Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

trazenje najsitnije mane svakom (na primer radulovicu) i stav "svi su isti" dovodi do toga da najuspesniji olos ispliva na povrsinu zbog letargije glasaca. nije nam niko drugi kriv nego je narod glasao za vucica koji je vec pokazao da je sociopata i ludak a upravo zbog te price "svi su isti" nema ko ozbiljno da mu stane na put.

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini ja nisam glasala za vucica

 

Dakle

 

Ja nisam narod :haha:

 

Nismo ni mi svi isti.

 

Al znate koje samopouzdanje onaj slinavac sad ima. U pet minuta mi tri puta rekao da su njegovi na vlasti, i mnogo je zauzet. Mnogo radi. A njegova stranka na vlasti. Eto nista ne stize, dva posla, jedan od tih politika. Sad je stranka na vlasti pa se bas raspada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

trazenje najsitnije mane svakom (na primer radulovicu) i stav "svi su isti"...

 

iskompleksirani narcisoidi,pseudo umetnici,kvazi elitisti(ma sta on meni ovo - ono,isti je kurac ko i ovi,samo bi da zasedne u fotelju)..

oni su besni,razocarani,oni smatraju da su suvise kul za izbore na koje samo izlazi polu pismena i bezuba sirotinja..

cekaju da se ukaze neka kombinacija tipa Tito meets Majka Tereza meets Nikola Tesla..jos ako je zensko i ako je dobra picka,ma bili bi prvi u redu na glasackom mestu..

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al znate koje samopouzdanje onaj slinavac sad ima. U pet minuta mi tri puta rekao da su njegovi na vlasti, i mnogo je zauzet. Mnogo radi. A njegova stranka na vlasti. Eto nista ne stize, dva posla, jedan od tih politika. Sad je stranka na vlasti pa se bas raspada.

 

namirisao je lovu (ili radno mesto, ili poziciju) koju mu obecavaju, jedino to.

klasicna sargarepa: budi dobar stranacki covek i bice posla/para/pozicije, samo se strpi... i tako godinama ce da ga zavlace (osim ako mu neko od matoraca nije uticajan ili ima pristup drzavnoj lovi na neki nacin, pa mu daju nesto za uzvrat).

 

Jumetal ujedinjen po pitanju politike?!

 

to samo govori koliko je ocigledno sranje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja isto glasao, kad god je bilo moguce. Pazi, spisak lepih zelja coveka koji je zapravo nesto ostvario u zivotu > spisak zelja koje se ponavljaju svakog izbora likova bez dana radnog iskustva.

Nama na vlasti trebaju prakticni ljudi kao Radulovic, neko ko ce konkretno da uradi nesto, a ne ovi sto seru pa kad se zavale, zabole ih tuki.

 

Pravimo stranku: DemokraCki Strucnjaci YuMetala

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takođe glasah za Radulovića, ali nisam baš siguran da je on zaista čovek koji bi mogao, ili čak i hteo išta suštinski da promeni. Ipak, jedini izbori na kojima nisam glasao su upravo oni na kojima je Toma postao narodski predsednik, a govnjivko došao na vlast (u tom trenutku još ne toliko očigledno). Tada sam Mikiju rekao, na hax-četu :) da se osećam kao da je trebalo da biram između dve odvratne ribe koje su mi skroz odurne, ali pošto nisam birao, završio sam sa onom koja se pride i ne kupa.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam izbore prespavao jbg. Noc pre sam se nakucao na nekom rejvu. 3 dana sam bio u komi. :haha:

ja isto tako nekako

raja ram i psajtrens

izjutra teo da budem prvi na glasačkom mestu, al jebiga...

i onako su to bili najnebitniji izbori ikada.

 

ja samo verujem u nasilje na ulicama i vešanje goveda.

jebeš demokratiju i beskarajni krug zapadu ugodnih debila.

Edited by truliandedzombileš!
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radulovic je ionako projektovao, ove izbore da predju cenzus, da se lepo predstavi narodu kad je vec u medijskom mraku.

 

E vec sledece se ocekuje porast, a mozda i uzimanje vlasti.

 

Jer Picousti se usrao, zna da mu opada snaga, preko medija lazira istrazivanja.

Ono sto je unistenje SNS je ono sto je i DS unistilo: Lazna obecanja, ogromna kradja i izdaja... Dakle cim opada moc sklapaj dilove sa SPS, URS. Oni traze deo kolaca, ti dajes, ali propadas. Tako ce i njih sjebati mali lideri unutar velike koalicije, dok posle Zorana ili Toma ne odvuku glasove pravljenjem nove stranke.

 

Ima i opcija da ne glasa 50 posto Srbije, vec bar 80 posto i da idemo pod pretpostavkom da niko nece glasati za SNS, znaci beli listici nisu resenje nego glasaj i bilo koga samo da nisu SNS i SPS.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

po stoti put da ponovim:

 

daleko vise postovanja imam za nekog pomahnitalog glasaca Dveri,nego za nekog razocaranog maminog sina koji ostane kod kuce kad su izbori

 

Po kojoj logici je neko "razocaran mamin sin" zato sto ne glasa?Evo meni puca kurac za glasanje.Bio sam za radikale kada su imali realne snage da uzumu vlast na ulici kada sam video da od toga nema nista nikada vise nisam glasao za nikoga.Sto se tice Radulovica pre bih glasao za Jovu Bakica nego za tog lika.

 

Da se nesto pitam ukinuo bih i stranke i parlamentarnu demokratiju,najvecu glupost ikada uvedenu u istoriji.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...