Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/3118603/ispovest-najbogatije-srpkinje-iz-novakove-loze-nisam-imala-podrsku-porodice-u-biznis-sam-usla-jer-je-muz-rekao-da-necu-uspeti-danas-ima-vise-od-2-milijarde-dolara?utm_source=kurir&utm_medium=single_mostread&utm_campaign=adria_internal

 

 

Prvi kiseonik sam udahnula u Sarajevu ali sam podignuta u Beogradu. Moj pokojni deda je bio blagajnik u crkvi. Nikada mu se ništa nije poklapalo što se novca tiče, i uvek se sekirao i to mi je ostalo upečatljivo", prisetila se ona.

 

:haha: :haha:

 

Zaglavih u paralelni univerzum zamalo dinstaliram na mobilni Kurir app jbt

 

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dama koja ubija moz bude i lopata, Lara Croft je zgodna, sisata, guzata, prelepotica dama koja ubiva

 

Vido sam maja geri sa sisama, a bogme i mavaši, on je najlepsi iz ugla gledanja sedanja na facu :wub:

 

Dobre sise pocinju onde gde ni najbolji sporcki brus ne moze vise potpuno da obuzda !

 

Dakle ne dečko koji ubija

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

pored Ketrin Zite Džons uopšte ne znam kako je ova imala karijeru. Jel zato što joj je tata poznat ili dobro vajdu?

 

ubedljivo najnesimpatičnija među A glumicama

 

govno bi izeo Kejt Bekinsejl i Liv Tajler, naravno

 

čak ni zdepastoj Skarlet ne bih

 

Ništa ni Skarlet ne fali, al jesu ove gore lepše, mada pitanje dal su jebozovnie.. Femke takodje bila jedna od omiljenih :wub:

 

A koja je ta Vikander?

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo Hayley Atwell za sve uloge

bože koja sisa

 

Fixed

 

 

Hvala za komplimentu za cudne teme

 

 

Al' kurac ce napravite da sam ja boles'an sto volim celu zenu from her two white feet to the sheen of her nut(uopaa)-brown hair, a da ste normalni vi sto ste fazon odsecite mi malo od buta

 

Cuj, sisa, Edip, ma samo da puca bre, Edipi i Elektre dje se okrenes

 

Nisam voleo kad me tetka zagrli, to mozda kod vas dole... . . .

 

Al' komsika,

 

Jedna bebisterka sto je imala sisu, zlo, al' nije propala, opalio je cale to

 

Ajd laku noc ljubim vas :wub:

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...