Jump to content

MotoGP


sale 3sm Larry Flynt

Recommended Posts

Kakvo uzbudjenje, mogao bi Pedrosa u Yam'u. Moram da priznam da bih voleo to da vidim, a Vinales da ostane u Suzukiju koji uznapreduje jos ovoliko i sledece godine bude konkurent za pobede, na primer.

 

Citajte motomatters, veoma je lepo objasnjeno zasto Pedrosi trenutno bolje lezi Yamaha od Honde, da ne prepricavam.

 

Samo u celoj prici fali Stoner, jebala ga zena u dupe, sto mu ne dava da se trka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O neeeeee, Barikelo moto gp-a u Yamaki, nikaaako,(znam zašto bi ti to voleo, opak si :mhihi:), elem i meni drag povratak Suzukija, mogo bi i Kavasaki da se vrati, eno ga u Super Bike-u razbija!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Zasto mislis da bih voleo, kazi? :D

 

Nije on Barikelo MotoGPja, odlican je, najbolji od ovih koji nikad nisu osvojili titulu, ali ga jebe sto je Honda sirova za njega a on ima pedes kila.

 

Yamaha je trenutno najbolji motor sa najboljim zadnjim prijanjanjem a on sa tim kuburi zbog tezine, i zasluzio je da proba, i onda kad Rosi ode, on ostane jos par sezona kao veteran u ekipi, a dovedu nekog mladog manijaka i taman.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Markez pratio Dovija a ovaj se zaigrao i obojica ušli 2% brže u liniju nego što sme, a prednja Mišelinka ne prašta to ove godine. Kuriozitet je da je Markez imao tvrdu prednju, a Dovi srednje tvrdu, i opet su uspeli da se sinhronizuju... Izgledalo je kao da im je Valentino prosuo ulje :D

 

Ja igrao prethodne dve-tri trke svako kolo Vinalesa na podijumu, po sistemu da je ovo ta sezona kad će da uzme podijum, i video ga da malo pati od kako je stigla nova tura guma posle incidenta sa Reddingom, i preskočio ovaj put, a on uze podijum. Doduše i nije bilo rezona da ga odigram, ko je mogao da očekuje da će da padne Markez i (opet!) oba Dukatija.

 

Seo sa ćaletom da gledamo trku, Iannone obilazi Dovija, i ja vadim tiket da pokažem, vezao Lorenco pobedu + Iannone podium (kvota 10.3), reko ae ćale da vidimo možemo li da isbaksuziramo nešto... Kad ne lezi vraže, Iannone padne 20 sekundi kasnije, umro sam :haha:

 

Al' sam odigrao na drugoj strani i singl na Lorenca te dobih malo parica. Više bih voleo da sam njemu izbaksuzirao ali avaj. :D

 

U stvari da, Markez pao četvrt sekunde pre Dovija, tačno zbog tvrđe prednje :D

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dukati potpisali Dovija za još 2 godine, očekivano.

 

 

Ja bih rekao da je postava za sledeću godinu:

Yamaha - Rossi i Vinales

Honda - Marquez i Pedrosa ostaju

Ducati - Lorenzo i Stoner (stvarno je smrdljivko ako je planirao samo da testira)

 

Iannone u Suzuki, Dovi u Superbike xD

 

 

Još ću i sve da pogodim, osim ove Stoner fantazije. Pička je ispao. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izuzetno dobra trka, šteta zbog Rosijevog odustajanja, sigurno da bi bilo još zanimljivije, ali kakva borba Lorenca i Markeza u finišu... nevidjeno, bukvalno su milimetri odlučivali, mali je baš ludak, kad je u jednom momentu u zadnjem krugu bukvalno proleteo pored Lorenca, mogli su obojica da završe na travi, ali drago mi je što Lorenco nije odustao od pobede do samog kraja, tj. oduvao ga na pravcu, što je za Yamahu bilo nezamislivo prošle godine!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo to kad je Rosi ispusio ni kriv ni duzan. Nego danas cirkus u GP2 seriji samo tako. Odavno ne videh onoliko gluposti. A pre toga GP3, 5 vozaca u 39 stotinki zavrsilo trku. Pa posle neka neko kaze da je dosadno gledati ih :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Dosta teška sezona, teška kao kraj prošle. Markez uzima titulu, šanse da padne dvaput u 9 trka su 2%.

 

 

b6c0eef16063e2940430211e9a74c838.jpg

 

Dva brata rođena, na zidu smrti.

 

Nego zaboravih da pomenem, genijalna situacija, polovina sezone, a Hector Barbera je i dalje na Dukatiju GP14.2 ispred oba fabrička jahača na GP16 :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Odigram Janona na pol poziciju, kad on posle toga otkrio da je skrndeljao rebra na motokrosu pre neku nedelju pa jebem ti... Naravno to sam hvatao pre prvog treninga dok su bile veće kvote, sad je pala kvota na Dovija... Mogao bi Dovizioso do druge pobede u karijeri :haha:

Sačekaću treći trening sutra ujutru, em će da bude 'ladno, em će Ducati da priprema race pace, tako da je moguće da će Markez npr. da bude najbrži, pa da skoči kvota na Dovija :obrv:

 

Moglo bi da bude 1. Dovizioso, 2. Rossi, 3. Marquez; ako se ne umeša brat Petrux ili Barbera, najbolji Dukati vozač u dosadašnjem toku sezone xD

 

 

Tj. ako bude toplo u nedelju, Markez će naročito da se pati ako prijanjanje svima bude kako treba, ali ako bude 'ladovina onda će da bude rovovska borba :D

Šansa za padavine u nedelju 30%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odigram Janona na pol poziciju, kad on posle toga otkrio da je skrndeljao rebra na motokrosu pre neku nedelju pa jebem ti...

 

Došo Janone sa sve skrndeljanim rebrima :blek:

 

 

Bolestan krug za Rosija na kraju, ne znam ima li Iannone snage za celu trku, veća opasnost preti od Dovija, ali dobra je prilika sutra da Rossi pobedi, a da Markez ostane peti ili niže!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...