Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

Pa nije bio politički sa Vučićem, ili u ljubavnoj vezi, pa da se pravda jednom nedeljno, praktično je radio za njega, onda mu je pukao kurac kad je video kakav se rad od njega očekuje, pa je shvatio da mora da se aktivira politički da bi mogao da sprovodi svoje ideje.

 

Mož uvek da se pitamo koji su njegovi razlozi, ali ne vidim kako mu je isplativije da se smuca okolo i propoveda, i mačuje se na kom će lokalu da pređe cenzus, nego da smrdi na funkciji koju je imao, radi šta mu se kaže i prima platicu.

 

A i tad nije bio Vučić premijer, nego Gljivica Pačić :D

Edited by Demon Seed
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel rekao nesto zasto je bio sa Vucicem? Jel bi glup pa se naglo opametio?

 

Gledaj Licni Stav gde je nastupao sa Vidojkovicem, tu ga napadose Vidojkovic i voditelj bas oko Vucica, lepo je pojasnio sve.

 

Ma slusaj, svi smo mi gresni, pruzicu mu sansu pa ako nas razocara nek razocara, nije da ni ovi ostali nisu lagali. Ali ovaj covek mi uopste ne deluje lazov jer ne prica bajke nego prica o sredjivanju sistema i radu na tome.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recimo da nije znao sa kim pravi vladu, nego su ga iskoristili kao i druge, tesko da takav covek moze da se bori protiv takve stoke. Sa gangsterima - gangsterski sto bi rekao moj brat Drakula.

 

pa ono jest,suvise je vaspitan za tvoje standarde..

 

njegov otac je ubijen u onoj sarajevskoj koloni..razumeo bih ga da je tetovirao negde "noz,zica,Srebrenica",ali on kao vaspitan covek i pored toga nije padao u vatru..

njegove izjave povodom toga su sve samo nisu nabijene mrznjom,besom,izlivima nacionalizma..

 

ako zbog toga ne mozes da ga cenis,onda jebiga..

cekaj Hristov silazak pa glasaj za njega..

 

samo ameba poput tebe može da izjednači patriotu sa klerofašistom

 

evo ja sebe smatram patriotom,ali se nisam pronasao u njegovoj prozivci..

Edited by Fapril ethereal
  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recimo da nije znao sa kim pravi vladu, nego su ga iskoristili kao i druge, tesko da takav covek moze da se bori protiv takve stoke. Sa gangsterima - gangsterski sto bi rekao moj brat Drakula.

 

a kad Vučko u ponoć upadne u podbanjički kolektor i postavlja koga hoće i kada abolira Džajku lopužu, nema problema?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako da te price sto su poturali da bi on odmah priznao Kosovo su lazi.

 

Nisu mu poturali, rekao je da je Kosovo izgubljeno na nekoj tribini, gledao ja na youtube. I to ne "izgubljeno", pa treba da se borimo, nego u kontekstu izgubljeno i ne vredi se boriti.

Ali lepo je ako je promenio priču.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E kad vidim koliko ste se raspisali oko Kosova

 

koliko vas bi danas

 

u situaciji da tudjinska vojska napada vas grad, selo ili kraj

 

uzelo pusku i krenulo da je brani

 

a koliko bi odmah selo u sredstvo prevoza i uteklo?

 

ajd malo se to zapitajte prvo, al budite iskreni

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemamo mi vise sa cim da se branimo, pa ovde bar pola ljudi nije sluzilo vojsku, da ne pricam o nekom tezem naoruzanju. evo hrvati se sprdaju sa nama, kazu da nemamo para da se naoruzamo. a na kraju krajeva nama su sudbinu uvek krojili drugi, veci i jaci a tako ce biti i u buduce.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E kad vidim koliko ste se raspisali oko Kosova

 

koliko vas bi danas

 

u situaciji da tudjinska vojska napada vas grad, selo ili kraj

 

uzelo pusku i krenulo da je brani

 

a koliko bi odmah selo u sredstvo prevoza i uteklo?

 

ajd malo se to zapitajte prvo, al budite iskreni

 

Ja bih bio kuvar u prvim borbenim redovima. :rockdevil:

 

A ako zaista dođe do toga, nadam se da se neće deliti puške tek tako. Pola njih bi se samoupucalo.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ipak nismo i slavni uspesi nase vojske u proslosti to i pokazuju

 

mislis ono kad je Austrija poslala nasilno mobilisane, isprepadane i lose obucene Cehe,Slovake,Hrvate,Madjare i Bosance na Cer i Kolubaru protiv Srba koji su ratovali prethodne dve godine?

sa sve Britanijom i Francuskom iza ledja,kad su nam Francuzi poslali artiljerijsku municiju,kad su nas obukli,naoruzali,nahranili i ratovali sa nama?

i kad smo i pored svega stravicno stradali i izgubili cetvrtinu stanovnistva..gde ti zivis i zbog cega zivis?koja je ovo godina?koliko je proslo od 1914.g i sta se sve promenilo od tad?

 

kakav ti rat danas zamisljas majke ti?da nece ova balkanska sirotinja mozda da nas napadne?balkanska sirotinja bezi na zapad,bas ih briga da ratuju za idiote koji su na vlasti..

da nece amerikanci ponovo da nas bombarduju?videli smo kako je to proslo..

 

da,ja bih sigurno zapalio odavde,ako izglasate neku dovoljno maloumnu budalu koja bi se kurcila i onda mene podmetnula da joj kao branim drzavu ili joj vracam teritorije..

  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...