Jump to content

MotoGP


sale 3sm Larry Flynt

Recommended Posts

Tek sad video da ima ova tema. :haha:

Ova trka u italiji bila do jaja i ako nisu moji bili prvi(navijam za plavce u Yamahama), inače ovo je jedna od najboljih sezona, kako se samo kolju!

 

A što se tiče pomenute F1 trke(2008) za mene jedan od najsrećnijih trenutaka odkada pratim F1!!! HAMILTON BOG! Mada uglavnom navijam za tim(McLaren i Williams)

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=z2pXiB-4PO8

 

8:10s

verovatno si na ovo mislio. Zajebi kvalitet snimaka i zvukove babe i beba u pozadini :D

Inače my bad, pomešao sam Rosija i Lorenca, ipak jeste Lorenco bio prvi ko što si ti rekao, ali opet misli da je ovaj morao da ga pusti jer se plašio da će se zabiti u njega a uz sve to traume iz prošle trke. Ne verujem da bi ih tek tako pustio da se trkaju samo njih dvojicu, pogotovu što još ima teoretske šanse za titulu. Pre mislim da je strah iz cele priče izašao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na to sam mislio, imao je Lorenca maltene, i onda par sekundi kasnije iza obojice, kao da je izgubio dobru putanju i zateturao se malo levo-desno, moguće da je pogrešio pa da nije hteo naglo da ga gazi tu da se ne bi razlepio :D

 

Al' da, da je bio u fazonu ''evo vam pa se trkajte'', ne bi ni napadao Lorenca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao ljubitelj Malevolent Creationa, morao bi da diskriminišeš crnce malo više. Alonso je bolji.

 

Al' jebeš to ko je bolji, čekamo da se Kimi (2007. najslađa titula ikad :mhihi:) probudi dok još ima nade, i da prestanu da mu crkavaju delovi češće nego što su meni na Bubi '72. godište.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jbg ništa od kiše :D

No dobro, sada će Azija, ja se nadam iskreno nekoj kiši pa da gledamo neko ludilo.

Markez propisno ispizdeo ali jbg, opet je sam kriv, Rosi rizikovao do maksimuma sa onim preticanjem, još jednom dokazao kakva muda ima kada rizikuje šampionat za par bodova, bez obzira što ih nije osvojio.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam, sto onda nije pokazao muda pa napao Pedrosu ranije, pa da pojuri Lorenca... jesu bili smeli napadi ali je ipak i kalkulisao, racunao da prejebe Pedrosu na kraju za P2.

 

Kad vec pominjes dokumentarac, izasao je skoro neki moto dokumentarac, zove se Hitting thr Apex, izgleda da je dobar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni čuo iskreno, ali svakako bacam pogled.

Inače kad smo već kod toga Out of limits, ili No limits ili tako nešto, vezano za F1, ok je skroz.

A Rosi, pa šta znam, generalno znaš i sam da on uvek zadnjih par krugova jurca da pretiče, retko kada pre toga, a opet moguće je i da je kalkulisao, jer jbg, manje su šanse da se sjebe ako pokušava to zadnja 2 kruga nego zadnjih 10 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tried to concentrate and stay on the line at entry every time, but on the last lap we touched at one time and I went over the curb, so at that moment I had just to try all or nothing, you know. In the chicane I tried without thinking, but he was able to cross the line somehow. :wub:

 

Naravno onim njegovim akcentom engleskog :haha:

 

 

DANI DIDE TU LAPS - VERI FAS

 

http://www.youtube.com/watch?v=0o8-m2A44Dw

 

Ovo sam propustio jutros, bezobraznik :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Life is like a shark, continue without rest, or you drown."

 

Lorenzo mudruje, kurčenje, ovo ono.

 

Divim mu se kao jahaču nebeskom, ali malo mi ide na kurac s ovim sranjima, šta će siroma, mora nekako da proba da parira Rosijevim zajebancijama. Samo kod Rosija to sve leži prirodno (čak i ovo gore u pit stopu :haha:), a kod njega isfolirano.

 

eno tweetovao doručak, i pohvalio se kako je učestvovao u dizajnu trofeja

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ajd' sve, ali ovo

 

Because he used to idolise you, did you think this wouldn't happen?

"Watch out, here we must make a clarification: did he really idolise me? Did he really have my poster at home? I'm not so sure. I'd like to go back in time and see.

 

Glupo je što priča to posle Markezovih izjava od ranije kako je kao klinac kupovao maketice Rossijevih motora :D

Kao da je bitno koliki je fan bio xD

 

 

Drugi deo je logičan:

It will also be a question of character, he is competing with me: I want to win as many World Championships as I can. If I win another title, then he knows that he will have to win one more to overtake me. If instead Jorge wins, then they have more or less the same.”

 

 

 

Da izvrši malo i na njega psihički pritisak pred poslednje dve trke ovim jakim optužbama :D

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...