Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

Danilko, ne brine mene Killing Joke worship, ali Lacuna Coil uvlacenje, kao da je u pitanju reinkarnacija Chucka Schuldinera, mi ide na zivce... Plus, 8.5 u recenziji, pa reci da je to njihov standard...

 

Jack Rose, vala posle vecerasnjeg Hafstrema nisam siguran da mogu bas 3 da izvucem icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danilko, ne brine mene Killing Joke worship, ali Lacuna Coil uvlacenje, kao da je u pitanju reinkarnacija Chucka Schuldinera, mi ide na zivce... Plus, 8.5 u recenziji, pa reci da je to njihov standard.

ne znam sto ti Britanci toliko drkaju na nju..

 

mozda je Century Media odlucila da ide ovaj put do kraja, pa se extra iskeshirala na sve strane i proba da se probije "to the big league"

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja gledo smala susie...

zvao sam ta al cheda beshe na aparatu sa "on je na faxu"

chuo sam da je zivi zivot loshiji od male susi od nekog drugara odande pa sam taj i gledo...

anyway, beshe ok, al maaalo duzi no shto bi trebalo...

nema sanse da ti je susi gora od ovog... uh, kakav pritisak! rece mi ceda, al' sam kasno usao, bio sam vani ceo dan... od 8 bracala... gledacu u cetvrtak oba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kent - komentar na remake OLDBOY-a??? gdje ce vjerovatno Cage zamjeniti Min-sik Choi-a u ulozi Oh Dae-su-a!

 

 

ZAR NISTA NIJE SVETO?!?

nista me, bre, ne cudi posle onog unakazivanja abre los ojosa i to posle svega par leta... ajd, bare je muzika bila dobra u vanilli. old boya americkog, naravno, necu gledati, osim ako ne budem bio prinudjen kao u slucaju v.sky-a icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedino bi pateticnije bilo da je umjesto Cage-a recimo Sly u glavnoj ulozi....da se on sa svojim krivim ustima prodere EVERGREEN!!!

 

@Out Of Time - to bi bilo skrnavljenje geniajlnog filma I dobrog glumca... tragedija jos veca!!!

Edited by jigsaw

Share this post


Link to post
Share on other sites

11.maj, chetvrtak, novi sad, interzone festival

u 21h u ns time-clubu (to je izmedju a i b studentskog doma, na limanu, za one koji ne znaju black eye ), upad:200din

 

svi ste p®ozvani i Welcome

 

nastupaju:

-ana never(scg)

-tudosok(madjarska)

-tena novak+damo suzuki(hrvatska,japan)

 

ostale informacije o ostalim danima i izvodjachima, i ostalim nastupima/ispadima, a u vezi s interzone festivalom u kalendaru!

 

prijatno i svako dobro...

mah-mah

 

ko nema kintu za damo-a u dobu,nije slusao anu never live i svi ste p®ozvani...

Edited by jack rose

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...