Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Programeri su elita jer rade za stranu platu :D

 

A svaka cas' na skromnosti dear 23/16, al' imho programiranje je jezik bogova \m/

Al' naravno neki programeri su progresivni transhumanisticki futuristicki geniji bejbe a neki su sljakadzije koji voze jedno isto u krug za novce. Steta je i stoe industrija takva da navlaci na tu sljakadzijsku stranu, al' to je tako u svakoj raboti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

elita u srbiji je onih pet posto što imaju stotine hiljada evra, hiljade kvadrata stambenog/poslovnog prostora i sve su to pošteno stekli jer su nasledili od oca 40 kvadrata na NBG pa su prodali pa dodali i eto skupi se...

 

Pre će biti onih 0,5 posto.

 

uglavnom su programeri u srbiji (i koji su ostali u srbiji ... ima tu nesto) koje znam epohalno neinformisani, nenacitani, nekulturni i prosto nekako infantilni...postoji tendencija da budu poklonici judeomasonske zavere i dr. idiotarija. znaci sve suprotno onome da se bude elitom

 

Ovo važi za bilo koju društvenu skupinu, ne samo za programere.

 

Naravno, moj komentar za elitu je bio ironičan. Jedino u Srbiji te neko može proglasiti elitom zato što primaš X evra platu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta je ovde smešno?

 

to što imamo još jednog nezaposlenog političara koji nema nikakva primanja, ali ima stan kupljen od ušteđevine, ženinog kredita itd itd, a završio je FPN i osnivao nekakva udruženja

Siniša, Brnabićka, Radule, evo sad i ovaj, svi žive od ušteđevina, oće to

kao kad Čeda kaže za Fidelinku da to nije njegova firma, nego firma njegove žene

 

 

i Šapićeva imovinska karta je zanimljiva

https://imovinapoliticara.krik.rs/display/disp4/profil.php?disp_id=59

 

osam nekretnina, jedna legalna

svaka čast

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkud ti Siniša, Pantela, pa i Čeda sa Radulom u istoj rečenici brt :D

 

 

Radulović je barem imao nekih 15+ godina više od Dobrice da napravi sebi ušteđevinu, doke radio u inozemstvu, da se ovde vratio bez ičega, tek bi onda bio lud / sumnjiv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludilo koji warfare

 

on još nije dao smisleno objašnjenje za onaj porez, niti je tužio novinara DW, iako je rekao da će to da uradi

 

Koji bre porez, zar nije to demantovao, lepo je izvadio covek odgovarajuci dokument iz Amuričke poreske da ne duguje

 

Tuzio je za klevetu Nenada retarda i dobio ga, jedna od tacaka je bila i ta prozivka za porez, ne mora da tuzi bas sve koji su to ikad pomenuli da bi opovrgnuo... xD

 

Drugo, mislis da bi ga pustili Murikanci da duguje za porez, to je gore nego da si ubio nekog...

 

Neveruem o cemu diskutujem 3. marta xD

 

Lepo si krenuo Kuki, pocele sumnje da te voze pa radis kontrapromociju u nedelji izbora :D

 

Sa svim tim skakljivim detaljima su i dalje bolji i od sns bloka, i od ds bloka, i od ovih ostalih DIY legendi koji nisu procitali sta je cenzus i nisu istrazivali mnjenje xD

 

 

Mesecima pred izbore se prica ne valja ni sns ni ds

2 nedelje pred izbore, ne valja samo sns, sve ostalo je dobro

5 dana pred izbore sve to prestaje da bude bitno, bitno je samo da ljudi izadju i ne glasaju Vucica

 

Toe realnos procesa, danas nije bitan ni porez ni imovina ni Dobricina ni Radulova... Znamo sigurno da su SNS i DS imovine prljavije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, Kuki je razuman, ima pristup informacijama i ume dai' analizira, ali izgleda ti forumi tribina.net i druge velikosrpske ekipe s koima je dobar ga malo pomute i vrate nazad da razmišlja o porezu :D

 

Jebeš čoveka iz Dojče Vele, nek leši ovde

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti fanbojuješ ovde, ja pričam o činjenicama

jebeš Nenada Popovića, treba da se objasni sa onim ko je otkrio sve te stvari

a na Tribini Radule i Bole imaju 40% glasova, mnogo više nego drugoplasirani

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekao sam to za fanboj, vise se i namerno namestam sad na to, zabavlja me :haha:

Narocito od tebe koji uklapas nacin razmisljanja s prosvetljenim bivsim huliganima, tj. fanbojima necega :P

 

 

Mrzi me da se branim od etikete, ako vec ne citate sadrzaj samih postova...

 

Uostalom nisam ni pricao da mora djb, pricam o izborima koji su sutra, to sto si se ti sad uhvatio su generalno pitanja za razmisljanje za malo duze staze, izbori su sutra (prioriteti xD)

 

A to da su djb/dveri maltene jedina opcija nisam ja izmislio, to si i ti sam napisao vise puta

 

I verujem na tribini da imaju djb/dveri, to su vecinom oni glasovi za koje sam rekao da ce sad po prvi put da odu na korisnu stranu :)

 

I rekao bih da su Bosko i Dveri pokazali vecu toleranciju i zrelost time sto su se ujedinili sa ljudima s kojima se ne slazu u nekim stvarima, nego Patkica koja se pridruzila Martinovicu u etiketiranju Dveri kao fasista, fina ironija liberalna

 

To je libtardizacija o kojoj pricaju, anarho-komunizam i ostala smeca

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo si krenuo Kuki, pocele sumnje da te voze pa radis kontrapromociju u nedelji izbora :D

 

Ko bi rek'o, al Kuki nam ovde razmišlja kao jedan od najtrezvenijih forumaša o politici. :da:

Nije to kontrapromocija, nego želja da se izbace budalaštine, koje, vrla nam opozicija ne vidi. Pokušaj da opozicija deluje ozbiljno.

Da su ljudi više kritičniji prema opoziciji, možda bi bila bolja. Da ne pričamo za vlast.

 

A ne misliš valjda da će Kuruzovo pisanje na yumetalu nekoga da spreči da glasa za opoziciju? :D

Ako nekoga i spreči, moj i Kuruzov kritički osvrt na neke poteze opozicije, onda bolje neka glasa za SNS, jer ne razume ništa.

Edited by Dark_Elf

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...