Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

Цитирам студенте ФФ у Бг одсек историја :

 

Без жеље да улазим у валидност података нити ишта слично, већина студената историје на Филозофском факултету превише често воли да се шиша на кратко и подиже рукице на горе да би били схваћени као адекватни извори.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba praviti spiskove naših najvećih neprijatelja i naravno dodati Crnu Goru i Belize(priznali kosovo i podržali članstvo istog u unesko) i ući u koaliciju sa svim našim prijateljima iz afričkih nam zemalja, koji su nas podržali u najvećoj pobedi od kad postojimo kao nezavisna država. Zajebati ideje o EU zajednici i ući u "Afričku uniju" koja nam je najpouzdaniji geo-politički partner.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја знам лично људе уопште нису ни близу тих које си ти навео ни идеолошки ни по физичком изгледу :)

 

i ja znam ljude koji licno znaju ljude ciji ortaci znaju ljude koji su videli da ima poneki normalan na tom filozofskom fakultetu..

 

leglo Ljoticevaca,Dverjana,Anarho sindikalista,maminih i tatinih filozofa...nista korisno u zivotu nece napraviti ni uraditi..

 

potpuno beskorisne telesine na drzavnoj grbaci

  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba praviti spiskove naših najvećih neprijatelja i naravno dodati Crnu Goru i Belize(priznali kosovo i podržali članstvo istog u unesko) i ući u koaliciju sa svim našim prijateljima iz afričkih nam zemalja, koji su nas podržali u najvećoj pobedi od kad postojimo kao nezavisna država. Zajebati ideje o EU zajednici i ući u "Afričku uniju" koja nam je najpouzdaniji geo-politički partner.

idi maštaj o EU koja se bori za jednakost

:haha: :haha: :haha:

  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja znam ljude koji licno znaju ljude ciji ortaci znaju ljude koji su videli da ima poneki normalan na tom filozofskom fakultetu..

 

leglo Ljoticevaca,Dverjana,Anarho sindikalista,maminih i tatinih filozofa...nista korisno u zivotu nece napraviti ni uraditi..

 

potpuno beskorisne telesine na drzavnoj grbaci

Jebote ko da sam Deretica citirao :haha: :haha: :haha: Toliku ste frku digli

 

Uopste nije ni Ljoticevac, ni Dverjanin ni Anarhista ni Nacista

 

covek intelektualac HellSarmin skolski Btw

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Цитирам студенте ФФ у Бг одсек историја :

 

- 1999. француска авијација учествује у бомбардовању СРЈ, а припадници француске Легије учествују и у копненим борбама, као подршка ОВК

 

Apropo bombardovanja Srbije 1999, protest u Parizu

 

CTzq1JuUcAAiAlt.jpg

 

nekima ne vredi ni crtati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve veze imaju protesti protiv Nato bombardovanja u Parizu sa cinjenicom :

 

Nekima ne vredi ni crtati

 

- 1999. француска авијација учествује у бомбардовању СРЈ, а припадници француске Легије учествују и у копненим борбама, као подршка ОВК

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve veze imaju protesti protiv Nato bombardovanja u Parizu sa cinjenicom :

 

Nekima ne vredi ni crtati

 

- 1999. француска авијација учествује у бомбардовању СРЈ, а припадници француске Легије учествују и у копненим борбама, као подршка ОВК

 

imaju veze sa tim što nisu građani Francuske bombardovali Srbiju, niti je sinoć izvršen napad na vladu ili političare

 

opet pitam, da li biste se razbacivali takvim "argumentima" da je jedan Srbin sinoć izgubio život?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mislim ja da je EU oličenje perfekcije, naravno da članice nemaju jednaka prava, ali jeboga, ako već moraš da izabereš nešto, mislim da je pametno da se izabere "manje zlo", neće nama teći med i mleko ulaskom u EU(koja ima većih problema nego ikada), ali je jasno kao dan(i da nam se nameće sa obe strane) da se moramo opredeliti za jednu opciju, nećemo moći još dugo da sedimo na dve stolice!

Share this post


Link to post
Share on other sites

imaju veze sa tim što nisu građani Francuske bombardovali Srbiju, niti je sinoć izvršen napad na vladu ili političare

 

opet pitam, da li biste se razbacivali takvim "argumentima" da je jedan Srbin sinoć izgubio život?

Iz cega si ti zakljucio da meni nije zao ljudi koji su poginuli, iz toga sto sam citirao studente Istorije koji su izneli ove podatke na fb?
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

- након Првог светског рата, Краљевина СХС је сву „савезничку помоћ“ од Француске морала да плати – сваки топ, шлем, униформу, завој... све до последњег метка. Ту „савезничку помоћ“ Југославија је отплаћивала до 1970-их година

 

 

Uslov Velikog Orijenta Francuske. Jednom rečju - masonska posla.

