Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

Jedina gora država od Srbije u Evropi je Moldavija, i to je činjenica, računao bih i Kosovo ali oni su naši tako da zajedno multiplikujemo jadnost i bednost. Da nemamo Beograd gde se svi živi sele jer očekuju ko zna šta ne bi postojali kao nacija do 2020.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem da ima neka lista ali mogu da se kladim da skandinavci u proseku provedu više vremena napolju od srba.

Definitivno je najteze ovde ljude isterati napolje, a da to nije u kafic, narocito kad je lepo vreme.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem da ima neka lista ali mogu da se kladim da skandinavci u proseku provedu više vremena napolju od srba.

 

Jes vala. A lepa nam je Srbija, nije da nije.

 

Skoro gledam u Nemackoj kako na temp oko nule voze decu biciklima. Mene na plus deset gledaju ko umobolnu. A staze nam sluze da se po njima setaku babe da ne zalutaju (prate crtu). Planine da se zarostilj za prvi maj.

 

Na Islandu u svakom trecem dvoriatu sator. A ledeno i kisovito...

 

I to depresivno je subjektivan osecaj. Meni se prvoj menjaju potrebe i socijalni zivot kako prolaze godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Island je, ako se zanemari ta usrana klima, najbolja država Evrope. Bez konkurencije.

 

Norveška je, recimo, najgora ako želite da imate decu. Tu dileme nema.

 

Meksiko + kokain = izazov.

 

Srbija + trebljenje naprdnjaka = još veći izazov.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes vala. A lepa nam je Srbija, nije da nije.

 

Skoro gledam u Nemackoj kako na temp oko nule voze decu biciklima. Mene na plus deset gledaju ko umobolnu. A staze nam sluze da se po njima setaku babe da ne zalutaju (prate crtu). Planine da se zarostilj za prvi maj.

 

Na Islandu u svakom trecem dvoriatu sator. A ledeno i kisovito...

 

I to depresivno je subjektivan osecaj. Meni se prvoj menjaju potrebe i socijalni zivot kako prolaze godine...

 

juce i danas nisam mogao nikoga da izmolim da odemo na neko pesacenje, biciklizam, bilo sta..

u kafanu bi isli bez problema..

a planina nam uglavnom na 10-20 minuta biciklom..

bio na basketu malopre, osim dvojice tipova na basketu nigde zive duse..

gde da ih vidi neko da neosnovano setaju ili se bave nekim sportom, sramota..

ili su ljudi stvarno jezivo lenji ili su preumorni od radne nedelje..

inace ovde omladina sa svojih 24-25 godina lici na svoje roditelje..dodju sa posla i pravac kafana, celo vece..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...