Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pripadnici MUPa danas primaju platu...10 dana ranije

 

Kako 10 dana ranije, ne primaju kao i svi oko prvog u mesecu? Kontam da su svim zaposlenim u državnim ustanovama dali plate da ih ne iznerviraju pred glasovanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

juče Somborac ponovo pitao otkud 100 miliona evra, nas nekoliko ušlo u diskusiju i onda se javlja Pavlović sa nečim što dosad niko nije rekao - uvođenjem Vacant Land Tax ili povećanjem trenutne stope

 

1. pominje nešto o čemu niko nije govorio, čak i na sajtu im stoji da će 100 miliona evra da naplate doslednom primenim poreskih propisa

2. jedan od glavnih ljudi stranke čija se politika umnogome zasniva na ukidanju i smanjivanju nameta govori o uvođenju novog nameta/povećanju trenutne stope

 

pa jebo mater

Share this post


Link to post
Share on other sites

ksendža i ceo taj pokret je morao u ovoj kampanji da napada SPS i ostale lažne ljevičare, da imaju malo mozga uglavu.

 

A i Kuruz pametan raskrinkava na twitteru lošu računicu DJBa pred izbore, korisna rabota.

Ne mora se sekirate, neće oni ni da dođu na vlas' pa da budu u mogućnosti da to sprovode, gledaćemo rešenja SNSa a oni ne pružaju toliko podataka i detaljnih objašnjenja pa ni nema šta da se analizira, i mozak u ler xD

 

Ksendža je mogla da iskoristi termin bolje kad ga je već dobila, a ne da histeriše, jbg, to je ono oće piški-neće piški na početku o kom je Elf pričao, ako si ušao da se igraš, nije mudro da bojkotuješ 4 dana pre...

 

A da pišaju po svima i prete itd, to verujem

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

juče Somborac ponovo pitao otkud 100 miliona evra, nas nekoliko ušlo u diskusiju i onda se javlja Pavlović sa nečim što dosad niko nije rekao - uvođenjem Vacant Land Tax ili povećanjem trenutne stope

https://twitter.com/...260197989486593

 

1. pominje nešto o čemu niko nije govorio, čak i na sajtu im stoji da će 100 miliona evra da naplate doslednom primenim poreskih propisa

2. jedan od glavnih ljudi stranke čija se politika umnogome zasniva na ukidanju i smanjivanju nameta govori o uvođenju novog nameta/povećanju trenutne stope

 

pa jebo mater

 

Tebi ocigledno smeta DJB i samo trazis neke dlake u jajetu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije da mi ostali ne bismo mogli da kažemo da tebi ništa kod njih ne smeta.

Većina nas podržava djb ideje. Dok ne poprave nastup nerealno je očekivati da osvoje više od 5-7%.

 

Nije ovo hejt. Ja bih stvarno zeleo da stranka napreduje i bude bitan učesnik vladajuće većine.

Edited by 23/16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, ja znam da DJB nije savrsen, i mene neke stvari kod njih smetaju ali trenutno su jedina dobra opcija.

 

Na primer, to sto su protiv lustracije, cak sam ih i ja vise puta pitao za lustraciju.

 

I na primer sto ne spominje malo vise Andreja Vucica, WinWin, Emmi, uvoz, Trzni Centar Promenadu.

Edited by Captain Spaulding

Share this post


Link to post
Share on other sites

"SNS je obeležavanje listića učinio legalnim i važećim da bi mogli da kupuju glasove i imaju potvrdu da je glas kupljen. DJB će samo to što su smislili za krađu, da iskoristi kao metod za građane da obezbede da im niko nije ukrao glas :) Detalji večeras. (8)"

 

Bas me zanima sta su smislili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakonom zabraniti da se sav politicki olos koji su unazadili ovu drzavu za vise vekova bavi politikom.

 

"SNS je obeležavanje listića učinio legalnim i važećim da bi mogli da kupuju glasove i imaju potvrdu da je glas kupljen. DJB će samo to što su smislili za krađu, da iskoristi kao metod za građane da obezbede da im niko nije ukrao glas :) Detalji večeras. (8)"

 

Bas me zanima sta su smislili.

 

Haha, i mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...