 

Elem, nema tog masakra na planeti Zemlji gde određene američke službe nisu umešane na ovaj ili onaj način. U skladu sa činjeničnim stanjem, aktuelni događaj u Parizu mi liči na potpis Blekvoterovca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mislim ja da je EU oličenje perfekcije, naravno da članice nemaju jednaka prava, ali jeboga, ako već moraš da izabereš nešto, mislim da je pametno da se izabere "manje zlo", neće nama teći med i mleko ulaskom u EU(koja ima većih problema nego ikada), ali je jasno kao dan(i da nam se nameće sa obe strane) da se moramo opredeliti za jednu opciju, nećemo moći još dugo da sedimo na dve stolice!

Ja ne mislim da nas EU zaista hoće. Tako da tvoje biranje manjeg zla nema mnogo veze.

 

Zapadnjaci jednom nisu pokazali razumevanje za srpsko nacionalno pitanje, pa nisu hteli ozbiljan ustupak da učine svojim ljudima ovde. Mrvicu da im daju nisu hteli. Već se dalje radi na urušavanju Srpske i finiširanju projekta nezavisnog Kosova. Ja bih zaista voleo da budemo bliski evropi, kakva god da je bliža mi je ideološki od putinove rusije, ali takođe bih voleo da karam severinu, pa ne ide.

 

Nemamo mi šta da biramo, a ako već glumimo da možemo biramo između otvoreno neprijateljskog zapada i Rusije koju zabole za nas, jer smo deo sveta od kojeg je ona digla ruke ili trenutno nema i izblizasnage da dotle pruži ruke.

Zapadu nikada nećemo pripadati i nikada na nas neće blagonaklono gledati, koliko god se mi upinjali.

Tako da je stajanje po strani najpametnije. Sarađivati sa svima, ali ne voditi ratove onih koji vode ratove protiv nas, u neposrednoj prošlosti vojne, sada diplomatske.

 

Treba biti poseban debil pa biti za ulazak u organizaciju koja je razbucala ovu Srbiju, samo da bi strepili od terorističkih napada. praktično je to sve što možemo dobiti.

Edited by truliandedzombileš!
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo resenje za Jaroslava, ako mu je toliko zao zrtava verujem da mu je zao bilo kog poginulog na celom svetu.

 

Eto ko zna koliko njih pomre dnevno u Africi ili na ulicama Meksika od bandi.

Znaci odes u crkvu, kupis svecu, namenis svecu svim mrtvima i poginulima na celom svetu, zapalis je i postavis u deo gde su svece upaljene za mrtve.

 

Eto tako bukvalno molis Boga za te duse i oprost njihovih grehova.

Znaci ne samo francuske zrtve vec za sve zrtve na kugli zemaljskoj.

 

Niko ne kaze da je ovo strasno, strašnije je sto su se nama desavala gore stvari, tipa Jasenovac, a nas prozivaju i jebu zbog Srebrenice i Kosova a Jasenovac, pa balisticki teror na Kosovu, vesanja Srba od Bugara i Austrougara,pa klanje u Bosni, pa Oluja, vadjenje organa, otmice, secenje srpskih glava i igranje fudbala, i kao slag na tortu Nato bombardovanje.

 

Tako je, samo jebite zle Srbe!

  • Upvote 1
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolji post na stranici-Sretin post! Empatija za Sretu!

 

E da i ne mogu da verujem da uporedjujete ovo sranje u Parizu sa nasim istorijskim desavanjima. Ljudi su mrtvi koji god da su u pitanju. To je jedino vazno... a na kraju ce biti da su Francuzi bombardovali sami sebe iz nekog razloga teorije zavera i tome sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Без жеље да улазим у валидност података нити ишта слично, већина студената историје на Филозофском факултету превише често воли да се шиша на кратко и подиже рукице на горе да би били схваћени као адекватни извори.

 

Потписујем.

 

Воле да облаче спитку, чизме, трегере и воде свету битку млатећи педере. :bigblue:

Edited by Мајор Гашпар

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolji post na stranici-Sretin post! Empatija za Sretu!

 

E da i ne mogu da verujem da uporedjujete ovo sranje u Parizu sa nasim istorijskim desavanjima. Ljudi su mrtvi koji god da su u pitanju. To je jedino vazno... a na kraju ce biti da su Francuzi bombardovali sami sebe iz nekog razloga teorije zavera i tome sl.

 

Pa i 9/11 je katastrofa i tragedija pa se sve vise prica da je namestaljka tajnih službi.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...