Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

čovek koji se obračunovao sa kriminalcima ali nikada nije udario na slabijeg od sebe

 

:haha:

 

Jebote gde mi živimo :haha: :haha:

 

BALKAN INFO - Zvanični kanal

+Vimti Gasta Možete kontaktirati gospodina Golubovića da proverite da li govori 7 jezika. Uostalom više puta je pomenuo to u različitim emisijama.

 

 

:haha: :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kultura izražavanja uvek na adekvatnom nivou

 

Za neke đilkoše iz Sarajevske sam slušao od nekog dede koji bleji po klupicama u Kumodražu, dosadno mu pa me navata da mi priča o poznatim šmekerima i dripcima 70ih i njihovim sukobima sa policijom :haha:

 

Blejali on i još jedan deda, ja prolazio i 'ladno vidim kako im je prišla pitoma vrana da ih kljuca i da im traži da je hrane, nikad nisam video tako da se smuca okolo ptičurina kojoj nije problem da iskulira sa ljudima. :D

I taj drugi deda pokušao da je uhvati, stiso je, ona počela da krešti i pobegla... I ja se spuštam niz ulicu s tim dedom, i kažem mu kako je bezveze što je ovaj skočio na vranu da je hvata, a on mi odgovara: ''Ma pusti ga, on je pandur...'' :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Али реци какав је увод Теша направио.

Кристијан се занесе, па крене да псује, а онда се извињава, а Теша:"Ма, ништа, нема везе." :haha:

 

kvalitetan intervju. tesa dosta profesionalan za nase standarde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to neka kafancina na raskrsnici preko puta kontejnera, neki montazni objekat zapuseno unutra ne vidi se do sanka kroz prozor a zove se kad ti dodjem nesreco (ozbiljno). I onda munu narodnjake do daske unutra i likovi iz kraja sede onako smoreno gledaju u casu i lancano puse. Provod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...