Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

pravi grobari su uvek na pravoj strani, kuruze :)

 

@pravnici: vredi li ovo cemu?

 

http://dostajebilo.r...ustavnim-sudom/

zajebi to, ovo je bilo bitno

 

http://rs.n1info.com/a95474/Vesti/Odluka-Ustavnog-suda-o-penzijama-pravna-ili-politicka.html

 

nakon toga je mislim radjeno ovo

http://www.zastitnik.rs/index.php/2011-12-11-11-34-45/4206-2015-07-02-12-59-53

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam devedesetih svaki put mislio "sad ce da padne sloba, samo sto nije, jer ne poznajem skoro nikog ko ce glasati za njega", pa se ispostavljalo drugacije.

svako od nas se okruzuje slicnim ljudima, pa zato..

 

na primer, bukvalno znam za samo jednu osobu koja ce glasati za vucica, majku mog ortaka koja sedi kuci i stalno gleda tv i kaze "on se bas trudi a svi ga napadaju". kad probas da joj objasnis koliki je to zlotvor, ona namerno nece da prihvati i tera kontru. cak i kad joj je jasno da gresi i kad joj pokazes dokaze - to samo ucvrscuje njen stav, jer vise nije u pitanju razum vec nece da prizna sebi (ili ne daj boze drugima) da nije bila u pravu. i onda trazi sva moguca opravdanja koja postanu besmislena... ne vredi pricati.

 

nije to nista cudno, takvi su skoro svi ljudi nevezano koliko su informisani itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni nije jasno kako istraživanja tvrde da jeremić ima veću podršku od jankovića, ja sa kim god sam bio u kontaktu niko ga nije spominjao... ko su njegovi glasači?

 

Po meni, itekako ima.

Nisam nešto puno međ' ljudima ovih dana, i nemam argumente da potkrepim svoju tvrdnju, ali to je neki moj osećaj za filing.

 

Pogledaj (ili poslušaj dok radiš, kao ja) ponekad, neku Jeremićevu tribinu, i videćeš da gomila ljudi koja se javlja su bivši SNS glasači. Osim ako sve tribine nisu nameštene, u kom slučaju, svim tim ljudima treba dati oskara. Drugo, poznatiji je mnogo široj publici, jer je bio i ministraar i "sekretar sveta", dok Jankovića poznaje mnogo manja publika (u uslovima ovakve cenzure, to je veliki faktor).

 

Naposletku, Janković je serijom gluposti od kada se kandidovao, napravio taj jaz još većim. Prvo je imao autonomaša na mitingu, zatim je odjebao Čanka (koji će ga sada saplitati kako ume), odjebao je i Sašu Radulovića, a zadnje vidimo da je odjebao i Čedu onako drsko (a ne smeta mu podrška DS-a).

Veoma visoko leti, neprincipijelno, zbunjuje svoje birače... do kraja izbora ko zna šta će još uraditi.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i dalje ne mogu da shvatim koji je rezon da se Saša Janković kandiduje, kako nisu uspeli da se dogovore on i DJB da on bude njihov kandidat za gradonačelnika Beograda i taman. Tu bi imao i 5 puta bolje šanse nego za predsednika države, za njega ljudi van Beograda (i još par većih gradova) nisu ni čuli dok nije počeo Informer da ga forsira na naslovnici, koje mišljenje oni mogu da imaju o njemu... Njegova kandidatura je osuđena na propast, jedino što će da uradi je da otkine Raduloviću parče i da ga povuče sa sobom...

 

Ovi gore što su birali njega su razumni ljudi, nek se zapitaju xD

 

Sad gledam koliko dugo kod nas postoji ombudsman, nisam imao pojma da je SJ prvi xD

 

Je l' postojalo to možda u nekim Jugoslavijama prethodnim? Mogu misliti :haha:

Drug Tito je bio najbolji Zaštitnik Građana.

 

Evo i chess rezignirao kod Preletačevića Belog, jasno mu je da je ozbiljna priča pukla :D

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo je njegova prepoznatljivost u Bogradu i gradovima bitan kriterijum. Pogledaj očekivanu izlaznost po regionima i gradovima

https://meridianbet.rs/sr/kladjenje-kvote/lige/5381

Dovoljno je da u Bg-u i 5-10 najvećih gradova izlaznost bude preko 60% i da psiho ispuši u 1. krugu

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ elf

do sada se pokazalo da ti je osecaj za filng sjajan, posebno vezano za vojinu taktiku

 

sto se tice odjebavanja, odjeb cedomira je medju najpametnijim stvarima koje je uradio, kao i odjeb canka. razlog je manje vise isti, prvog je odjebao jer je vec do pola u dupetu vucicevom, a drugog jer se znalo da ce se sam kandidovati u momentu kada je satro hteo da cuje program SJ i podrzi ga. DJB je odjeban jer hoce da SJ radi sta oni kazu jer su najpametniji a hoce da se on povuce, a raspali DS za sada bar, cuti i ne uslovljava.

 

a podrzali su ga grobari, sto je meni najvaznije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo je njegova prepoznatljivost u Bogradu i gradovima bitan kriterijum. Pogledaj očekivanu izlaznost po regionima i gradovima

https://meridianbet....kvote/lige/5381

Dovoljno je da u Bg-u i 5-10 najvećih gradova izlaznost bude preko 60% i da psiho ispuši u 1. krugu

 

Ja ne vidim u kojim će gradovima ova povećana izlaznost da pomogne Saši Jankoviću osim u Beogradu, Novom Sadu i Kragujevcu. Ajd' može i Kraljevo, Čačak, Užice... Ubeđen sam da će SJ u Nišu očajno da prođe, a o ostalim gradovima južnije od pomenutog pojasa da ne pričam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ elf

do sada se pokazalo da ti je osecaj za filng sjajan, posebno vezano za vojinu taktiku

 

Da ne tupimo, aj' u opkladu da će VJ imati više glasova od SJ.

Ako ti pobediš, evo ja ću ovde javno napisati velikim crvenim slovima "Jeo sam govna, jer sam bio slep, pored očiju!".

Ako ja pobedim, ti onda odeš sa Džonzijem na pivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i dalje ne mogu da shvatim koji je rezon da se Saša Janković kandiduje, kako nisu uspeli da se dogovore on i DJB

 

kapiram da je pre godinu dana dogovorio sve sa ds-om, s obzirom da mu u avgustu istice mandat.

 

djb se vise puta opekao raznim trojancima, u njihovom jezgru je 5 ljudi koji su tu od pocetka i koji su vrlo sinhronizovani u cilju. cini mi se da je jako tesko uci tu, a da su mu DS obecali svasta.

 

taj neki medijiski/politicki kapital koji sj donosi je jednokratan. kad splasne cela ova euforija, i ako sj ne bude izabran za predsetnika on ce se pretvoriti u "tamo nekog lika sto je bio ombudsman, izgubio izbore, a sad se bavi politikom i daje izjave kao i svi ostali, mada je fin covek".

 

ako ipak bude izabran najverovatnije ce lako preuzeti ds jer je to poltronska ekipa koja je lojalna okoliko koliko ima koristi. ovi iz djb deluju kao fanatici koji su bili spremni da odjebu drzavne pozicije i pare na dohvat ruke i gurnu prst u oko premijeru koji ih je tu postavio - sto znaci da su mnogo tezi za saradnju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...