Jump to content

2015.05.19. *Belexpocentar, Beograd* Blind Guardian, Burning Circle

Recommended Posts

• Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hvala svima, ovo beše najbolja reakcija publike u Srbiji za ovih 9 godina benda

pa jel ti ides na koncert zato sto volis bend i njegovu muziku da slusas ili ti je presudna lepota karte ? Meni je to beznacajan faktor sto se koncerata tice moze da bude samo redni broj na karti i ce

Ma svakako, ali su mi je krivo što karte više nisu tako lepe, prosto konstatacija... Ne vidim zašto ne bi bile lepe kao nekad, dodaje neki užitak kada imaš neki reminder tog tipa, skupljam karte i vol

Ja bih radije da ih teramo Script For My Requiem da sviraju, gledao ih, kol'ko, 4-5 puta, a jednu od najboljih pesama nikad cuo live.

Ali kapiram da je fora, prosli koncert bas smorila masa sa tim chantom :haha:

• Upvote 2

• 1 month later...

^ Pretpostavljam da su oni Slovenci, odnosno njihova podruznica za Srbiju, SerbianHellBangers ili kako se vec zove. Drugim rijecima Rakic & Co. Opet kazem - pretpostavljam. Jedino mi ima logike da oni to mogu organizovati.

• 2 weeks later...

^ Pretpostavljam da su oni Slovenci, odnosno njihova podruznica za Srbiju, SerbianHellBangers ili kako se vec zove. Drugim rijecima Rakic & Co. Opet kazem - pretpostavljam. Jedino mi ima logike da oni to mogu organizovati.

nije. u pitanju je lik koji je ranije radio sa terra nostrom i neki njegovi kontakti.

• 2 weeks later...

Зна ли неко да ли могу да се купе карте негде а да то није преко оног DD tickets говнета? Ем је закукуљено, ем `оће 200 кинти да наплати `услугу` куповине карата, пизда му материна.

• Upvote 1

Kome treba kontakt tih DD lopuza,evo ga (posto ga na sajtu kriju ko zmija noge):

DD Tickets kontakt:

DD Ticketing Solutions doo

Patrisa Lumumbe 59A

11000 Beograd

SRBIJA

M: 060 / 0999-709

T: 011 / 2782-643

F: 011 / 2782-643

E: [email protected]

W: www.ddtickets.rs

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...