Jump to content

Brkovi i brade


Schneider

Treba li muškarac da se brije?  

98 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

 

Greenhood Forest meets zulufi in-the-vein-of-Aca-Celtic i taj fazon desetak i kusur godina unazad.

Prije toga sam nosao pustenu kosaru i bradusinu od par mjeseci, ali sam se zaposlio 2002, pa morao da se malo uljudim.

 

Inace, i meni se cini da su sada kod tih urbanih likova brade u modi, recimo kod hipstera koji naginju nekom hipsterskom tvrdjem zvuku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne brijem se već par godina, samo do necklinea, dakle skroz ispod brade jedno 2-3 cm, a trimer na dvojku jedanput u dve nedelje.

 

ovaj fazon i ja radim kad se zapustim, čisto do neckline-a i mašinica na dvojku, savršena dužina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brkovi su mi zuci nego ranije + imam sede u bradi (ali ih chupam, da glumim mladost)... vrlo brzo cu da probam hitler brkove za zezanje, a onda da se vratim na staro - jareca bradica i zulufi, a sve ostalo fajront :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brijem se kad me zasvrbi... Ne bulja ko Trlaju pederica, nego debrex i kovibr... Jebe mi se sta ce da izraste i kako ce da izgleda, nismo zenetine...

Edited by Sreta
  • Upvote 5
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...