Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

Tako je care ti si najpametniji sta ovi kurac izmisljaju Svedsku i Nemacku i ovaj pre neki sto je zaklao volonterku,taj mora da je prosao negde drugde.

 

Nego care,i onaj sto se digao u vazduh u Parizu isto nikoga nije napao u Srbiji.

 

Mnogo si ti glup care da bi mogao nekoga da nazivas bolidom.

 

Већина терориста која је урадила нешто у Француској су француски држављани, углавном рођени и одрасли у Француској.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Већина терориста која је урадила нешто у Француској су француски држављани, углавном рођени и одрасли у Француској.

 

nemenja cinjenicu da je jedan od njih prosao mirno kroz Srbiju :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

nadam se da niko od ovih migranata nece ostati u srbiji

kao i da nam nece vracati rome i ekipu koji su nemackU vec sto godina

tesko je nama i sa nama ovde, jos nam takvi fale

 

onog momenta kada odlucis da ostanes i da neces nigde da bezis, jer je ovo tvoja kuca i tvoj usrani dom u usranoj drzavi

ali je tvoj

stvari se vide iz drugog ugla

daleko goreg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne kazem da ne treba pomoci ljudima ali ne treba ici u krajnost i ulepsavati stvari i govoriti da su svi oni super i da medju njima nema raznih ekstremista,terorista,manijaka i kriminalaca.U Kelnu je hiljadu izbeglica napadalo i silovalo zene i sad treba zbog politicke korektnosti da zazmurimo na jedno oko samo zato sto se radi o Muslimanima.

 

problem i kod levice i kod desnice je sto je puna ostrascenih ljudi koji zbog svojih ideologija nece ili nemogu da gledaju realno na stvari.

 

Ako sam desnicar moram da verujem da su sve izbeglice losi ljudi

 

Ako sam levicar moram da verujem da su svi dobri

 

:udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa logika jumetalaca je da ovi što dolaze iz pičke materine jesu sasvim super

dok su oni što su rođeni u francuskoj teroristi koji ruše bajnu zapadnoevropsku civilizaciju (crkla sto puta)

 

mene lično ne tangiraju migranti/emigranti/izbeglice. srbija je dovoljno velika za sve... doduše velika srbija bi bila još dovoljnije velika za sve.

posebno imam razumevanja za ljude koji beže od ISISa i ratnih sranja. ovi što jure na zapad jer se tamo bolje živi su debili, ali među takvima sam po ceo dan.

Edited by truliandedzombileš!
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije poenta da l;i su dovbri ili losi

vec da nam ne trebaju

ok, mozemo privremeno neke da smestimo ako nam eu da pare za to

ali kratko i cao

ovi nam usrase pioljoprivredu skapacemo do gladi

 

mada, verovatno ce onda da pocrka jos 20% penzionera pa ce ljudi morati da rade za 15 iljada jer nece imati da se grebu od penzije, aposla ce biti kurac

Share this post


Link to post
Share on other sites

kvote treba da vaze za zemlje koje imaju potrebu za radnom snagom i koje mogu da im omoguce normalne uslove za zivot

Srbija ne moze ni jedno ni drugo, ovde ima nase sirotinje koliko hoces,

da ne pominjem koliko srpskih izbeglica ima, a neki jos uvek zive u bedi

na kraju krajeva, je l misle oni da zavrsavaju taj rat tamo i da ih vracaju odakle su dosli

ako mogu da im prave smestaj po Srbiji onda neka im obnove tamo odakle su dosli pa nek se vracaju

ja da sam na njihovom mestu pre bih se vratio nego ostao u Srbiji, a verujem da niko nece ni hteti da ostane

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego, isao sam juce Beovozom i lepo su sredili stanice izmedju Panceva i Beograda, nema sta

a taman sam bio pao u depresiju cekajuci voz kod pancevackog mosta

nadam se da ce i tamo da srede, je l ono je stvarno bruka na sta lici peron za vozove koji stizu sa glavne,

trava nije sisana, djubreta na sve strane, pogled na one ciganske barake...a jos bio tmuran dan...horor

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

raspravlja se pičkousti danas sa DS-ovcima kako je Ješić (njihov potpredsednik) takođe isprozivao neku novinarku i u jednom trenutku kaže:

 

Mislim da ste sada čuli sve. Samo ću pokušati da vam ukažem na to šta smo čuli. Gospođa Vučković je rekla: „Jeste li vi spremni da smenite Batu Gašića, ako mi smenimo Gorana Ješića?“. Oni bi ljudi neku trgovinu da prave na principima. Pa mi nećemo trgovinu, mi hoćemo politiku. Zato smenjujemo Batu Gašića i baš nas briga za Ješića. Mi vam ukazujemo da su principi važni, da su ideje važne. Da je ideja moderne i pristojne Srbije važna. A ne tante za kukuriku. To je ono što biste vi hteli, to je za vas politika i u tome se razlikujemo. Da vas podsetim, za Zoranu Mihajlović, taj isti Ješić je rekao da je ona MILF.

 

:haha:

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako mogu da im prave smestaj po Srbiji onda neka im obnove tamo odakle su dosli pa nek se vracaju

 

ako imas neki savet za nas kako da budemo kao ti?Pomozi nam.

userevaš se u život sreti spojlovanjem serija i glumiš kako ti je žao braon-oker ljudi koji su mladi, zdravi, ništa im ne fali i jači su od tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...