Jump to content

Sta volite ili ne volite da pijete, vol. 2


Јарослав

Recommended Posts

A gde onda ima *stvarno dobra*, a *domaća* rakija?

 

 

Svako se kurči kako je njegova rakija najbolja na svetu a 'dobra domaća rakija' ispade oksimoron :D

 

 

Inače uopšte ne volim rakiju, nisam i dalje siguran je l' zato što mi sve daju neka sranja a pričaju kako je vrhunska, ili zato što je rakija generalno sranje.

 

Mrzim kad popijem rakije pa mi posle gutljaja ostane neki sladunjav otužan ukus, vljeh. Volim dobru lozu jer nema toga. :blek:

 

Počinjem da mislim da je domaća rakija smeće koje služi da se leše alkosi kojima je čulo ukusa sprženo i odavno im nije bitno šta piju, a ove skupocene u lepim pakovanjima, Žuta Osa pa naviše, to je za kurčenje, ja l' da se kurčiš tako što je piješ, ja l' da doneseš nekom na poklon...

(Mada pre verujem ovima za kurčenje nego random domaćoj brlji koju hvali domaćin.)

 

 

Kad smo kod kurčenja, znate šta su Vinski Vitezovi? :haha:

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je fascinantno koliko su im glupe reklame, ali ipak apsolutni pobednik su one dve reklame za "na eks" sokove, ono je kao da gledam tomu nikolića i vulina kako pričaju vic.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogli su kvalitetnije da se sprdaju :D

 

 

Ali mi je fascinantan ovaj kukuruz, skontali ih da ga turaju u pivo, pa ga oni izbacili da se operu, ali im ostale plantaže pa počeli da prave Lav kokice :haha:

 

Jebe mi se ako nije ista vrsta kuruza za kokice i pivo, smešna mi je sama ideja xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...