Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Somborac je, čini mi se, bio član pokreta pre 2 godine. Ali se razočarao u DJB. Kao i akademik Teodorović i još neke poznate ličnosti.

 

Inače, svi naši gradovi su postali takve betonske kutije, da ja ne bih kupio nekretninu u gradu čak i kad bih imao novac. Bolja opcija mi je da plaćam kiriju dok radim u gradu, a kupim vikendicu u Čortanovcima ili Rogačici

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa čekaj, što ih stalno uzima(ju) u usta i blate svi i na sve strane? OK, DJB i Dveri izmišljaju da su ih pozvali, ali nek ih pozovu na duel, nek im daju prostor u medijima. Ovu njihovu stranu čujemo samo na tviteru i na njihovim fejsbuk stranicama.

 

Lepo Radule kaže - moguće je i jedno i drugo, ali zna se ko laže i ko krade.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako god, tolike godine crta i niko se bunio nije.

Saradnik sa Happy zvao na fiksni. Ma daj :D

 

Pa na fiksni, na zvaničan broj stranke, kako drugačije? :D

I sa fiksnog nema skrinšot, ali ima listing, za koji se cudim da se SNS nije setio da prozove, posto mogu da ga edituju kako im dune

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako god, tolike godine crta i niko se bunio nije.

 

Sta znaci "niko se bunio nije"? xD

Komentarisalo se to par puta, narocito je ta izlozba bila jadna, kao posebna paznja posvecena satiricnim stripovima na Vucicev racun, takodje cenzurisana sa posebnom paznjom, tako da dobace i do onih osrednje pametnih poruku da su 'mediji slobodni'

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

to što somborac nije za djb ne znači da je u dilu sa SNSom, nourmalno.

nema šta ta elita gospocka ni da bude, ušuškani su oni, lepo im, valjalo bi da vlast bude kulturnija, liberalnija, obrazovanija...

i to što je prišao pokretu, pa se sklonio, kao i većini, trebalo je neko vreme da mu dođe do mozga da radulu četniku ne smeta srpska kultura i prosečan srbin, već samo naopak sistem i kriminal.

a za takve glasače je prioritet obrnut: prvo promeniti prosečnog srbina, a onda kriminal.

 

ne oseća se dovoljno progresivno ako glasa za djb, jebiga.

Edited by truliandedzombileš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znači automatski ako nije DJB da je SNS, ali eno u prethodnom postu šta znači

 

Pa ne zove se tako kasno.

Mi koji smo gledali Crub znamo kada je cutoff time.

 

Pogledaj i neki dobri politički triler, u nedelji izbora se zove i tako kasno :haha:

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam shvatio, u tih 100 miliona bi bili uključeni i ostali porezi na impovinu. tj. postojeće nekretnine. E sad ne znam da li o tome odlučuje grad ili država, ali znam da su pričali da će do određenog dela (imovine) biti jedna stopa, a da za veće količine (ono što imaju Vučići, Šešelji, Mali...) znatno veći porez. Ne znam koliko ima kvadratnog prostora (stambenog i poslovnog) u BG-u, ali za 100m godišnje ti treba 500k nekretnina po 200€. E sad, ko ima samo jednu garsonjeru od 30m^2, platiće 50€. Ko ima 5 ari stanova, plaćaće 1000€ godišnje.

 

Za to građevinsko zemljište i može da se uzme dobra para, jer je reč o ogromnom i još uvek praznom prostoru (Luka, Savamala, Makiš....)

 

http://dostajebilo.rs/blog/2017/09/05/djb-ce-oporezovati-neizgradjeno-gradjevinsko-zemljiste/?lang=lat

 

DJB će raditi svoj posao. Ukoliko dobijemo poverenje Beograđana na narednim izborima, DJB će svim privatizatorima razrezati porez na neizgrađeno građevinsko zemljište u skladu sa fer tržišnom vrednošću imovine. Jedino DJB ima hrabrosti da zaustavi pljačku Beograda i ispostavi privatizatorima račun. Ovo važi i za Luku Beograd i za Beograd na vodi i za sve druge privatizatore. Po našim procenama radi se o cifri od preko 100 miliona evra na godišnjem nivou.

 

 

dakle, pričaju o kupcima društvene/državne imovine, odnosno preduzeća, tj. građevinskom zemljištu u vlasništvu privatizovanih subjekata

u tekstu navode da imaju procene, ali nikada nisu odgovorili ko je izvršio te procene, na koji način, kako znaju da niko ne plaća porez na to itd

 

ja samo da kazem da sam prijatno iznenadjena koleginim kritickim i objektivnim stavom prema DJB

 

hah, pa bilo ga je i pre, samo što daju sve više materijala, pa je primetnije :D

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jako je pičkasto svađati se sa Somborcem zbog stripa

 

Baš zato se i ''niko ne buni'', pored Informera ni ne vredi kukati na Blic, iako je i on truo.

Samo sam mislio da su se raspravljali oko neke konkretne primedbe, nisu se valjda raspravljali oko sadržaja stripa? xD

 

ja samo da kazem da sam jedva dočekala

 

fixed :D

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...