Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

 

 

juce i danas nisam mogao nikoga da izmolim da odemo na neko pesacenje, biciklizam, bilo sta..

u kafanu bi isli bez problema..

a planina nam uglavnom na 10-20 minuta biciklom..

bio na basketu malopre, osim dvojice tipova na basketu nigde zive duse..

gde da ih vidi neko da neosnovano setaju ili se bave nekim sportom, sramota..

ili su ljudi stvarno jezivo lenji ili su preumorni od radne nedelje..

inace ovde omladina sa svojih 24-25 godina lici na svoje roditelje..dodju sa posla i pravac kafana, celo vece..

 

ja nekako navikla na tu pricu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://rs.n1info.com/a132695/Vesti/Dosta-je-bilo-trazi-biografiju-direktora-EMS-a.html

 

Upravni sud je naložio Vladi Srbije da postupi po zahtevu Pokreta i dostavi biografije, jer Generalni sekretarijat nije imao osnova da se pozove na Zakon o zaštiti podataka o ličnosti, a mora da postupi u skladu sa Zakonom o dostupnosti podataka od javnog značaja.

...

Vlada do sada nije postupila ni po jednoj, od sedam presudu Upravnog suda, dodaje se u saopštenju

 

Kuruz da objasni kako je ovo moguće i koji su sledeći koraci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sledeći korak je pokretanje izvršnog postupka, što znači da bi izvršitelj trebalo da donese zaključak kojim Vladi nalaže da preda tražene isprave, a zatim bi sledilo izricanje novčanih kazni, sve dok Vlada ne postupi po presudi.

 

Dakle, jebe im se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U prirodi samo sa prirodom, nekoliko puta blizu reke imala susret sa zmijama, nekim cudnim suskanjem dok sam bila u sumi, to je bilo tako scary da smo se sestra i ja pokupile pocele da trcimo kao idioti :haha:

Znaci priroda i mjuza ne... ali u gradu uvek...

 

Ej a zamisli trip da odes u prirodu i da pustas zvukove prirode "fazon new age relaksacija"

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...