Jump to content

2015.06.26-27. *Ada Ciganlija, Beograd* Rockaway Lake Festival


Talvi

Recommended Posts

Rockaway Lake Festival vas poziva na kolektivno zagrevanje pred veliki događaj!

 

U petak 12. 6. na platou Srbijateksa (Terazije 30-32) u Beogradu, održaće se Rockaway Lake STREET PARTY WARM-UP!

 

Od 18 časova vas očekuju:

DJ setovi, gostujući bend, Rockaway šank sa promotivnim festivalskim cenama i različiti promotivni sadržaji i aktivnosti!

 

Upoznajte se bliže sa programom festivala i iskusite rokenrol u svom prirodnom – urbanom okruženju, pred veliki okršaj na čuvenom rečnom ostrvu!

 

Ulaz je simboličan - jedna prazna konzerva napitka po izboru - kao početak velike Rockaway akcije reciklaže!

 

Uskoro više informacija! Budite u toku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

mnogo dobrih utisaka u vezi ovoga. Ada je super mesto za ovakve stvari, i odlična je fora sa dva stejdža - satnica poštovana u sekund, kako jedan bend završi odmah ovaj na drugom počinje, ni minut čekanja bukvalno. poseta bila korektna skroz, naročito tamo pred AF. dakle, ono što ja videh:

 

Free Ride - šta ovi rekoše da su, Hrvati? simpatičan bendić, neki Parkway Drive meets Draconic, čak je i basista bradati plavušan, isti azal

 

Defeater - super zvučali iako masa nije bila puno entuzijastična, većina ljudi je došla zbog Agnostica i Sham 69. no oni svejedno odraše, sa preiskusnom festivalskom setlistom - uzmeš standardnu i izbaciš balade :haha: ispravno su dakle procenili da niko nije došao da sluša I Don't Mind i izrokali Bastards, The Red, White and Blues, Dear Father i druge hitove i ćao. ja prezadovoljan

 

Hardfaced - standard njihov, puno pozitive i poznat repertoar, pola sata super kuliranja

 

Agnostic Front - kao juče da sam ih gledao na Exitu 2005, nisu se puno promenili :D malo staro, malo novo, Stigma lud kao i uvek, cela Ada pevala Gotta Go, odličan intro za cert uz

, jedino kraj koncerta mnogo blentav bio - taman pred kraj nešto se sjebalo bas pojačalo, tehničari istrčali da čačkaju, i u toj gužvi kaže Roger "Let's just stop" - i stadoše ljudi i odoše :haha:

 

Last Hope - oni su već domaćini ovde, domaćinska i atmosfera bila. baš ih sa uživanjem odslušao, izurlao "Alive" iz petnih žila i zapalio na poslednju dvaestrojku, sorry Sham 69

 

sva nada da će biti i dogodine, mnogo je ovo do jaja kao ideja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš niko van Beograda nije bio kao a?

 

I zamisli, svirka, a glasna, šta sve neće da izmisle.

 

To za Beogradjane ne primetih, uglavnom ne pisem to (pogotovo sto sam tipa sinoc najvise s Jagodincima blejao), a ovo za veoma glasnu napisah tako jer nisam hteo da napisem ozvucenje je otislo u kurac i toliko je zujalo da su me usi bolele dva sata posle :) Sto se tice jucerasnjeg dana, bas je pokidalo sve, uglavnom se slazem s Talvijem, sranje sto publika bolje nije ispratila Defeater, jer jebeno kidaju, a mislim da se zajebao sto je propustio Sham 69 :D

 

Festival pokidao, nadam se da ce ga biti i sldece godine.

Edited by Srlandand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gleam ove slike - e ovo dosla kompletna EU i truli zapad na festival? Ja ovoliko hipstera i sarenila u zivotu u Srbii nisam video, coece Bozii

 

znaš dokle je došlo kad najnormalnije izgleda Srlandand

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...