Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

@Elf

Nisam siguran da je tako. Mislim da sve te razočarane (neo)radikale i anti-EU birače odvlači Boško. Nema šanse da se šetaju od SRS-a do SNS-a i nazad. Oni ljudi koji bukvalno vole Šešelja i/ili Vučića već 20 godina će glasati za njih i da se smak sveta približava. A to da ne uzima pare - nemoj da se zajebavamo. Otkad su dobili vlast u Zemunu pre 20 godina krali su i uzimali kad god su mogli.

 

Ako Vučko ispuši u 1. krugu, najzaslužniji za to će biti Boško i Beli. Imaćemo, takoreći, BB show

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da Vučić ima jaku opoziciju u biračkom telu, ne bi bio na vlasti... Šešelj procenjuje da mu je lakše otrgnuti SNS birače, nego neopredeljene.

Možda greši u proceni.. ne kažem... samo kažem da mnogi ne kontaju šta on pokušava.

 

Pokušava da obezbedi sinove. Apanaža za (ne)talasanje.

Edited by vudun

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti si u ozbiljnom problemu

 

Možda, ali bar nisam širio glasine da DS štampa Dverima plakate, a 4 godine kasnije da se dvoumim da li da glasam za Boška.

 

elfe brt dozovi se

 

Ne beri ti brigu za mene, nego odi sa Džonzijem na tu kafu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sada kontam... pa da, i dačić pokušava isto tako da uzme glasove vučiću tako što ga je podržao i nije se kandidovao...

lukav plan

 

Ne beri ti brigu za mene, nego odi sa Džonzijem na tu kafu. ;)

 

ja sam uvek tvrdio da ti je svaka kao u njegoša!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda, ali bar nisam širio glasine da DS štampa Dverima plakate, a 4 godine kasnije da se dvoumim da li da glasam za Boška.

Nije da hoću da branim Kuruza, njega je nemoguće odbraniti :P , ali očito ta njegova sklonost preletaštvu, tj. nestalnost u usmerenju oslikava mladalačku nezrelost i nestalnost, potrebu za ideološkim usmerenjem, intelektualnim i društvenim nadahnućem i tome sl. Možda povlači pogrešne poteze i ima neku neobjašnjivu gotičarsku sklonost ka grobljanskim motivima u sportskom i političkom životu, ali se vidi da barem teži kritičkom mišljenju i univerzalnim vrednostima; što bi se reklo - dobar je dečko, jebiga.

Slično mislim i za tebe, ovo potonje, ali neke aksiome ipak moraš da imaš - SPS, SRS i SNS i njihovi lideri su dokazani krvnici srpskog naroda. Tako je i nikako drugačije. Ako se nešto promeni u budućnosti i pojave se novi ljudi sa novim uverenjima i pričom i delima, onda možemo da razgovaramo. Ali se to istorijski ne radi i jedino što zaslužuju su prokazanje i poniženje, najbolje bi bilo - poništenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace letci koji se dele masovno po Mladenovcu:

 

17103370_10206704824497736_8214827753671192785_n.jpg?oh=6cc2ec9f7fdf6d9e25a5a2e77ed5f06a&oe=59300105

 

17098600_10206704824577738_472802731575358503_n.jpg?oh=947a1fd2b38a8750dbd4edc0f8626da2&oe=5967CAF0

 

Vodja se bas bas uprpeo ocigledno od Belog cim ga ovoliko opstruira, cak ni DJB ne jebe koliko ovog momka

ja neveruem da se njega toliko plaše da štampaju ova sranja u full coloru na masnom papiru. paranoja lvl over 9000

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

masni kolor je proporcionalan strahu multipliciranom ima se može se koeficijentom (Kisms)

drugim rečima strah je njihov a pare su naše

 

bako brt prekini da mi ulećeš zdravorazumskim artikulacijama na datu temu

 

danas na haxu ušao beli samo jako u sobu banovao ga admir ja pitam što on kaže sns

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Baka

 

ne, vrlo je prosto

Tadić je bio proevropski orijentisan, Toma kontra

hence, Toma

svakako tada u prvom krugu nisam glasao za njega

 

stalnost u usmerenju postoji - protiv svih koji bi u EU i NATO

Radulović još nije rekao da je za bilo šta od ta dva, tako da se za njega može glasati

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@muruz

pa zar je to jedini faktor koji odlučuje?

 

a nema ništa loše ni u promeni stavova, preispitivanje svojih stavova je po meni odlika mislećih ljudi, dok slepo držanje za ime partije ili ličnosti po svaku cenu prelazi u sektašenje...

ja sam na prošlim izborima bio za djb jer su oni bili jedini neokaljani i naizgled pristojni u opoziciji, sada naginjem ka jankoviću jer mi je kao pojednac najbolji za tu ulogu a belog ću podržati potpisom za kandidaturu jer mislim da će izvući mnogo mladih ljudi kojima je muka politike i na taj način pokazati do koje mere je sve obesmišljeno, ali takođe pomoći da se ode u drugi krug gde se to pretvara u referendum za ili protiv vučića...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta mu se ovaj sad na snimku pa izvinjava, niste ni vi krivi. Kakav kurac nisu krivi, nego sto su. Krivi su sto su debili, krivi su sto dopustaju da ih jase budala, krivi su sto zajedno sa diktatorom prave atmosferu i stanje u drzavi kakvo je. Svako ima izbor u zivotu, i sve se moze kad se hoce. Oni su odabrali taj put, tako da ko ih jebe.

