Jump to content

MotoGP


sale 3sm Larry Flynt

Recommended Posts

Ma gde dobro, meni ceo dan muka, ne mogu da se opasuljim.

 

Ne mogu vise ocima da vidim ovog Markeza, a divio sam mu se neizmerno sto se voznje tice.

Zao mi samo sto je Rosi popustio sa zivcima, jebiga.

 

Markez je maltene cele sezone najbrzi, a sjebao je sebi titulu padovima i time sto mu nije odgovarala nova Honda, dok je Rosiju ovo vrhunac od kako sr vratio u Yamahu, i opet nije dovoljno brz nego je na iskustvo i uz gomilu srece vodio cele godine, i Markez zna da je on glavni kandidat koji ce da juri Rosijeve rekorde, pa sto da ne iskoristi vec sad priliku da smanji razdaljinu.

Verovatno razmislja i o tome da bi mogao dovoljno da ga odere da ga posalje u penziju, pa ga i to pali.

 

Nije trebalo da ga kazne jebiga.

Seca li se neko od vas, je l' bio kaznjen Biaggi onomad kad je laktom izgurao Rosija van staze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh ne mogu da se setim.

Znam tačno na šta misliš, ali ne sećam se da li je ikako bio kažnjen ili su obojica valjda bili opomenuti.

A kad smo već kod toga, uvek se setim onoga kada ga je Rosi zabo po faci pa je ovaj posle tvrdio da mu je to od komarca :D

A u pravu si za Markeza skroz, ladno je išao na to da se nada da će neke 2030te uspeti da prestigne Rosija, pa da mu zakine koju dodatnu titulu. Mnogo je visoko poleteo jbg, zna se ko je i šta je Valentino Rosi u ovom sportu i ma koliko bio temperamentan ipak je ogromna legenda i zaslužuje poštovanje od svakog a ne ovakvo ponašanje nekog balavca koji je umislio da je MotoGP pravljen za njega zato što ima par titula.

Jbg, Rosi je imao jednog Kejsi Stonera pa onda Maksa Bjađija pored sebe, sve su to top klasa vozači bili i osvajati najveći broj svojih titula pored njih nikako nije bio lak posao.

Ovde realno imamo Lorenca ( koga nikako ne mogu porediti sa pomenutom dvojicom ) i povremenog Pedrosu, tako da iskreno, mislim da je dosta slabija konkurencija u odnosu na 90te a samim tim si i manje mudo ( Markez ) sa ovim novim titulama.

Biće zajebano na sledećoj trci, ne bi me uopšte čudilo da Markez ide na to da sjebe i sebe i Rosija i tako omogući ovom titulu.

Samo se nadam da će dobiti dobre batine posle toga :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guglao sam posle, bili su opomenuti, nije bio kažnjen Biaggi. Meni je neverovatno da je ono prošlo nekažnjeno, to je i bio mnogo opasniji potez nego sada ovo Rosijevo (bilo je pri mnogo većoj brzini). E tu nastupa glavna razlika, Rosi je tad imao brzinu da ga omanda dva kruga kasnije i pokaže mu srednji prst, a na ovoj trci protiv Markeza nije, i znao je da će ovaj celu trku da ga drka, zato je i prso pa uradio ovo.

 

Gledao si sigurno više nego ja ali se ne slažem što se konkurencije tiče, sad ima Lorenca i Markeza kao ozbiljne konkurente, pre toga je imao Lorenco + Stoner, a pre toga je uglavnom imao samo jednog ozbiljnog, i par nekih privremeno-povremenih (manje redovnih od Pedrose fazon :D), drao ih je i sa po 100 poena razlike, a Biaggi pola tih sezona čak nije bio ni drugi, nego treći... To se i vidi po smanjenju broja njegovih osvojenih titula kako se konkurencija povećavala.

