Jump to content

MotoGP


sale 3sm Larry Flynt

Recommended Posts

  • 1 month later...

http://www.crash.net/motogp/news/228718/1/casey-stoner-completes-qatar-test.html

 

 

Pakleni plan, ovi spremaju Stonera za 2017, ima da im pomrsi konce kad bude uleteo. Ja sam priželjkivao da se trka još ove godine, ali je njima i poenta u tome da ga pripreme za sledeću, taman i Doviju istekne ugovor... Pretpostavljam da neće ni da ga puštaju kao wildcard, osim eventualno na Philip Islandu, mada će tu da ih odere ako bude vozio, pa je možda bolje da ga ne puste ni tu, da bi sačuvali faktor iznenađenja za sledeću sezonu :D

 

 

Trku mi mrsko da komentarišem, teško podnosim što Rosi nije konkurentan, to se videlo još krajem prošle sezone, već sam prošle godine rekao sve što sam imao na tu temu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih baš rekao da nije konkurentan, verujem da nije gurao do maksimuma i sigurno da će mu biti daleko teže do potencijalne titule za razliku od prošle godine, ali tek je počelo, sigurno će zasijati na barem nekoliko trka i doći do pehara... e jbg, to što sad neki očekuju da pored ovakve konkurencije na svakoj trci dolazi do podijuma, ravno je sf-u! Svaka njemu čast da sa toliko godina izlazi na kraj sa daleko mladjim i pobeda gladnim vozačima.

Dukati se mora pohvaliti, mislim da je mnogo bolji u krivinama nego lane, a zna se da je što se max brzine i bolji od najvećih konkurenata, tako da je mnogo bliži jamahama i hondama, verovatno i najneizvesnija borba do sada!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što ne bi gurao do maksimuma na stazi koja mu odgovara? Videlo se da ne može da se približi da napadne Markeza.

 

Jeste super kako on vozi za svoje godine, ali je poenta da bude bez tog 'za svoje godine' dela, kao prošle sezone :bigblue:

 

Realno što se brzine tiče nije više na nivou Lorenca i Markeza, i prošla godina mu je bila poslednja šansa da iskoristi probleme i jednog i drugog i uzme titulu, jbg. Ja bih voleo da nas razuveri ove sezone. To što je Jamaha produžila ugovor s njim do 2018. je više marketinški potez nego ulaganje u vozača, za to imaju Lorenca.

 

Dukati zasrali dobru šansu za 1-2 pobedu jer je Dovi bio alav, lepo je trebalo da bude miran, barem na početku, možda su mogli i da se odlepe malo. I onako je pokazao u poslednjih 10 godina da nije pobednik u srcu, si video kako se raduje debil za drugo mesto, kao titulu da je uzeo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ma nije taj.

Fazon ceo njegov portret, preko 4 ili 5 spratova zgrade, a zgrada je nešto nalik na naš generalštab ili u malo gorem stanju. Zato i mislim da je Sirija neka u pitanju. A video pre par dana negde i ne mogu da pronađem sada nigde :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...