Jump to content

Obuća i odeća (WTFashion)


Zen

Recommended Posts

Živko, što sam bila u par navrata u obe radnje razočarala sam se ponudom. Nemaju ništa od najkul stvari sa sajta ili nemaju u manjim veličinama. Kao da su sve najlepše furnuli u izvoz. U veličinama 36-38 ostali samo modeli crazy cat lady. (Bolne cene necu da komentarisem).

Nadam se da cu nekom šestom prilikom da zateknem bolju situaciju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Živko, što sam bila u par navrata u obe radnje razočarala sam se ponudom. Nemaju ništa od najkul stvari sa sajta ili nemaju u manjim veličinama. Kao da su sve najlepše furnuli u izvoz. U veličinama 36-38 ostali samo modeli crazy cat lady. (Bolne cene necu da komentarisem).

Nadam se da cu nekom šestom prilikom da zateknem bolju situaciju..

 

Ajde da hodamo po zici u subotu

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je nosenje helanki van konteksta treninga jadno i vulgarno, ma kako devojka savrseno izgledala, a vecina koja ih nosi mesto pantalona je uzasna.

 

U kontekstu odevnog ptedmeta za svaki dan, moze sa haljinicom/tunikom ili slicno, da pokrije dupe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A što bi ti da ti se vidi dupe kad ga ti ne vidiš dok hodaš/sediš/radiš bilo šta?

Mislim neka nosi ko šta hoće, ali realno jeste vulgarno što kaže zen, kao one super kratke super uske mini suknje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Helanke su preteca hulahop carapa, koje su zbog modernih materijala postale vazan deo utility odece za razne sportove, gde se takodje upotrebljavaju trikoi i slicno. Kao nesto blize carapama nego pantalonama, imaju tretman kao i one.

E sad, posto ima i ta grana "evolucije" ka pantalonama preko uskih pantalona, neki vole i tako da ih tretiraju.

Koja bi bila osnpvna razlika izmedju ultra uskih pantalona i helanki? Kroj, step, dzepovi, ukupni utisak, debljina i vrsta upotrebljene tkanine.

 

Naravno, svako je slobodan da nosi sta hoce i da misli da je to u redu.

Estetika je ionako subjektivna kategorija.

 

Ali kada pricamo o "vulgarnosti" i to je rastegljiv koncept u odnosu na radno mesto. Radnica u banci ili posti moze doci u uskim pantalonama ali nikako u helankama umesto pantalona, ali dekolte j sise na izvolte retko gde ce biti predmet sankcija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na posao ne nosim helanke, naravno.

ali ovo sam bas htela reci, imam masu skroz uskih pantalona koje su nista drugo nego helanke sa dzepovima, ili bez dzepa ali sa par dugmica napred npr.

 

dakle, zavisi sve od materijala helanki ponajvise, sad cu probati naci fotku tih sto imam ja a koje su pristojne skroz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...