Jump to content

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Корисник Alison_Hell да препоручи неку неоткривену и похотну анимир даму ове индустрије. Мислим, с обзиром да веома често посматра ову тему, као нпр. у овом тренутку, а не даје никакве инструкције.

  • Upvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гле овог Богдана... Уз Куруза и Димона макроа је најгори лик икада.

 

Мало је што сам се задњих месец дана гадно навукао на цигарете, те пурњам као Турчин, још би да ме навучете на ова проклетства од филмова.

 

Да поставимо ствари хипотетички... Па чекајте, господо, заљубите се у неку тралалајку, скоро па анђеоског лица, а оно се доцније испостави да је снимала по иностранству за шачицу долара.

 

Све, бре, то гура тамо доле шта стигне. Шта стигне, не бира! Лигње, ракове, пужеве голаће; орално обрађује коње, шимпанзе и остале црнчуге. Није вам ни та Никол Енистон имуна, сигуран сам, кад се камере угасе.

 

Пун је интернет тих бестијалности, да се не лажемо. Ко зна шта све оне тек чине иза кулиса, далеко од објектива камере. Дозовите се памети, аман.

 

А овамо, као, неговане, исфениране, депилиране... Шарена лажа. Ма, сиктер, бре.

 

90 % порњава се снима у ширем подручју Лос Анђелеса, опште позната ствар, за то вам не треба студија са Харварда.

 

Проклета је Америка и злато што сја. На време је Азал побегао из те џунгле, да главу, душу и дупе спаси.

 

Дабогда све поцркале од хепатитис абецеде, сиде, трипера или гонореје и црначке еболе. Хрк, пу!

 

И шта више оклева тај Ким Џонг Ун, да ми је знати... Испаљуј, сине, нек пуца у коске. Да не остане ни камен на камену.

 

Али претходно да евакуишемо Металику и маторог Клинт Иствуда. Ваљда су заслужили. Ипак су нам улепшали безбрижно детињство, макар толико можемо да учинимо за њих.

  • Upvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

ГОВНО БИХ ЈОЈ ПОЈ'О КАО ЋЕВАП!

 

А моје тврдо и спечено гованце бих јој дао да се измаже по њезиноме невиноме лицу!

Edited by vudun

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...