 

http://www.youtube.com/watch?v=iQdDRrcAOjA

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Džoni

 

nije, ali je najbitniji

svakako bih u drugom krugu glasao za Jankovića ili koga god drugog (ne računajući degenerisanog vojvodu, pre bih Vučića zaokružio)

 

ono što mene iritira je slepo praćenje ljudi, umesto ideja

većina glasača radije brani potpuno nelogične i idiotske poteze svojih pulena, nego da kaže "okej, tad sam glasao za njega, više neću i to je to"

 

što se tog Boška tiče, antipatičan je, za njega glasaju turbopravoslavni ziloti, program je pun budalaština, ali bar nema autonomaše i jugonostalgičare među ljudima

koliko god nekome to bilo smešno, meni su ljudi koji žele nezavisnost Vojvodine ubedljivo najodvratniji

takve ideje podržavaju Mađari i Hrvati, a potpuno je neshvatljivo da ima i Srba koji tome naginju

pojavljivanje onog tipa na Jankovićevom mitingu je meni raspršilo svaku ideju da glasam za njega u prvom krugu

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK protiv EU, to kapiram. Ali neću da jedno imperijalističko ropstvo zamenimo drugim. Uozbiljimo se i počnimo da razmišljamo o sopstvenom interesu, da se đoramo i plivamo malo pametnije.

 

Đoniz brate, nemam ti ja na ovu temu zdravorazumskih artikulacija, samo mi se pCuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i dalje ne kapiram zašto je neko protiv EU. Sve države u EU su u boljem položaju nego što smo mi sada. Čak i Bugarska. S druge strane, od onih 10-ak van (ne računam ona sela i one sa Kavkaza. Kakva je to Evropa kad moraš da ideš preko Rusije ili Turske da bi stig'o do Varšave), jedino se Švajcarska i Norveška izdvajaju. A ne vidim na koji način Srbija može da bude i upola država kao neka od te dve.

 

Ne bih mnogo da dužim, ali ako jedna država odlično prođe sa EU (Češka), a druga ne tako dobro (Bugarska), ili ako jedna odlično funkcioniše van EU (Norveška), a druga se raspada (Belorusija), iako obe imaju lepu količinu npr. nafte, onda bih rekao da uređenost i razvijenost države više zavise od nekih drugih faktora, a manje od toga da li je država u EU ili nije. Ali jebiga, što bi se neko cimao sa realnošću kad na (anti)EU stavu mo'š da pokupiš krdo glasača

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Džoni

 

nije, ali je najbitniji

 

zajebavas se zar ne?

na primer - dodje neko sa programom koji pretvara srbiju u robovlasnicko drustvo i samo zato sto kaze da je "protiv eu" ti glasas za njega, jer mu je protivnik neko ko je "za eu". :haha: :haha:

 

koga jos boli kurac za eu kad ce to pitanje biti otvoreno godinama. cela ta eu/nato fama sluzi da se skrene paznja sa glavnih stvari, a to je ono gde je toma uvalio patku srbiji kad je dobio izbore.

 

da je neko govorio francuzima i nemcima pre 100 godina da ce biti saveznici - ljudi bi ga gledali kao ludaka. tako da su bezveze "zauvek" cvrsti stavovi prema drugim drzavama, koji se nikad ne revidiraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i dalje ne kapiram zašto je neko protiv EU. Sve države u EU su u boljem položaju nego što smo mi sada. Čak i Bugarska. S druge strane, od onih 10-ak van (ne računam ona sela i one sa Kavkaza. Kakva je to Evropa kad moraš da ideš preko Rusije ili Turske da bi stig'o do Varšave), jedino se Švajcarska i Norveška izdvajaju. A ne vidim na koji način Srbija može da bude i upola država kao neka od te dve.

 

Ne bih mnogo da dužim, ali ako jedna država odlično prođe sa EU (Češka), a druga ne tako dobro (Bugarska), ili ako jedna odlično funkcioniše van EU (Norveška), a druga se raspada (Belorusija), iako obe imaju lepu količinu npr. nafte, onda bih rekao da uređenost i razvijenost države više zavise od nekih drugih faktora, a manje od toga da li je država u EU ili nije. Ali jebiga, što bi se neko cimao sa realnošću kad na (anti)EU stavu mo'š da pokupiš krdo glasača

 

Problem je batko sto mi u tu EU necemo da udjemo do 2025, minimum, da zapinjemo iz petnih zila.

 

A ta krda glasaca su prvlacile upravo stranke DOS-a sa EU pricom. Tada su se svi lozili na EU pricu, ali prc. Zato i jeste sada obrnuta prica, jer su ljudi shvatili da od toga nema nista. A jos je Djindjic govorio da bi mogli 2005, pa je bilo 2007 itd.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, nisam to video nigde. S druge strane, da je Srbija kao Švajcarska, Šiptari verovatno ne bi ni hteli da budu nezavisni. Mislim, zašto se niko od Švajcarske ne otcepi, a ima kandidata i više nego u Srbiji?

 

Za 5 godina bi svaka država mogla da se uredi dovoljno dobro da zapravo EU traži nas, a ne mi njih. Problem je što bar 90% ljudi ne zna ni šta su prednosti EU, ni šta su mane i kako to može uticati na njih i okolinu. Ali dobro. Valjda se sad procenat onih koji su za EU smanjio jer je od te 2005. do sada jedno pola miliona Srba zapravo ušlo u EU.

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontam da bi se povecale strane direktne investicije, posto bi bili najjeftinija radna snaga u EU.

 

Nema tu uopste sta da se mozga. Bili bi u dodnjem domu, tu negde na zacelju sa Bugarskom. Vidis kako je tamo - tako bi bilo i ovde.

 

U najboljem slucaju trazice "samo" da se uvedu sankcije Rusiji, a to bi opet znacilo da se odricemo Kosova.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...