu spojenu sa zulufima u pokusaju", obraze brijem jer mi slabo rastu dlake na tom mestu, pa nema poente da pustam. Kontam da je kul kod muskarca furati zapusteniju bradu donekle, ali opet ne stoji svima zbog oblika lica, al' dobro, svako proba pa odluci sta voli, meni lepse stoje brkovi i brada nego obrijan skroz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da, što se pitanja sa početka teme tiče, brijati se ili ne - sve zavisi od face. imaš ljude koji bolje izgledaju sa bradom i one koji ne treba u životu da je puštaju, za opšte dobro :haha:

 

i definitivno je brada "in" već izvesno vreme, da

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

obično se istog dana ošišam i obrijem, pa me onda mrzi da se mrdnem mesec i po dana

naraste brada, naraste kosa i onda opet skidaj sve

 

dok se nisam zaposlio, bradurina je vazda bila na faci, sad više nema toga

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja kako mi dođe, poslednjih mesec dana (od kako sam se ošišao) se brijem jednom nedeljno otprilike, pre toga se dešavalo da se i po mesec i kusur dana ne obrijem. najduže mi je bilo zimus neka dva meseca bez brijanja. goatee sam furao dugo u srednjoj i kad sam krenuo na faks, sad ponekad, ali ređe jer se obično skroz obrijem. ostavio sam samo brkove 2 puta po par dana iz fazona, ali mi grozno stoje.

 

edit: upadoše ova dvojica. ista stvar kod mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

od decembra puscam opet bradicu jarecu, dotle sam furao bilibobtortonku godina MAAAAAAAAA VARA....u stvari, ne secam se da li sam to ikada i brijao ispod usne...jbg, mora se pazi da je uredno u civilizaciji, tako da jednom nedeljno moram da se dovedem u red.

Kacam bio klinja ideal bio Dzordz Majkl i njegova brada iz perioda dok je bio alfa muzjak i nije bio derpe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sad to često praktikujem, istog dana kad sredim kosu zgulim i bradu i udri ispočetka

 

Kuruz i ja smo i braća po riđim nijansama u bradi, ZR stajl

 

nemam ja nijanse, meni je brada skroz riđa

Share this post


Link to post
Share on other sites

od decembra puscam opet bradicu jarecu, dotle sam furao bilibobtortonku godina MAAAAAAAAA VARA....u stvari, ne secam se da li sam to ikada i brijao ispod usne...jbg, mora se pazi da je uredno u civilizaciji, tako da jednom nedeljno moram da se dovedem u red.

Kacam bio klinja ideal bio Dzordz Majkl i njegova brada iz perioda dok je bio alfa muzjak i nije bio derpe.

 

ja jareću furam otkad su krenule malje da mi niču po licu :D ranije je bila toliko duga, da sam mogao kikicu da napravim :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se pre ovih ubitacnih poplava brijao Glavu celu sem obrva lol svakog petka , kad se se desile poplave prestao sam da se brijem i shisham . Znaci malo jace od 2 meseca nisam kratio kosu i bradu

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...