Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

ljudi koji su završili Union mogu da se upišu, ali ih advokati, osim ako ne upadaju na osnovu preporuke, poznanstva itd, gotovo nikad ne primaju

 

ovi sa kojekakvih privrednih akademija i sličnih sranja ne mogu ni da se upišu

Haha slicna fora na univerxitetu umetnosti, ne mozes na doktorat ako nisi sa krstenih osnovnih studija. Postoje izuzeci, ali su bas retki.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

na beogradskom pravnom master ne mogu da upišu ni studenti Uniona bez polaganja određenih ispita

oni koji imaju diplome Džona Nezbita, Singidinuma i ostalih privatnih fakulteta ne mogu ni da primirišu masteru

 

doduše, fakultet se popišao po sebi time što dozvoljava da master bez ikakvih dodatnih uslova upisuju i diplomci Pravnog fakulteta Univerziteta Slobomir P, na kojem predaje nekoliko profesora sa beogradskog fakulteta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar stvarno misliš da će neko da protraći sat i po vremena na ovu budalaštinu? Po naslovu bih rekao da neki kompleksaš hoće da se oseti bitnim pa koristi nesreću drugih država i naroda kao svoju.

 

Inače nije mi jasno zašto su se Rusi povukli. Pričaju da su dogovorili sa Obamom da im bez obzira na krajnji scenario u Siriji ostaje baza u Tartusu pa su ostvarili svoj cilj a da ih za Asada nikad nije ni bilo briga. Bilo bi lepo da se raspadne Turska s obzirom na svoju genocidno poreklo, istoriju i sadašnjost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

de se krije slika ove picokare sto predvodi ove nemacke nacionaliste,da vidim ja na sta to lici,moze li ona u rov ako zatreba.Marion me je vec zajebala nece da me prihvati na fejsu jebem joj tetku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I šta koji moj da te je Marion, eto, prihvatila? Da joj gledaš nasmejane slike s novim dečkom sa krstarenja po Maldivima, dok palme se njišu, a tahikardija radi li radi. Morao bi sa piva da pređeš na neku zajebanu žestinu. Dakle, ko zna zašto je to dobro.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Starčaki dom Holiday House u Lipovici. Kategorije soba su dvokrevetna, trokrevetna, četvorokrevetna i poslednja kategorija je ''5 i više kreveta''.

 

'5 i više kreveta' se plaća oko 320€ mesečno i znači da je u jednu sobu smešteno 11 dementnih baba i jedan dementni deda.

Dedi došao unuk u posetu (naravno, mora da se najavi), oni ga izvukli, obukli ga u najlepše što ima, odveli ga u drugu sobu, i doveli unuka tu, unuk se tripuje siroma, 'deda, baš ti je lepo ovde', a deda nema pojma gde se nalazi.

 

Ne znam ima li među vama korisnika staračkih domova, ja srećom nemam nikog tamo, al' humanije upucati starog nego držati ga onde...

 

 

Kako se može poslati inspekcija tamo? :bigblue:

 

E, da, zato imaju jebenu lamu u dvorištu, da se obraduješ kad dođeš da pogledaš dom :haha:

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oklen ti to, ako nemaš nikoga tamo?

 

Koliko ja vidim, pošto je ovaj psihopata totalno medijski opčinjen, potrebno je da se nešto povlači po medijima i odmah država nešto duradi, naravno samo za taj izolovan slučaj, za slikanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače nije mi jasno zašto su se Rusi povukli. Pričaju da su dogovorili sa Obamom da im bez obzira na krajnji scenario u Siriji ostaje baza u Tartusu pa su ostvarili svoj cilj a da ih za Asada nikad nije ni bilo briga. Bilo bi lepo da se raspadne Turska s obzirom na svoju genocidno poreklo, istoriju i sadašnjost.

 

Odradili posao- spasili Asada kad je poceo da puca na svim frontovima, sada je on u jacoj poziciji. ISIL i druga opozicija znatno oslabljeni. Verovatno sad pocinju pregovori koji ce dovesti do kakvog-takvog mira.

 

+1 za Tursku. Nezavisni Kurdistan, vratiti Jermenima oteto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...