Nego je mitologizovano sve to dosta, pa sa ove distance deluje kao real deal u odnosu na ovo sad, a u stvari je poslednjih 7-8 godina prava ludnica :)

Kad smo već kod toga, ostali vozači verovatno neće neki enormni otpor da pružaju Rosiju neki veliki otpor u Valensiji, samo ne znam kako će Elias da ga dočeka :D

 

Evo Webb objasnio kaznu:

http://www.crash.net...punishment.html

 

Kaže u jednom trenutku kako i FIM i generalno ostali vozači smatraju da je Markez namerno drkao Rosija (fazon to mu je umanjilo kaznu, da mu ne daju 5 poena). Kao da nisu mogli 2 da mu daju, pizda im materina, mada ne znam ta pravila, ne znam je l' bi ga 1 poen manje bacio na poslednje mesto na sledećoj trci ili ne.

 

Samo nije baš u pravu oko toga da je Markez izvodio čista obilaženja bez kontakta, okrznuli su se najmanje dvaput.

 

(Da bi se utešio oko celog sranja xD) Razmišljao sam i na foru - jebiga, da nije dozvolio da ga Lorenco obiđe, ne bi bilo ovako, s tim što bi mu onda radio ono iz Australije, kad ga je nameštao Iannoneu da ga obiđe, tako da bi bilo isto.

 

 

Što se poštovanja tiče, podsetio si me na jedan simpatičan intervju sa Valentinovim ćaletom:

How motivated were you as a rider?

I was 100% motivated. The problems came later in my career after some serious crashes. Until then, injuries and pain were for other riders. I never related racing to pain. After my accidents, my motivation suffered and I found I couldn't commit like before. The other problem I had was that I enjoyed being friends with everyone and that's no good for a racer. When you put your helmet on you must show respect to no one. Valentino is good at this.

 

Takav je i Markez, jebiga, zato je nabrao tolike titule ovako mlad, pored toga što vozi kao zver. U situaciji kad mu se Rosi parkirao ispred nosa, jedino rešenje koje je on imao bi bilo da se uspravi i da ode preširoko, upravo ono što je Rosi hteo da postigne. Međutim, on je nabio gas i vratio se dole, nabio se facom u Rosijevu nogu, i onda bi šta bi.

Ima petlje, jebiga, i kom je vozaču uzeo to da radi, i da ne ustukne kad ovaj stane da ga postrojava i da ga uči pameti. Pitanje je koliko je to radio u Australiji, moguće je i da je sad to uradio za inat, samo zato što je Rosi izneo tu teoriju u četvrtak. I stvarno jeste on glavni konkurent za jurenje rekorda, najebaće im se majke, i ove sezone je mogao lagano da uzme titulu da se nije izglupirao onoliko. Toliko je dobar da smo tek kod 5. pada skapirali da nema šanse da osvoji i ove godine. :D

 

Samo što bi mi inače još i bilo drago da ga gledam kako ih kida kad je toliko dobar, a posle ovoga će da mi se povraća dok on osvaja titule. Španska gamad pokvarena. :D

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Evo Džankić ovde ispričao uglavnom ono što i ja mislim, manje-više, slažemo se što se tiče konkurencije u ovoj eri :)

 

A Erceg kao stari Stoner fan preuzeo odgovornost da kenja po Rosiju :obrv:

I sa njim se slažem.

 

A Pedrosa džentlmen, jebiga, njemu je ulog najmanji, najlakše mu je da ispadne džentlmen. :)

 

Fenati u VR46 ekipi, Vale škola:

 

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kol'ko je moćan Fenati, sad ga videh opet :haha:

 

Iz ove emisije odozgo sam saznao za ovo:

 

1275567394_small.jpg

 

Jbg, nisam pratio.

2006. godina, Materazzi dres. U usta ga jebem.

 

Napred Pedrosa! :D

 

 

 

https://www.youtube....h?v=BDKPXTN4oiY

 

0:40 Rosi diže pehar a Lorenco pokazuje palac dole

Posle toga debilko napustio podijum, jbg, ljut na oba vozača, na Rosija što je treći (sam incident nije ni video, verovatno mu neko rekao dok je išao ka podijumu ''Valentino je izgurao Markeza!''), a na Pedrosu što ga nije pustio.

