Jump to content

Sta volite ili ne volite da pijete, vol. 2


Јарослав

Recommended Posts

16602537_1857213591225094_440795852860428690_o.jpg?oh=6e9f3bb1f9b10abc83f28c2c78a41ccf&oe=595166AA

 

Paklena Pomorandža, 6,3% alkohola. Na prvi gutljaj ima sladunjav ukus, ali što ga "brže" pijete oseća se i pomalo gorčine. Inače jako udara u glavu posle jednog pivca, Hoptopd je jači sa alkoholom, pa me nije tako čačnuo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Volj' ti marke, volj' ti mandarine

 

Dobar hint Bogdane za energetsko bez šečera, baš se lešim u poslednje vreme Monster Enerdžijem, smučio mi se, kao sirup je xD

 

A nema ni taurin i te zajebancije, zanimljivo, nisam ulazio u dubiozu oko svake od tih supstanci ali mi izgleda kao da ga gađaju da ima što manje nezdravog...

 

Inače šećer je u energetskim pićima krucijalna komponenta, naročito kad imaju 'sumnjive' stimulante za koje nije sigurno koliko dižu, tu je šećer sigurica, jer te i on sam pukne pa istripuješ da si energized od ovog ostalog, naročito što najčešće i nije klasičan šećer nego glukozni sirup i slično, to te žvajzne odma, ne mora se ni razlože lanci kao što mora malo kad jedeš saharozu.

 

I onda tako enerđajzd potrošiš 20% tog šećera, a ostalo se nalepi na masnu deponiju :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...