Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

beskicmeni libtardi nemaju nikakav smisao postojanja sam po sebi.Zapravo nikakvu svrhu nemaju nego da se prave "pametni" po internet forumima.

 

Nisam ja nikakav nacista,samo realno sagledavam neke stvari.

 

Da se tom neutralnoscu spasilo samo jedno dete koje su ustase zaklale negde to bi bila dobra stvar.A kamoli sto je moglo da spasi stotine hiljada neduznih zivota.

 

"Koristi" Srbije od anti fasizma

 

Nemacko bombardovanje i okupacija

Genocid nad Srbima od strane Ustasa

Gradjanski Rat

50 godina komunisticke diktature

Raspad Jugoslavije i "saveznicka" podrska Hrvatima i Muslimanima koji su bili Hitlerovi saveznici

Bombardovanje Jugoslavije i otimanje Kosova u korist Hitlerovih saveznika Albanaca

Sankcije

Konstatno skidanje gaca pred EU

 

Pa cekaj a antifasizam?Sto ih neko nije podsetio na to?

 

 

Jugoslavija je po Trojnom paktu trebala da dobije Solun kao svoju teritroiju,naravno ne obavezno,ne verujem da bi smo mi na to pristali

 

Sto ce tice Dveri i Crkve,vrlo brzo ce se SNS sama okrenuti opet za 180 stepeni u integracije sa Rusijom zato i stavljaju na listu Lazanskog i ovaj SNP Popovica i njemu slicne.

  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jel ti meni ozbiljno postavljas to pitanje momak?Ajde razmisli malo bolje sta si napisao.Sta bi i gde radile ustase da je drzava Kraljevina Jugoslavija ostala neutralna za vreme rata?

 

pa, da je neutralnost/pakt sa hitlerom prošao verovatno ne bi postojala NDH.

 

No, to ponovo ne menja činjenicu da je Nedić saradnik okupatora, da je sedeo i glumio vladu upravo dok ustaše kolju srbe.

 

Zasto je Djuic saradjivao sa Nedicem onda ako je Nedic samo sedeo i gledao?Ko je zbrinjavao izbeglice iz NDH?

 

Uostalom postojale su akcije Nedica,Ljotica i SPC koje su uspevala da za kratko vreme umanje zlocine u NDH ali je kriva izbeglicka vlada jer nije objavila na zapadu javno memorandum o ustaskim zlocinima koji im je poslat od strane Sinoda SPC.A SDK je isto tako par puta se puskarao sa ustasama.

Edited by Speedz Maniac

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema neutralnosti čoveče, država ti je u centru balkana između 3 kontinenta, nema tu "e ja neću da se igram" stava, ne pita te niko. mogli su da budu neutralni tamo neki islandi i portugali koji su bogu iza tregera locirani, mi nismo

 

imao si i prvi svetski rat gde si vrlo lepo osetio na svojoj koži koliko poštovanja prema tebi švabe imaju i kakav im je utisak o nama ostao posle njega, sve su jedva čekali da se izmire i izljube sa nama

 

zašto bi švabe pristale na našu neutralnost kad su hrvati i kompanija bili otvoreno na njihovoj strani, od koje bi koristi njima bilo negovanje neke fiktivno neutralne jugoslavije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je neverovatno šta ja ovde čitam

 

marsejski atentat još '34., hrvati i slovenci otvoreno uz nemce, vojvodina prepuna nemaca i mađara, italijani, bugari i šiptari večito pripravni da te napadnu i otmu teritoriju, ali ljudi veruju da se moglo biti neutralno

 

strašne stvari

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

prebacite se na neku drugu temu

 

 

Vučić nekom direktoru: "samo Vaša sranja više da ne slušam", ima i snimak

na istom snimku ga vojnički pozdravljaju, iako nije ni oficir, ni predsednik, a čak ni uniformu ne nosi

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je neverovatno šta ja ovde čitam

 

marsejski atentat još '34., hrvati i slovenci otvoreno uz nemce, vojvodina prepuna nemaca i mađara, italijani, bugari i šiptari večito pripravni da te napadnu i otmu teritoriju, ali ljudi veruju da se moglo biti neutralno

 

strašne stvari

 

Samo jos jedan post i nestajem.

 

I druge zemlje su bile neutralne.

 

Ti ako mislis da su Hrvati i Slovenci bili neki faktor dok je postajo drzavni apart onda stvarno ne znam sta da ti kazem.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

za vreme rata, na zgradi opštine u ZR-u je stajao veliki natpis na nemačkom "ova zemlja je bila, jeste i ostaće nemačka", probaću da nađem fotku

 

eto ti u praksi šta su švabe mislile o tvojoj neutralnosti

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Dobar potez.Bice to dobra stvar ako u skupstinu udje Nedic.Da se narod malo obrazuje o zlocinima onih u cije se vreme najbolje zivelo.

 

Tito >>>> Nedić, Đinđić, Dinkić, Tadić, Dačić, Vučić

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

za vreme rata, na zgradi opštine u ZR-u je stajao veliki natpis na nemačkom "ova zemlja je bila, jeste i ostaće nemačka", probaću da nađem fotku

 

eto ti u praksi šta su švabe mislile o tvojoj neutralnosti

 

zakljuciti nesto o javnom mnjenju na osnovu grafita je prilicno besmisleno. ili ima za cilj propagandu, sirenje panike i slicno..

 

evo primera:

 

grafit.jpg

 

 

tako bi neko mogao da zakljuci da beogradjani, "srbijanci" (ili kako se vec zovu zitelji srbije, ali ne i vojvodine i kosova) zele da proteraju "vojvodjanske dzukele". svu retardiranost, idiotizam i besmisao ovog grafita ce naravno iskoristiti ona politicka struja kojoj odgovara da se siri mrznja zarad njihovih ciljeva. na primer ovako: http://www.autonomij...prijatelji.html

 

ne bi me cudilo da je neki majstor PR-a sam izdao nalog da se ovo napise na nekom zidu kako bi obezbedio sebi municiju "oni nas mrze, hajde da se otcepimo". tako se to radi odavno...

 

 

dakle, to sto je na nekom zidu neko nesto napisao - ne znaci apsolutno nista i uzimati to kao neki argument od znacaja je tupavo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preglupo poredjenje.

 

Što?

I najveći narod i državni aparat i JNA skoro pod apsolutno srpskom kontrolom, pa opet kurčina.

 

Sva ta isključiva crno-bijela shvatanja i laka rješenja i ŠBB-KBB scenarija koja tvoj način razmišljanja nudi u realnom životu ne postoje.

 

To postoji samo u glavama klinaca od 15 godina koji apsolutno nemaju dodir sa stvarnošću i kurče se po netu (a da im je najveći problem s kojim su se sreli kad im neko otme užinu) ili maloumnih nacističkih degenerika.

I dok se klincima neznanje i neiskustvo mogu i moraju oprostiti, nacistima se uvijek i na svakom mjestu može i mora poručiti da posaftaju masnu debelu kurčinu kao i njihovi idoli kroz istoriju.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok, možda bi i uzeli srpska imena i napravili svesrBski sabor trubača u Minhenu kad bi vidjeli da smo neutralni.

 

Jbt, ja ne mogu da vjerujem da se o ovoj jebenoj imaginarnoj mogućnosti bilo kakve neutralnosti usred balkana uopšte i raspravlja među ljudima stariijim od 20 godina.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...