 

 

Ne mogu da podnesem ovu količinu debilizama xD

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad te mrzi onda neću ni da ti pričam

 

HAJP HAJP HAJP :D

 

 

Šalim se,

Zasad kazna stoji, ali se čeka odgovor Arbitražnog Suda za Sport. Inače, Lorenco je sa svojim advokatima pokušao da izvrši uticaj na pomenuti organ, da ne odlože kaznu, kakav jadnik :haha:

Oni su Lorenca odjebali odmah naravno, što ne znači nužno da će da odlože kaznu, ali je meni lepo i što se Jorge uprpao. :obrv:

Edited by Demon Seed
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blago meni opet ja

 

Timeline:

1. Honda sazvala konferenciju da priloži podatke o tome kako je Rosi šutnuo Markeza u kočnicu

2. CAS odbija Rosijev zahtev

3. Honda ne iznosi podatke uz obrazloženje da 'ne žele da dolivaju ulje na vatru'

 

Pa jebem vam mater licemernu svima xD

 

 

 

Evo, da ne bude u nedelju da to kažem zato što je Lorenco uzeo titulu:

Propala je ovo sezona, go kurac, a bila je fantastična do pretprošle trke.

Žao mi je Rosija što je puko i umrljao karijeru ovime, a Markezu od sveg srca želim da polomi nogu i svede svoje bavljenje motociklizmom na navijanje za mlađega brata. :D

 

Ako se desi neko čudo pa Rosi uzme, biće malo bolje nego da uzme Lorenco, ali da je sezona zasrana, jeste.

 

Izgleda da će ovo blokiranje drugih vozača bude obuhvaćeno pravilima za sledeću godinu, eto barem nešto da se preduzme.

 

 

Zdravo Džonizzz, prijatelju, pridruži nam se u zezanju :D

Mada je možda bolje da ni ne gledaš ako nisi gledao do sad. :D

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.crash.net/motogp/news/224933/1/marquez-may-need-a-phillip-island-style-race.html

 

Pa jebote.

 

Evo i Crutchlow na Hondi ima isti problem, ae onda da mu verujemo.

 

Još će najjače da bude da je Rosi isparanoisao vezano za Phillip Island trku, pa da ga je onda Markez na Sepangu drkao za inat. MotoGP Zona Sumraka izdanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam tokom ove dve nedelje razmišljao da ne gledam trku, nego da je pogledam u reprizi samo ako Rossi osvoji, ali to bi bilo pičkinski sa moje strane :haha:

 

Vozio je fenomenalno sva 4 treninga, samo se sjebao na kvalifikacijama. Stužilo mi se kad pade, al' jbg. Pokidao je danas na treninzima sa tvrđom gumom od ostalih, tako da će biti skroz zanimljivo da vidimo šta može majstor da uradi sa poslednjeg mesta. Samo bi bilo mnogo lepše da ta egzibiciona trka bude Katar 2016 a ne Valensija 2015 pa da gledam ovog govnjivka kako osvaja titulu :D

 

Ko ih jebe, eto im je titula, veća od obraza i Markeza i Lorenca.

 

Krenuo sam sad neke fun factove i za jednog i za drugog, al' ko ih jebe, neću ni pričam o njima više. :D

 

 

Doktor je primarijus, i bez titule iz 2006, i bez ove sad, još da je bio savršen u situacijama kad se titula rešava u poslednjoj trci, pa da bude miCko biće :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj fun facts, može da se priča, eto Markes i nije tako loš kao ovaj peder xD Lorenco mi je baš sramotan lik, ako baš ne može da se desi čudo da osvoji Rosi, volela bih da osvoji Pedrosa (mada je to i veće čudo :haha:)

 

Nisam pratila neko vreme ovaj džipi, sad uzela izborni predmet motorna vozila pa nemam tamo o čemu da pričam s ljudima pa se vratila :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gde nije sramotan lik koji 'napravi grešku' da Lorenco glatko prođe a onda razmeni s Rosijem 30 obilaženja kroz iglene uši za 5 krugova... Obojica su govna.

 

Fun fact koji mi je pao na pamet je da je Markez baš u Valensiji pobedio sa poslednjeg mesta u svojoj poslednjoj trci u Moto2 kategoriji. I to startovao iz boksa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...