Jump to content

2015.03.28. *Klub Fest, Beograd* Bjesovi


VoivodBG

Recommended Posts

Razvališe ga sinoć (uglavnom). :D

 

Ne vide ja tebe nigde sine? Mada dobro, bilo je krcato, bas bas mnogo ljudi, jedva se prolazilo kroz masu, jbg subota vece, da je bio neki drugi dan verovatno ne bi bilo toliko ljudi. Inace pre ce biti da su oni bili razvaljeni nego sto su razvalili svirku. Ljudi su stukli gajbu piva pred pocetak koncerta, nisu znali de teraju. Navikao sam da Bjesovi prave show al malo su preterali sinoc. Zvucali su prazno, vise sonicno, nije bilo gruva i masnoce, a to je verovatno zato sto nije svirao Tilt, ne znam zasto nije, tacno se culo da on fali, ono dvoje su uglavnom sluzili pored njega da dodaju odredjene teksture u sveukupnom zvuku, nisu mogli da izvuku masnocu. A i ozvucenje je bilo bas lose, tacnije zvuk je bio mutan, gitare uzas lose, meni ovo mozda najslabiji koncert Bjesova sto sam gledao.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja u separeu :P

 

Kontam da ne bi ni pravili svirku u Festu drugim danom osim subote :haha:

 

Bio sam gore, možda su se gitare dole lošije čule (što je i logično jer ih je i tonac slušao negde na toj visini, čini mi se), uglavnom su gitare zvučale super, jesam se uplašio kako će da zvuče jer ih na tonskoj probi nije bilo nigde, ali su ih pojačali kad je krenulo. A Tilt verovatno nije svirao jer nisu mogli da stanu svi na binu, možda su igrali zimi-zami-zum ko će da iskulira :haha:

 

Jeste zvuk bio malo više basovit (podsetilo me je na Celeste svirku), verovatno bi Tilt to lepo izbalansirao, pa bi bilo još bolje. Najbolji zvuk je bio na prvih nekoliko pesama, kasnije kako koja.

 

Ali kako je bas pedala mlela... Btw nije mi jasno što onaj bubnjar nije više silovao pedalu u Ustaj majko Zemljo, baš se iživljavao na pedali u pesmama pri kraju.

 

Zoran se olešio propisno, ostali tu i tamo, dobro je da su basista i bubnjari bili trezni :haha:

Za onog desnog opuštenog gitaristu je svejedno je l' opijen i čime, on ga je filovao sve vreme, negde ga je zabo, negde ga je nagrdio, a ovaj levo sa seljačkim forama je bio prilično precizan, nije nešto posebno brljao.

 

Falio još jedan za mas', al' bilo je fes!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mlados' je to, ja nisam mogao pre 6 godina da zamislim sebe da sedim na koncertima :haha:

 

Al' ono, ako već neću da se šutiram sa decom kao što to ne radim na većini koncerata, šta pa da stojim onda, zasednem kao trut i uživam.

 

Razmišljao sam na 'Ime' da ustanem da se šutiram, ali je trebalo dva čoveka da pomerim da prođem, pa mi je to bilo još jedno opravdanje da nastavim da sedim :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo lepo druženje, bila lepa svirka, bilo lepo društvo.

 

Klub pun, svirka kasnila sat vremena, s(a)tandardno za "Fest", zvuk nije bio loš, levi gitarista je prosipao uličarske fazone, bubnjari se previše razlikuju po umeću da bi svirali jedan posle drugog.

 

 

Bonus:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...